Vzdálenost třene brzdy od drátů

18 nepřečtených
  • Soptík

Prosím o radu.Namontoval jsem na předek kot.brzdu Avid BB7 a trochu mě vyděsila tak3mm vzdálenost mezi vnitřním seřizovacím kroužkem destiček a dráty.Je to bježný stav,nebo to mám jen já?:o) Náboj je Shi.525 Mám pocit že po lehkém ohnutí ráfku to muže zachytávat.Díky za odpověď

• MartinXC  

DT Hugi – mezera cca 8–10mm. No problém ani s banánem, který tak tak prošel vidlí.

• B52  

No jo tiež som to tak mal a bal som sa čo sa bude dia? a ono sa nič nedialo je to úplne v pohode. Keď pojazdíš a osmelíš sa tak na to zabudneš, a keď ?a to bude ďalej psychycky týra? kúp si 203 mm kotúč a vzdialenos? bude asi 5 mm.

• Soptík  

Je to muj první kotouč tak asi plaším:o)No ale myslím že to vydržím i s 160mm. 203 na xc je myslím moc.I když mých 90kg?kdo ví:o)

• TinkTink  

Tak to mam naprosto stejne :)…akorat kotouc mam 1mm od vidle – to me desi vic :)

• Pá-dlista1  

A ma ta vidle vybrani pro kotouc v noze? Ty me totiz bavej nejvic, ale Splice me taky dokaze rozesmat :)

• Soptík  

No jo,ale když ti bude škrtat kotouč o vidlu,tak to max.hůř pojede ale v mém případě spíše poletí a to já a na ústa:o))

• Pá-dlista1  

Vcera jsem na to zrovna koukal a mezi Hayes Mag a dratama (Formula naboj) je pri 160mm kotouci o hodne min mista nez 3mm, ale neskrta…

• Shamick  

Brzdu mam magura julie 185kotouc,widli Dirtjumper III,nabu woodmana a mezera je cca.1mm.Nigdy me nenapadlo premejslet o tom,ze by to tam mohlo vlitnout,tagze se asi nemas ceho bat…

• Shamick  

ted me tak napada,proc by mohla bejt potreba vjetsi mezera… :) http://www.dolekop.com/photos.php3?…

• Soptík  

Myslíš na divočáka?:o)

• Shamick  

Hlavně by mě zajimalo,jestli to s tim typem aspon škublo,nebo jestli si toho fsim az u pifka…

• Soptík  

Veverka je malé zviřátko,takže asi jen lehce.Pokud s tim jel dál,tak to asi páchlo.Mám pocit že nejel,by mu vypadla.Někteří lidé si rádi fotí své úlovky,naštěstí jen někteří.

• RomanH  

DT Onyx, Avid BB7 165mm – mezera 3.5mm – bez problemu

• Charles  

Hayes 160mm a Author naba – 1–2mm Gianth MPH3 160mm a nejaky shimano (XT??) cca 1mm; jeden cas dokonce lehce skrtala, nez sem posunul prasatko jestli mas 3mm tak bych neresil

• Alesh  

DT Cerit + Juicy 7 se 160mm kotoucem odhadem cca 1–2 mm. Taky jsem si toho vsimnul, ale vzhledem k tomu, ze Juicyny maji siroka prasatka a ze to neskrta, jsem to pustil z hlavy. Zatim no prob.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.