• Gatier

    Tak som to napral v utorok do auta. Tymto chcem upozornit vsetkych co jazdite na cervenu…, aby ste si davali pozor :) Rozbil som predne koleso a vodicovi predne sklo…

    0 0
    • vili  

      ty vole ty jezdis na cervenou a jeste se tim chlubis?dobre ti tak…

      0 0
    • Vašur  

      To jako že jsi jel na červenou a nedával jsi pozor? A jestli jsi až dneska mohl napsat do BF, tak to musela být pecka. Přeju tobě i řidičům, aby se to už nestalo. Doufám, že jsi nejezdil někde ruskou ruletu.

      0 0
      • cabbage  

        nahodou, ruska ruleta je dobra vec:) letos na jare ji mam v planu taky

        0 0
        • Gatier  

          Zial mam taku pracu, ze zavisi od casu kolko zarobim. Takze tak. Inac siel som na oranzovu. Ale ten nakladiak co odbocoval tiez a ja som ho musel pustit, lebo mi uz krizoval cestu. A to som uz mal zastavit. Ale ja nie…

          0 0
          • Vašur  

            Teda jestli jsi náklaďáku rozbil přední sklo, tak to si tě musel pěkně podat! Asi máš taky z rámu štafle, že jo.

            0 0
            • Gatier  

              Nie nakladaku. Ten som este pustil a skrz neho som nevidel na auta, co uz sa rozbiehali.

              0 0
              • ihik  

                No pokud jsi vlítnul na křižovatku na oranžovou a musel zpomalovat kvůli jiným autům v křižovatce, tak by to teoreticky neměla být tvoje vina. Mám pocit, že povinností každého je před vjezdem do křižovatky nechat dokončit úkon všechna vozidla, která již v křižovatce jsou. Na druhou stranu nesmíš vjet do křižovatky, pokud se tam „nevejdeš“. Ale nejsem právník a vše záleží na konkrétní situaci a asi i na vyhodnocení zeleného orgánu.

                0 0
        • Luka  

          Takova ruska ruleta s poloautomatem misto revolveru, to muze bejt fakt super adrenalin :D

          0 0
    • Darkson  

      ty vole, buď rád, žes to přežil a příště si to už nejspíš rozmyslíš…přeju brzký uzdravení.

      PS: sis hrál na Lenceho za mlada, ne?

      0 0
      • Gatier  

        Lence? Ten cyklista? On sa akurat rozbiehal, tak to nastastie nebolo vo velkej rychlosti.

        0 0
    • miťo  

      No čéče, bře ti tak. Ale teď vážně. Já si na červenou jezdit nedovolím. Už jsem se před peti lety (22.2.budu mít výročí:)) muchloval s autem (ne mojí chybou) a stačilo mi to.

      0 0
    • ferda  

      No stalo se mi pred par lety neco podobnyho, zkousel jsem preskocit takovou uzkou silnicku, mel jsme ji jako lavici, odraz ze skarpy. jak jsme vylitnul, jelo auto … ja byl v pohode, kolo moc ne, ale auto vubec. Skodu za 35 000 jsem doplatil pojistovne ve splatkach tenhle mesic a davam si bacha. Bylo to bez DPH a bez 5000 spoluucas­ti…o kole nemluvim a jeste 1000kc pokuta od policajtu… mladicka nerozvaznost :(

      0 0
    • Lada1  

      njn s kotoucovkama bys to ubrzdil

      jinak hodne stesti !

      0 0
      • Mamut  

        S kotucovkami by ubrzdil tie auta, ktore nevidel? :-))

        Pozeram, ze sa mam este o brzdach co ucit. No, hlavne dik za cennu radu.

        0 0
    • climber  

      Často je slyšet o tom, jak jsou řidiči bezohlední atd., ale jak je vidět i mezi námi jsou pěkný paka.

      0 0
    • wroum  
      • ses fakt „dobrej“
      • na cervenou jede jenom kreten
      • dobre ti tak
      0 0
      • Bleda tvar  

        sel na oranzovou

        0 0
        • vlk  

          to je jedno i tak je to blbec.Na oranžovou by se taky nemělo jet.Oranžová je tam proto, když je auto už tak rozjete že by nestačilo zabrzdit před křižovatkou a ne hele oranžová ještě můžu jet.Když je oranžová tak má zastavit a jen v případě, že by zastavit nestih tak může jet.Je to idiot a tím větší, že se tím chlubí.Dobře mu tak

          0 0
        • wroum  

          to s tou cervenou byla reakce na toto: cituji „Tymto chcem upozornit vsetkych co jazdite na cervenu…, aby ste si davali pozor :)“

          0 0
    • Beeda  

      No z podobneho soudku. Vcera jsem jel a ridic mi nedal prednost z vedlejsi, zanadaval jsem a on stahnul okenko. No a divte se on se mi omloval, ze me prehlidl. Tak jsem mu rekl, ze se nic nestalo. Fakt slusnej ridic. B.

      0 0
      • rasto  

        taky se mi to stalo. jel jsem po hlavni (na kole), chlapik, starsi, kolem 50, na me z vedlejsi. chudak, byl vic vycukanej nez ja. taky se mi hezky (vicenasobne) omlouval :-) v zaveru jsme se na sebe usmali. na nasich silnicich se najdou i slusnaci :-)

        0 0
        • discover  

          no mna takto zrazila zenska v aute priamo na chodniku…ze ma nevidela , ze sa ponahla do prace a tak…bola to dost velka supa a skoro ma vyhodilo na hlavnu, kde je dost velka premavka ( pre bratislavskich – racianska ul. ) ale ospravedlnovala sa pekne az mi bolo luto ze som ju tak moc spicoval ked som sa konecne pozviechal.

          0 0
          • Krutohlav  

            Odkedy chodia bicykle po chodniku ? A vlastne odkedy chodia auta po chodníku ? Ty vole, tá Bratislava je divočina…

            0 0
            • pali  

              Ta oranzova na semafore je pekna blbost, vytvara priestor na taketo prejazdy krizovatiek.Bud rad ze si to prezil.

              0 0
    • enjoy  

      ja bych ti neco rekl…:-). tak ja to teda reknu:-).kdybys mel kotouce…:-)). ne ale vazne,jsi dobrej ze ses tak priznal a nechapu ty,co te tady prudej,protoze jsem si nevsiml ze byses s tim chlubil nebo vytahoval. preju ti at mas kolo brzo vporadku a tvoje telo taky.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty schvalis taky kazdou levarnu, hlavne kdyz se grazlik pochlubi :))) A nerikej, ze ne. Vrana k vrane…

        0 0
        • enjoy  

          no ty mas kolem sebe uz pekny hejno:-))

          0 0
          • Bleda tvar  

            nebo lejno? :-))

            0 0
            • Gatier  

              No v podstate tu uz bolo vsetko povedane. Neviem ci ide o chvalenie, proste sa mi stalo nieco nezvycajne, o com som si myslel, ze sa mi nemoze nikdy stat. Zial… Nad tymi kotucmi teraz zase premyslam. Ale bud si isty, ze by som to neubrzdil lebo som nechcel brzdit. Ja viem, jazdim dost na tesno a tentokrat to nevyslo…

              0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.