• bolek

    Ahoj,

    pol roka som marne chodil na stranky bikeforum.cz, aby som najprv cakal ze kedy sa uvedie server znova do prevadzky tak ako bolo uvadzane, a potom som pozeral mesiace na prazdne stranky a nechapal co sa deje. Na cyclo strankach ktore poznam nebola ziadna zmienka co sa stalo …

    Az nahodou som nasiel novu adresu bike-forum.cz … a kedze v porovnani so starym bikeforom je tu velmi chaba odozva na prispevky, co sa poctu diskutujucich tyka, tak sudim, ze takychto zbludilcov ako ja je vacsina

    … a nechapem… nechapem… prepanajana, nemozete na uplne prazdnu a bielu stranku bikeforum.cz tak jeden stupidny jednoduchy link „diskusia sa prestahovala na nove bikeforum ktore najdete na bike-forum.cz“

    co by sa komu stalo? kolko namahy by to stalo? nic.. nikomu… a kopec starych diskutujucich by tu mohlo pomoct riesit nase problemy.

    hm??!

    0 0
    • sharkcom  

      jo, máš pravdu. Ale toto bike-forum vzniklo v době, kdy bikeforum ještě existovalo a byl to vlastně konkurenční web. Tudíž se starym bikeforem nemá nic spolešného, proto nikdo nemůže dát na prázdnou stránku link na tento. A co je se starym bikeforem, čert ví… Jinak jsou tu všichni lidé co byly tam, takže se ti nemá počem stýskat. Akorád je škoda těch článků…

      0 0
      • PePu  

        Par lidi tady (vcetne me) ma stazenou zalohu stareho BF na HDD – nekdo sem daval odkaz, odkud se dala nasosnout, ale ted uz to nemuzu najit. Kazdopadne to byl asi 30MB rar file.

        0 0
        • BiSon  

          Najit to nemuzes, uz jsem to stahl pryc :-) pokud ma o ten archiv jeste nekdo zajem, napiste mi a ja ho muzu opet na nejaky cas vystavit.

          0 0
    • Meesha  

      Nemuzes dat odkaz na stranky ciziho cloveka… A myslim, ze vetsina tech „dulezitejch, chytrejch a aktivnich“ lidi tu je…

      Ale taky si vzpominam, ze nekdo na starym BF psal, ze tohle forum neni nic moc a ze se nechyti… a jak je ted dobry! :-))

      0 0
      • TinkTink  

        Bych rek ze tu je velka vetsina tech, co byli na starym…

        To, ze stary zaniklo, mi nevadi…aspon je tu jenom jedno, co skutecne funguje..ten rar mam :)…a je tu i Admin, co se snazi…takze parada :)

        0 0
        • Mamutt  

          Jo, díky adminovi se to tu fčně o dost posunulo (viz pohotové zakládání „sekcí na přání“ jako users, bikes..etc.). Mě se líbí i nový vzhled, není to taková suchařina jako staré bikeforum, ale velice dobře sebe samu reprezentující stránka.

          0 0
    • Vrci  

      Ze začátku tam bylo upozornění: „činnost (provoz) bikefora bez pomlčky je dočasně ukončena (přerušena)“, už si přesně tu formulaci nepamatuju, ale vím že tam bylo přímo napsáno „bez pomlčky“. A kam jinam tu pomlčku napsat? :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Myslim ze lidi zapominaj…

      Tady je mnohem lepsi odezva na prispevky nez tam…kdyz si projdu, kolik dotazu tam nebylo zodpovezenych…darmo mluvit…

      Kdyz nechapes, podivej se, komu patri domena BF…a komu B-F…dva uplne jine subjekty…takze si myslim ze soucasna situace je naprosto normalni…

      0 0
    • rasto  

      obcas sem dava prispevky i Lendl, ale na otazky ohlede BF nikdy nereaguje. jak nekdo psal, slava BF, at zije B-F! :-) nicmene B-F je uzasne v tom, ze se zde nekdo (Admin) aktivne zabyva funkcnosti a cenzurou ;-)

      0 0
      • RomanH  

        Lendl neni Trendl :o) Alespon si myslim.

        0 0
        • rasto  

          oboum chlapum se omlouvam ;-) uz nejak starnu :-) i ctenarum ;-)

          0 0
      • Beeda  

        No funkcnost 100%, podpora pro BFU take super:-). No o cenzure nevim, holt zatim tu nebyl asi uplny stupidos, a pokud nekdo vybocuje tak se ho podarilo umravnit. B.

        0 0
        • pos3k  

          No napor Jarinovych prispevku jsi nastesti nezastihl :-))

          BTW k tematu: tez jsem trochu tapal a rikal jsem si ze je to velka skoda ze bf nejede.Nastesti na netu brouzdam casto, tak mi b-f uteklo jen na chvilku.Kdyz jsem videl stejne nicky tak jsem vedel ze jsem tu spravne, u tech nejlepcich.A admin je tu znat.Slava mu.

          Zdar bajk.

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.