• McBlacky

    V neděli pořádáme vyjíždku na Karlštejn s koupačkou na Americe, kdo chce at dorazí 9,15 na Palackýho náměstí nebo 10,00 na Zbraslav nám.

    trasa Cukrák-Skalka-Halouny-Liten-Karlštejn-Mořina-Amerika (alternativně po značce)-Karlštejn a po červené zpět s vložkou Vonoklasy-černošice

    Tempo přiměřené, kdo zná ví o co jde… zatim jedu já, Enjoy, Ječnák, snad Terka, Fousáč…

    0 0
    • McBlacky  

      a první chyba samozřejmě tuto neděli 25/7 nějak jsem tim vedrem zaseklej :-)

      0 0
    • blue  

      jen technickej dotaz ze zvědavosti… dolu lezete s kolama jak? ten tunel je otevrenej? nebo po lane s kolem na zadech?

      0 0
      • McBlacky  

        no to je to alternativně :-) když bude tunel otevřenej tak tunelem, když ne tak po laně, jde to v poho už jsem to dělal :-) nejlepší je to dát dolu po laně, pak přebrodit s kolem nad hlavou a vyjet tunelem :-)

        0 0
    • fousac  

      hlavne vem krovinak na tu stezku u golfu… :))

      jo a po lanech, skalach apod. nikam nelezu… ne kazdej je horoletec jako ty.. :)

      0 0
      • McBlacky  

        když to nepujde jinak, kolo ti snesu hele on to dramatizuje, je to v pohodě a je tam jen lano na zajištění pro slabší povahy, dá se i bez něj, ikdyž asi ne s kolem… uvidíme, já jsem ještě nezažil že by tunel byl zavřenej, takže je předčasný dělat nějaký plány

        0 0
        • blue  

          ja sem prave tunel zazil zamknutej retezama a rikalo se snad, ze ty vrata sou i zavareny, ale to je tak tri roky dozadu, od ty doby sem se tam nejak uz nedostal… kazdopadne minulej tejden ve zpravach psali zrovna o nekom, kdo tam lezl a zabil se, druhyho vytahli z lana hasici :-)

          0 0
          • McBlacky  

            ty to teda umíš zpestřit, takhle nikdo nepojede :-( já nevim já tak byl naposled taky cca před třema lety na silvestra a v pohodě otevřeno, předtím jsme tam jezdili dost často a vždycky v pohodě. Tak to skoro vypadá, že se na to vykašlem a pojedem bez koupačky…

            0 0
            • McBlacky  

              neví někdo jaká je současná situace?

              0 0
            • blue  

              to sem nechtel, tak to nebylo mysleny, stat se muze cokoliv kdykoliv… kazdopadne vedle jsou dalsi lomy, pristupnejsi, i kdyz asi ne tak atraktivni

              0 0
              • McBlacky  

                no na koupání už asi nic moc, snad malá Am…

                0 0
                • Jenca  

                  takže podle kamošu co tam byly včera jsou tunely sice zavařené ale cesta z jedne strany je prý celkem schůdná že to dolu v pohodě slezl i jeden mene šikovnej člověk dokonce s kolem na zadech

                  prej si tam nekdo hral snad s lopatou nebo co

                  0 0
    • Darkson  

      no to nezní špatně, možná bych se připojil:-)

      0 0
    • jonas  

      Ja to neznam, co je to primerene tempo ?

      0 0
      • McBlacky  

        Něco mezi „bába s nůší“ a Lancem :-) přijeď a uvidíš…

        0 0
    • Marosh  

      Kua, ze by? Neco uz mam, ale pokud se to podari presunout (vykaslat se na to :) ) , tak bych mohl jet. V kolik je naplanovan navrat? Tak na 60% procent frknu na kolo SPD a jedu taky.

      Proc jsem na to ja blbka kouknul az ted? :-/

      0 0
      • fousac  

        ale bacham jedu na crossu, tak at si neudelas ostudu… :-D

        0 0
        • Marosh  

          Hmm, tak bohuzel neudelam. :( Musim neco pracovne dodelat, achjo… Tak at mate hezky a poradne je v tech sjezdech s crossem zarizni. ;)

          0 0
        • McBlacky  

          ¨ty vole ještě jednou velkej respekt před tim co jsi předved… seru na bika a jdu do krosa :-( ale asi ani tak ti nebudu ve sjezdu do Černošic stíhat…

          0 0
          • Marosh  

            Koukam, ze cross zase uradoval. ;) Asi by fousac mel zkusit zavody DH kategorie hardtail. :)

            0 0
            • fousac  

              zas bych to neprehanel… :)

              a na DH me nikdo nedostane, ja se pekne drzim pri zemi..

              0 0
        • jecnak  

          Clovece na tom krosu jsi fakt daval kruty veci. Ja jsem jen ziral.

          No musim rict, ze ty piva nam s Blackym nejak moc nesedly a ja jsem se domu spis doplazil nez dojel…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.