Jaké pláště používáte na jaře?

31 nepřečtených
  • Mata.Lan

    Jaro – v lese tuny bahna a v nohách spousty kilometrů na silnici. Používáte nějaky pláště s nízkym valivym odporem, dlouhou životností a o malé tlouš?ce? tak akorát na asfalt? máte nějaky oblíbeny?

    0 0
    • Daf  

      Ja ted pouzivam Rubeny Winner. Po Asfaltu jedou slusne. Jsou dost tezky, ale kdyz to neni na zavody tak to neresim. Hlavne jsou levny a odolny proti defektu. Ted jsou silnice samej sterk, takze se to hodi. Mam zkusenost i s uzkejma Hutchinsonama Top Slick, ale ty nerad pouzivam. Dost dramaticky to zmeni jizdni vlastnosti kola i komfort a pritom to neni vyrazne rychlejsi.

      0 0
    • aku  

      Moje spokojena univerzalni kombinace je IRC serac 2.1 dopredu a Mythos 2.1 dozadu (i kdyz 2.1 u IRC je docela uzka). Jinak na jarni silnici + suchy teren volim wtb nanoraptor – letos 2.1

      0 0
    • MARIN  

      Ritchey TomSlick 26×1" nebo uz dooost sjete IRC Mythos Slick 26×1,9",Specialized TeamControl 26×1,95",Panaracer Fire XC 26×2,1", nejakou Debicu slick za 190,– – proste stare ojete plaste ktere jsou v terenu uz na nic ale na asfalt bohate staci

      0 0
    • cubas  

      a vozite nekdo tyhle treninkovy michelliny?

      http://www.quickshop.cz/…y/detail.php?…

      cena 344,– Kč

      0 0
      • Daník  

        Jsou super-na asfaltu jedou relativně potichu, nízký valivý odpor a v terénu skvěle vedou a drží v zatáčkách. Můj nejoblíběnější pláš?…jen vážit tak o 200g méně…Z hlediska tlumení by se snesla i větší šířka.

        0 0
    • Radek Broz  

      Tohle jaro to bude vetsinou Tioga Factory DH 2,3" Z tvych pozadavku tenhle plast nesplnuje vubec nic;-)

      0 0
    • Meesha  

      No mam pripraveny Conti Explorer, Hutchinson Mosquito a jednoho Z-Maxe na zadek – vsechno v dratu, tak uvidim. Na zavody podle pocasi, ale nejspis Racing Ralphy.

      0 0
    • climber  

      Na jaře, v létě i na podzim. V terénu i po silnici furt IRC Serac kevlar 2,1

      0 0
      • climber  

        A propos pokud jde o ty spousty kilometrů po silnici co máš na jaře za sebou, tak já mám na za sebou tak akorát tak dvě chřipky.

        0 0
    • Lister  

      Tak já pro najíždění kilometrů používám Speedmaxy 1,9 od Toma, podle mě asi nepřekonané semislicky. Na silnici frčí parádně a neměl jsem problém na nich odjezdit i dvě sezóny v terénu a naprosto překvapivě se mi skvěle osvědčili jako skvělé pláště do hlubokého sněhu

      0 0
      • pos3k  

        aaano, taky tak (jenom v zime, resp. ve snehu nejezdim)

        btw: najizdeni Speedmax 1,9 od Toma normalní pojezdenicko Z-max

        0 0
        • Lister  

          Já už to jarní najíždění moc neprovozuju. Takže teď spíš platí IRC NOTOS 2.1 celoročně. Tenhle rok bude přechod na Racing Ralph 2,25.

          0 0
    • R.1  

      Jarni. a v lete, hadej? …ano,letni.

      0 0
    • antoniuss  

      Celoročne jazdim iba michelliny wildgripper xl s kevlar:)

      0 0
    • Luka  

      Celorocne Swalbe Racing Ralph, ale kdyz je takhle tak na zadek davam Jimmyho :)

      0 0
      • RomanH  

        No ja nevim, pro me je dulezitejsi, aby mi neustrelil predek. A protoze nemam rad asfalt, tak pouzivam celorocne Meduzu na obou kolech.

        0 0
        • Luka  

          Me ten predek tolik netrapi, protoze Ralph moc dobre drzi a na zadku je lepsi drapacek kvuli zaberu… nemam techniku na to, abych vyjela zledovatelej Strmilovak na slikach.

          0 0
          • Pekáček  

            Já taky preferuju hrubší pláš? na přední kolo, nesmí ustřelit a navíc na zadním se víc projevuje valivý odpor. Takže momentálně předek Big Jim 2,25" a na zadním Python 2" nebo Motoraptor 2,1". Na Durateku je to kombinace Mosquito/Python a výhledově RR 2,4" na obě pro pohodlíčko.

            0 0
    • duk  

      Continental twister 26×1,9

      0 0
    • madcat  

      jaro léto podzim zima furt ty samý gumy, aktuálně kenda kinetik 2,35" na jednom kole a tioga blue dragon 2,30" na druhým…

      0 0
      • madcat  

        tím myslím dohromady 4 ks. gum – mám dvě jízdní kola :-)

        0 0
    • Matts.  

      Na túto jar budú určite dobré aj s re?azami :), aspoň tu je toľko nadrbané snehu, že jar začne koncom júna.

      0 0
      • Mata.Lan  

        U nás je to uplně stejny, sere mě spousta soli a hromady sněhu… řetězy by bodly, jen ale aby nepřekážely mým véčkám :)

        0 0
    • Marek  

      Na tuny bahna ceka a tesi se uz pred rokem provereny maxxis swampthing. Jinak ted mam vzadu nanoraptora a divim se jak dobrej ma zaber ve snehu. Netreba ho menit. Ve predu je za vsech okolnosti kenda coyote uz 4 roky a stve me ze se nechce dat ojet mrcha:).

      0 0
      •  

        Jako celej minulej rok osvědčený Maxxis Ignitor a Maxxis DynoMite! Dle mého názoru slušnej univerzál(ač zadní celkem brzo 1000Km odchází) za slušný peníze.Není žádnej důvod měnit.Ahoj

        0 0
    • prodi  

      kevlarové Python AirLight – vždy a všude

      0 0
    • stréc od piva  

      já jezdím na tym co tam mám..a to nevím jeaxe to menuje…bylo to tam už z obchodu…pří­mo..nějaky Bubeny ViAgris ? nebo tak nějak..ono je to ošoupaný a nejde to přešíct…ale sou modrý

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.