• SELMIRA

    jak jsem slíbila v neděli, požádala jsem kamarády, aby zalovili v archívu a je to tady! Moje první (a nejslavnější) jízda ze schodů.

    http://www.deklinator.cz/…azava/12.jpg

    :o)))

    Nikdy neříkej nikdy…

    0 0
    • BB  

      to vypada, ze nasledoval drzkopad ?

      0 0
      • SELMIRA  

        ty jo, Ty seš zvědavej! Bylo psáno pro Fousáče a Blackyho. Budeš brzo starej.

        Ale jinač, nee. Jak je vidno, vycvakla jsem nohu a taxem to dole ustála. A hodní kamarádi mi pak řekli, že když jedu ze schodů, nemůžu sedět v sedle. Tak to od tý doby zkoušim pochopit… :o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To jsou teda kamaradi… jasne, ze muzes sedet v sedle. Teda kdyz to umis. Pro zacatek je asi fakt lepsi jit za sedlo.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      A vidlice ma jeste rezervu v pruzeni materialu :)

      0 0
    • fousac  

      urputny boj o preziti.. ;)))

      no muzeme bejt radi, ze sami sebe nevidime a zdaleka ne vsechno je peclive obrazove dokumentovano..

      P.S. co vikend?? snehu bude jeste vic.. ;) a pak muzem na tu svickovou… :D

      0 0
      • McBlacky  

        víkend jsem zatáhlej na stěhování bytu, možná zase neděle okolo oběda, něco menšího.

        0 0
      • SELMIRA  

        Na sobotu mam pozvaný kamarádi. :o) A stejnak jdete na Sportprág, nejdete? Já bych šla, nemít ten Besuch. Ale v neděli tu možnosti sou. ;o)

        0 0
        • fousac  

          tak pro oba:

          v nedeli se jede a zadny vymluvy.. ;)

          0 0
          • JirkaD  

            Já bych se s dovolením v neděli zkusil přidat – i kvůli tý svíčkový :-). V kolik? V 10.15 pod Barrandovským mostem na pravém břehu?

            0 0
            • SELMIRA  

              …se obávám, že když jsem se nedostavila minulý víkend, tak svíčková už nebude. Máma zas bude řikat, proč si nenajdu nějaký NORMÁLNÍ kamarády. :o))) No, neděle je daleko a tak já teda ještě 100% neslibuju, ale celkem bych tu minulou akci zopákla.

              0 0
    • McBlacky  

      dík to je fakt brutál :) to bb: ustála to, kdyby spadla tak si prokousne spodní ret :))))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja si zase pri technickejch vecech strkam jazyk mezi zuby. Kdyz to nevyjde neni to nic moc :/

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Beeda  

      kolikrat jsi to trenovala:-) http://www.deklinator.cz/…azava/08.jpg

      0 0
      • SELMIRA  

        :o) špióne Jsem to nejprv normálně sešla, ale někoho pak napadlo, že bikeři choděj z hospody jinak…a dali to všichni, tak já taky musela. Znova nahoru a dolu. :o)

        0 0
    • dalimil  

      jé,to je u vemenáče v přívoze,že…

      0 0
    • enjoy  

      co ty prsty na predni brzde?to ti taky nikdo nerek?:-)

      0 0
      • fousac  

        to se nesmi mit pri sjizdeni schodu prsty na predni brzde?? ja si je tam teda klidne dam..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.