jaké máte plaště na dh,fr,4x

59 nepřečtených
  • dhmiki

    napište jake vozíte plaště na dh,fr,4× jaka firma,model a šířka dik moc

    0 0
    • blue  

      steve peat tentokrat neporadil? ;-)

      0 0
    • wroum  

      maxxis minion DH predni/zadni 2,35"

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Loni jsem vozil na 4X Nokian Gazza 2,3" ; Maxxis Mobster 1,9" ; Point Big Foot 3" i 2,6", Rubena BMX 1,75×2"… a vic nevim. Na DH Nokian Gazza 2,3"; Maxxis Mobster 2,5"; Point BigFoot 3" i 2,6", Maxxis Minion DH F 2,7" Letos na 4X zatim Kenda Kinetics 2,35" a na DH to budou Kenda Blue Groove a Nevegal 2,5" ty vozila Sirenna na DH loni a letos vozi na 4X Schwalbe Racing Ralph kevlar 2,25" a na DH Schwalbe Al Mighty 2,6"

      0 0
      • Dumbo  

        Mozem ta poprosit o nejaku recenziu na tie Pointy ? Dakujem

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Myslim, ze konkretne tobe jsem je uz rozmlouval. Jenze ty nejen, ze si poradit nenechas, ale dokonce ani nectes :) Tezky, neprustrelny, tvrdy, blbe zabiraj i drzej. Uz bych do nich asi nesel. Jen se mi libil ten „balon“ (velky taky nejsou) v 24" dozadu. Vyhoda je ze je asi neprorazis. Me se to nepovedlo. Foukal jsem to tak, abych za jizdu jednou dvakrat sel na rafek a dobry.

          0 0
          • dhmiki  

            ja sem měl taky ty pojnty a přišlo mi že se hodně rychle sjíždějí oproti třeba těm maxisum a nejsou ani tak široke jak udava číslo

            0 0
          • JJ  

            Prosim, prosim: nevis, jak sirokej je ten 3" Point na 24" rafku?A jakej je s nim prumer nebo obvod kola

            0 0
            • dhmiki  

              rad bych pomoh ale fakt nevím měl sem je tak před rokem a jen ty2.6 ne 3´´

              0 0
    • ferda  

      a jaky mate nazor na Tioga Factory DH,kdyz je nova cena za 590Kc ?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Starej osvedcenej plast. Za ty penize urcite dobrej kauf. Na 4X a DH dost univerzalni s vybornymi jizdnimi vlastnostmi.

        0 0
      • fousmen  

        cena je vyborna, ja uz si je objednal (taky na dh,fr,4×..)

        0 0
      • Dumbo  

        ja som DH tiogy nejazdil mal som ich len na XC konkretne Tioga Factory racing 1,95 boli dobre… ale tie nove Tioga Factory DH 2,35 su blato… sice som ich nemal ale kamarati ich maju a zhruba po mesiaci jazdenia sa rozparali na boku… proste praskne bok a vylezie dusa… a to ich jazdili dost natvrdo… ja by som tie lacne tiogy nekupil..... a v mokre to nieje boh vie co… Kenda je asi naj z lowend plastov..... aspon su tvrde a neprerazitelne… podobne ako point........ skus si precitat recenzie jedneho slovenskeho hobby zjazdara..... na stranke zjazd.szm.sk on testoval rozne lowend plaste a tioga mu tiez praskla na boku…

        0 0
        • vó?a  

          ty si expert, to že jsou levný neznamená, že maj tenčí stěnu, jsou to ty původní tiogy, jen to už neni top model a tak je zlevnili, navíc si myslim, že to co píšeš o roztrhnutí je daný tim, že ty tvý kamarádi měli Tiogy na sériovejch kolech a tam se kvůli váze dává tenká OEM verze=ta je na prd. Já měl Maxxis HighRoller 2,5 24", Tioga Factory DH 2,3 24" a ted point Black hawk 24" 2,3 a ty tiogy vážej 1100g a stěna je tlustá 3,5mm to jsem prostě nikdy neprostřelil.Jiank na DH je uplně nej Maxxis minion 2,7 se super tacky směsí, drží jak přibitej.

          0 0
          • Dumbo  

            si ma nepochopil… ja netvrdim ze co je lacne je automaticky odpad… sam jazdim Kenda kinetics DH 2,35 za 450sk a som 100% spokojny… no Tioga factory DH 2,35 su spatne pretoze na boku prasknu… a neboli to tie montovane seriovo… poznam osobne 3 ludi ktorym sa naboku rozparala… a potom este na nete saom sa vela docital..... no zase Tioga white tiger asi vydrzi viac…

            zajdi na stranky zjazd.szm.sk

            0 0
            • Manas  

              To by me vazne zajimalo jak se to tem borcum povedlo, protoze i pri moji prasacky jizde s podhustenejma pneuskama sem nikdy neprorazil ani neproriz. To musely bejt ty OEM verze ktery jim nekdo strelil. Navrch Tioga 2.35 velikost nema. Ja vozim Tiogu 3 roky a nic takovyho jsem nikdy nevidel, a to je mam od Marosaka kterej se s nima moc nemazli.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja jsem videl tri verze Factory DH a ta nejtenci, (mel ji Tomas [Nico]) se prostrelit dala. Napisama nebo vzorkem se nijak nelisily. Jen vahou a sirkou steny atd. Ta bezne prodavana u nas byla ta stredni.

                0 0
                • Manas  

                  Ale zase vyvalit ji do boku ? To mi prijde dost divny.

                  0 0
                  • vó?a  

                    no dumbo já můžu srovnávat, páč mám doma všechny 3 tlouš?ky jak píše pádlista a ještě ve 3 rozměrech, sériový 2,1 na Koně Scrap jsou papírky, pak katmarovská verze 2,3 ta už je někde jinde co se týče pevnosti a ještě 2,1 od Márošáka, kterou u nás jinak nekoupíš a na tý můžeš jezdit klidně bez duše:)(1350g) nic tlustějšího se mi zatim do ruky nedostalo a nikdy jsem ji ještě neviděl provalenou.

                    0 0
                    • Dumbo  

                      to mi akoze fakt neverite ? ved by som si nevymyslal… len rozpravam co som videl…

                      kamarat ju dokonca zasival… ja to asi nafotim a dam to sem… niesu to ziadne reci „antiTioga“ mam tu znacku rad a nechcem jej robyt zle meno… ale je to tak… tie lacne modely su maslo… to co mas od Marosaka ja asi nieco ine… otom potom… :-)

                      0 0
                      • Manas  

                        Jako nemyslim ze jsi antiTioga :-) Jen mi prislo divny ze to slo do boku .. bud nejak vadna serie nebo vazne nevim :-)

                        0 0
                        • Dumbo  

                          bude to asi tou vadnou seriou, podla mna…

                          ja co som mal Tioga factory XC 1,95 tak boli dobre a vydrzali cca 2 sezony… bol len obehany dezen…

                          no a aj tie starsie Tioga factory DH 2,35 boli dobre… drzali nikto sa nestazoval… tusim na prelome rokov 2003/2004 co dorazilo na slovensko… boli vsetky debilne… od tej doby sa na nich kazdy stazuje ze na boku praskaju..... jednoducho znich zacnu vyliezat vlakna a spravi sa diera…

                          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jo ten Minion v Super Tacky neni spatnej plast.

            0 0
    • visby  

      maxxis minion dhf 2.5 60a a 50a, gazza 2.6, michelin wildgripper 2.1(do blata), schwalbe space…

      tento rok planujem high roller 2.7 50a miesto gazzy…

      0 0
    • Manas  

      Prvni naky Maxxise, pak uz jen Tioga. Mel jsem White Tiger 2.5, factory DH 1.95 – 2.3. Momentalne vozim 1.95 predek, 2.3 zadek a je to akorat. Asi bych nemenil, ted budu asi prikupovat dalsi .. ten jemnejsi vzorek co dela ted (myslim Dragon-cosi) a Mud.

      0 0
      • dhmiki  

        ty taiogy vypadaj hodně dobře za tu novou cenu a navíc mají aj keramickou vložku proti prúrazu a sedí na každem povrchu. ja poslední dobou vozim maxisy měl sem mofo dh přední aj zadní a tet mam high rollera vpředu aj v zadu je to klasika

        0 0
        • Manas  

          No ze sedej vsude bych netvrdil. Mokry kameny a koreny jim nejsou po chuti. na to jsou lepsi Maxxis supertacky smes – konkretne Minion DH nebo tak neco.

          0 0
          • Mox  

            Mohu potvrdit, vozil jsme Tioga Factory DH 2.3" přední a zadní, dobré pláště, zvláště když jsou nové. Na Ještědu dostávaly takovou čočku, že i když vzorek ještě ujde, jsou na mnoha místech prořízlé boky, odtržené kusy špuntů a tak. Je otázka jestli by jiné pláště vydržely stejně. Na sucho určitě dobrá volba, teď za tu cenu do nich půjdu asi znova, uvidíme jak rychle se budou sjíždět White Tigery. Jinak na mokro špatné, ve špindlu jsem nasadil dopředu minion DH 2,5" supertacky (stejná šíře jak Tioga 2.3") a rozdíl byl opravdu znát. Vzadu zůstala tioga a docela nestíhala.

            0 0
            • sir_mike1  

              A ty Tiogy Factory se delaji jenom v dratu nebo i kevlaru? Prece jenom za tech 590,– to bude asi jen drat,co?

              0 0
              • dhmiki  

                no ja bych řek že to na 99procent bude jen drát

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Ono na co sjezdovej plast v kevlaru, ze jo. I kdyby mel kevlarovou patku, tak ho stejne ani neohnes, natoz abys ho slozil :)

                0 0
      • Manas  

        No ted dodam, na Tioze jsem odjel 8km domu na prazdnym kole a v pohode :-)

        0 0
      • Manas  

        No ted dodam, na Tioze jsem odjel 8km domu na prazdnym kole a v pohode :-)

        0 0
    • Richie  

      Ja vozim ve predu kendu kinetics 2,35 a vzadu mam Maxxis HighRoller 2,5.

      Ale zvazuju nakup tech Tajog za tu novou cenu.

      0 0
    • black.horse  

      Hmmm, Maxxis Mobster 2,5 nebo 2,7
      Swampthing 2,5
      Minnion 2,5 Panaracer Spike 1,9 na bláto a sníh

      ale teď budu vozit Nokian Gazzaloddi 2,6 se na ně těším:-)

      0 0
      • dhmiki  

        ty nokian se mi hodně libí ale na mě už je to moc peněz ale vypadají asi nejlepe

        0 0
        • Azagthoth  

          ked uz sme pri nokianoch, ako by sa jazdilo na kombinacii vpredu 3,0 a vzadu 2,6?

          0 0
          • dhmiki  

            ja myslim že vklidu určitě bych to zkusil kdybych takove papuče narval do vydle a do ramu.

            0 0
    • dekel  

      gulate

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.