automat udělal sbírku 270k na pomník - sloup

63 nepřečtených
  • Na počest cyklistovi, který byl obětí nehody v roce 2006, takže podle nich by měl být asi sloup na každý křižovatce, kde někdo někoho rozstřelil nebo přejel za posledních x let.

    http://www.auto-mat.cz/…lime-9-zari/

    Úplně nej je článek o této události na http://www.dfens-cz.com/view.php…

    http://www.ahaonline.cz/…lo-auto.html

    A já se ptám k čemu je to dobrý, jako provokace to ujde.

    0 0
    • jIrI___  

      Když to lidi chtějí, tak proč ne.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ne, jenom u tech krizovat, kde cyklista svoui vinou prisel o zivot pri nehode, kterou zapricinil:)

      0 0
    • borda  

      Asi tak, jak pise Jiri. Zas takova palka to neni a ti co ho chteji, si ho zaplatili.

      Ty defensovy kecy jsou uplne stejne blby a ucelovy, jako kecy soudruhu z automatu, neli mnohdy ucelovejsi a blbejsi.

      Kdyby mu treba skoncila zena pod kamionem, uz vidim silny reci o tom, na ci strane je vic zeleza. Myslim, ze by to podal zase trosku iinak :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zas takova palka to neni..ale porad cast prachu dostali od magistrartu…a pokud se takhle okate chlubi, ze je "tunelujou, tak co si o tom ma kdo myslet? Mam to nechat plavaat, prtoze je to jenom par tisic a v tech velikych pruserech se to ztrati? Ale notak…

        0 0
    • tonik666  

      Proč ne? Pomníčků mrtvejch cyklistů není dost a zrovna tohle byl docela významnej cyklista.

      0 0
    • 584mm  

      Nejak jim ten pomnik dlouho nestoji, asi ty prachy nekdo zurocil. :-D http://byznys.lidovky.cz/…my-trhy.aspx?…

      0 0
    • vinca  

      Tak automat považuju za škodiče slušnejm cyklistům. Ale mám fakt rád věci od Kintery. Moc se mi líběj.(Otočená lampa pod Nuselákem je super .) Takže jsem spokojenej s tím , že tam něco takovýho stát bude. Doufám , že to každýmu cyklistovi připomene, že ani na kole není člověk nesmrtelnej.

      0 0
    • zapla panbůh  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • šimlos  

      Kinteru mám rád,Automat rád nemám,jejich přiblblý jízdy, co ucpou autama půl Prahy považuju za typický bezkoncepční řešení partičky vyhulených netáhel.Uděláme bordel,bude sranda,zlí řidiči těch ošklivých aut budou ******** a nakonec nebudou jezdit autem ale na kole…

      0 0
      • karliner  

        No a jak bys ty vyjednával s magistrátem? Psal bys jim ostré prosby, aby se konečně začali zabývat tím, že po Praze jezdí kromě aut také desítky tisíc cyklistů? Přestože souhlasím s trefným popisem části účastníků, nemůžeš popřít, že hlavně díky těm cyklojízdám začal na magistrátu cyklisty řešit. Jestli se mohli a můžou řešit lépe nebo levněji je druhá věc.

        0 0
        • oddie  

          Ostré prosby :D

          0 0
        • vinca  

          Řešili by to uplně stejně i bez nich. Řeší se to hlavně proto, že je zde možnost vytáhnout něco z EU. A tak dát čuchnout spřátelenejm firmám. Pár anarchoteroristů motajících se po ulicích na to nemá žádnej vliv. Ti dokážou ****** jen normální lidi, který si vlastně berou za rukojmí. Výsledek by byl stejnej i bez automatu, akorát míň obyčejnejch lidí by považovalo cyklisty za nepřátele. U nás ve městě žádnej automat není, a na kole se tu jezdí taky.

          0 0
          • mr.antik  

            tak jablonec neni praha, v podstatě tu není žádné problémové místo (já si teda žádné nevybavuju), můžeš jezdit po nejhlavnějších silnicích i křižovtkách, bez toho, abys na kole někoho omezoval.

            0 0
          • oddie  

            Neřešili by ani prd. Pražský magistrát řeší něco až v případě, že je křiklounů už takový počet, že by mu neřešení mohlo škodit, nebo že už je dostatečný potenciál z toho něco vytřískat. Pokud by neměli možnost zaštítit se „masou“ a tím zdůvodnit to tahání peněz z EU, tahali by je jinak a na něco jiného. A s tím považováním cyklistů za nepřátele bych byl taky opatrný, věřím tomu, že těch „obyčejných lidí“ nasraných na cyklisty třeba i přibývá, ale můžete vzít jed na to, že těch nasraných na řidiče přibývá o hodně rychleji. A že je jen otázkou času, kdy ty opatření typu zužování dvoupruhů nebo „tempo 30“ získají podporu opravdu masovou…

            0 0
            • vinca  

              Té poslední větě jsem se opravdu dlouze smál.

              0 0
              • oddie  

                Vlastní hlouposti? Kde se asi vzaly stejné zóny v Německu, spadly z oblakov? Ne, má to tu úplně stejný průběh jako kdysi tam, akorát zde o pár desítek let později. Uvidíme, jak se budeš „smát“ za pár let.

                0 0
                • 584mm  

                  I ty pijavice muzou najit stesti pod koly nakladaku, navratdoreality.

                  0 0
                  • oddie  

                    Asi jsem takhle po ránu příliš střízlivý, ale nějak tomuto postu nerozumím.

                    0 0
                    • Vilém  

                      Pijavice zrejme budou ti čerpači dotaci EU.

                      0 0
                      • 584mm  

                        Cerpaci cerpaci kurvy jedny prisaty.

                        0 0
                      • oddie  

                        Osobně mi tedy mnohem víc vadí producenti předražených dálnic v mizerné kvalitě, to je o řády větší *******.

                        0 0
        • šimlos  

          Já bych souhlasil s části s vincou.Byla možnost dotací z EU a tak se přihrály spřáteleným stavbařům stezek a natíračům pruhů tam,kde nejde upravovat vozovku.Část samozřejmě putovala do kapes přihrávačům,Taky si myslím,že přeci jenom už je dost osvícených úředníků než před časem a dá se pro cyklisty něco prosadit i normálním evropským způsobem.Takže mix obojího,oproti západu jsme přeci jenom trefený těma Rusákama.

          0 0
          • karliner  

            Ale jo, něco už prosadit evropským způsobem jde. Třeba dotace magistrátu na dětskej karneval nebo cokoliv týkající se menšin nebo multikulti, páč do toho se každej bojí šťourat. Ale Automatu a jeho cykojízdám (nejen tedy jim) vděčíme za to, že to v Praze vypadá ALESPOŇ tak, jak to tady vypadá. Já osobně tedy s vincou nesouhlasím v ničem, jeho post – všichni tam nahoře kradou a i kdyby se náhodou našel někdo, kdo nic nekradl, tak stejně všechno dělá blbě… – je hospodsky přežvejkanej názor Blesku

            0 0
            • vinca  

              No, napsal jsem to dost zjednodušeně. Ale rozhodně jsem to nemyslel tak, jak si Ty můj příspěvek vykládáš.

              Já jen nevidím nikde žádnou válku mezi autama, chodcema a cyklistama. A automat na tu válku věří a sám ji i vede.Dle mne ji i uměle vyvolává. Já naopak věřím na spolupráci a zdravý rozum.

              Ale, jak koukám, máš pravdu, tohle z mého minulého příspěvku jasné není.

              0 0
              • karliner  

                Souhlasím s tím kolem války.

                Ale Automat se zachoval přesně podle hesla „když chceš být s tygry, musíš řvát..“. Jinak to tehdy nešlo, nehledě na to, že automobily vedou s cyklisty i chodci totální válku odjakživa, ale my to tolik nevnímáme, protože už jsme na ni tak nějak zvyklí..

                0 0
            • cabbage  

              Co myslíš tím „vděčíme“?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.