• Luke

    Tak se přiznejte, zvláš? by mě zajímal směr jih od Vsetína. Zas tak moc bajkerů v terénu nepotkávám…

    0 0
    • Medi  

      Hlásím příchod! Prosím tě je nějaká dobrá trasa na Ploštinu směrem ze Vsetína, tchýňa to jezdí z Polanky po cestě a končí u toho Zámečku. Nevíš jak to vypadá dál a jestli tam nevede nějaká terenější varianta abychom nemuseli moc po hlavních cestách.

      0 0
      • Luke  

        Od zámečku vede šotolinová cesta do kopce (je tam myslim značená modrá), pak 100m lesem. tam je rozcestí, rovně (z kopce) po šotolině až na Ploštinu, nebo se dá jet doprava (lesní cesta) po značené cestě (k rozcestí Pod Svěradovem)

        0 0
        • Luke  

          nebo ze Vsetína po modré přes Vartovnu, Pozděchov

          0 0
          • Medi  

            Musím zvolit nějakou normální variantu, tchýňa není zas žádná vrchařka. Vartovnu testnu na jaro. Vartovnu jsem jezdil Vsetín – Janišov – Nivy – Ba?ková – Hranica – Sirákov – Vartovna – Rokytnice, ale už jsou tomu tak 3roky co jsem tam byl naposled.

            0 0
      • soc  

        Já su přímo ze Vsetína… Ale teď žiju v Brně, takže asi nic…

        0 0
    • Cejlon  

      Vem tchýni na trasu Drásala:-)))Tím na ni uděláš 100% dojem.Můžeš vyjet budto z Rusavy,nebo Fryštáku.

      0 0
      • Medi  

        To je dost z ruky. A co je to za štreku?

        0 0
      • Medi  

        Mrkl jsem, co je to ten „Drásal“ To bych opravdu udělal super dojem. Letos se chystám udělat nějaký závod asi Valašskou 50, ale nevím kolik natrénuju, budu jezdit hlavně s rodinou, a sem tam vyletím ze Vsetína na Cáb. To je docela krátká trasa a ty závody jsou kolem 100 km, tak nevím. Žádný závod jsem ještě nejel. Jaké jsou vaše dojmy ze závodů?

        0 0
    • Mike 21  

      Já su takej z Valašska i gdyž né na jih, ale na sever, su Jablůnčan. Ale do práce jezdím na Vsetín.

      0 0
    • LukasX  

      toz ja su naturalizovany valach ;o) Puvodne z decina, minulej rok prestehovanej sem. Bydlim v leskovci, dojizdim do zlina za praci;o) Ze nepotkavas dost bikeru? ja sem jich na valasske 50tce potkal docela dost ;o) Ted v zime precejenom preferuju bezky

      0 0
      • TinkTink  

        Joo…tam bylo lidi :o)…a nejlepsi je jizda po hranici :)

        Ja jsem z hranice Valasska – skoro Zlin vychodnim smerem. :)

        0 0
    • Medi  

      Nejfrektovanější cesta je podle mě ze Vsetína na Dušnou. Za dobrého počasí víc cyklistů než much a pak směrem na Cáb a dál na Velké Karlovice. Hore Bečvů jezdí taky hafo cyklistů.

      0 0
    • zirecek  

      No, su z Hranic, ale pohybuju se casto v Beskydech, Javornikach, Hostynsko-Vsetinskych… .

      0 0
    • Robo  

      Taky se hlásím.. Velké Karlovice, na Vsetín jezdím za obživou…

      0 0
      • Medi  

        Tož vitaj! Letos plánuju, že si vemu tak na týden kolo na chalupu k tchánom ( Miloňovky ) a protáhnu to směr Javorník – Partyzán a na opačnou stranu na Kohůtku. Jak to tam vypadá už jsem tam tři roky nebyl jezdím po druhé straně z Cábu na Soláň.

        0 0
        • Robo  

          Je to tam super, jen toho kamení je tam čím dál víc… Když trefíš počasí tak je super výhled až na malé tatry, ale to asi znáš.

          0 0
          • Medi  

            Už se těším a na Kohůtce si dám borůvkové knedlíky ty su fakt super. Letos jsem na ně byl dvakrát, ale jen autem s rodinou.

            0 0
            • Robo  

              Tak knedlíky mi ani nepřipomínej, v borůvkovou sezonu se u nás doma nic jiného nevaří… Už je nemůžu ani cítit… :-)

              0 0
    • kovar  

      Gottwaldov + Vizovice. No ale až Vizovské vrchy zabetonují a zaasfaltují qůli plánované ruské dálnici R49, tak se nejspíš odstěhuju jinam.

      0 0
      • BH  

        cetl jsem o tom vcera v MF, vypada to pekny pruser a bude po klidu. Nevis, jak to ma presne vest? Vim , ze dalnice od Brna ma koncit ve Frystaku a jak dal?I kdyz i Bata planoval dalnici ze Zlina, vsak to znate "dalnice " na Kudlov jeste tam jde poznat

        0 0
    • Bub  

      Ja su ze Vsetina, ale ted uz jen vikendove, protoze pracuju v Brne:(. Nerekl bych, ze okolo Vs. jezdi nejak dramaticky mene lidi jak kolem Brna. Proste je jen vice kvalitnich tras:) A to je jen dobre, no ne?

      0 0
    • Luke  

      btw abych vysvětlil to, že nepotkávám moc bajkerů. nemyslel jsem ani tak frekventované cesty jako hřeben Javorníků apod. ale spíš odlehlejší turistické trasy, lesní cesty daleko od civilizace… baví mě jezdit tam kde to neznám..

      0 0
      • LukasX  

        Jo tak to je fakt. Tady jsou tak rozahle moznosti jezdeni, ze se pekne vsichni roptyli po kraji ;o) Predminulej rok jsem byl s pritulkyni v Rusave v chatce na prodlouzenej vikend .. bylo to super, pro mne neznamy cesty, krizovali jsme Drasala, na vetsine cest skoro zadny lidi (krome Hostyna), sem tam nadsenej biker na pokec (timto zdravim bikerku na zlutym RBcku se kterou sem dojel na tesak). A to je jenom jedna oblast … staci jet smerem na bystricku, nebo kolem leskovce, na chleviska .. vsude neco ;o)). S tou dalnici bych se taky tolik nebal-kdyby to bylo jako v nemecku, tak budou vsude podjezdy pro cyklisty ;o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jo, dálnice jsou na pikaču. U nás zmrvěj středohoří, vy jste další na řadě. Na cyklisty se ti každej s prominutim vys…, řešit se bude tak akorát zachování biokoridorů – tzn. mosty (podchody moc nefungujou) pro zvěř. A přes ty ovšem cyklisti smět nebudou, nedávno jsem na o tom vyslechl zajímavou přednášku. Ono totiž takovej vlk třeba dost dlouho hledá místo pro přechod, sleduje situaci a pak teprve přejde. Pokud tam uvidí/ucítí třeba traktor, otočí a nepůjde. Takže přes ně lidi nesměj chodit. Zůstanou asi pouze mosty pro stávající komunikace. Víc bych nečekal.

          0 0
          • Luke  

            Tak jsem se dočetl, že přípravy jsou odloženy na rok 2010, takže to není zase tak žhavé… to ještě stihnu něco pojezdit…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak to je pohoda. Do tý doby snad přijde eště nějaká ropná krize. :o) To D8 asi opravdu dostavěj, i když to mrvěj kde se dá.

              0 0
              • Medi  

                Já to vůbec nevidím tak dramaticky. Když si vybavím dálnice v SRN tak mně příjde, že je tam hodně mostů. Proto aby fungovala dobře naše ekonomika je vybudování dálniční sítě nezbytné. Je třeba se tímto problémem zabývat včas a popř. se ozvat.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  A proč předpokládáš, že to tady bude jako v SRN? Když se ozveš proti dálnici, nazvou tě ekoteroristou. :o) A co se ekonomiky týče, myslím že může dobře fungovat i bez dálniční sítě. To je otázka priorit. Ale to je off-topic.

                  0 0
                  • Medi  

                    Čím mě nazvou je mně uplně jedno. Předpokládám, že žijeme ve svobodném státě s možností veřejně vyjádřit svůj názor a možností ovlivnit stav věcí. Nemám vůbec nic proti dobře postavené dálnici ba naopak. Nevím jestli jsi řidič já ano a znám situaci na našich přeplněných komunikacích. Proč jak v NSR no když to jde tam tak to musí jít i u nás.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Naši zákonodárci, potažmo exekutiva jsou experti na vymýšlení vlastních řešení. Proč přebírat zaběhlý postup ze zahraničí, když můžeme vymyslet originál? Kdyby to bylo jak říkáš, asi bychom tu už měli třeba kupu městských cyklostezek. Já taky nemám nic proti dobře postavené a hlavně správně umístěné dálnici. Jen mám pocit že u nás se hledí na to jak to postavit co nejlevněji (tedy alespoň v projektové fázi). D8 přes středohoří by šla postavit lépe, ale bylo by to drahé a komplikované, tak se radši zmrví kus krajiny. Budu doufat že se z toho poučí a příště budou už počítat s tím, že je lepší kontroverzní úseky řešit už v rámci předběžného plánu, než se motat ve slepé uličce a vše řešit výjimkami ze zákonů.

                      0 0
                      • Medi  

                        Je třeba si uvědomit, že naši zákonodárci jsou naším odrazem. Jinak souhlas.

                        0 0
              • Medi  

                Jo a když přijde ropná krize tak to memáš co řešit, protože budeš mít zcela jiné problémy.

                0 0
    • gumid  

      to medi: na borůvkové knedlíky na Kohútku jezdím z Brna aspoň 4× za leto, teď, co je tam cesta- tož to už není ono – přibylo rodinek, co vyfuní navrch autem a ne po svých.

      0 0
      • Medi  

        To jsi teda borec. Zasluhuješ valašské občanství. Začínam se stydět mám to za bukem a kde nic tu nic.

        0 0
      • o.t.  

        Hele kde vlastně mají ty knedlíky? Já myslel že na Portáši ale ty říkáš že Kohútka?

        0 0
        • Robo  

          Ty chaty jsou od sebe kilák, takže když nebude v jedné, přeběhneš do druhé… :-)

          0 0
          • o.t.  

            To vím že jsou kilák od sebe, já myslel že v jedné z nich jsou ty knedlíky obvzláš? vyhlášené…

            0 0
            • Robo  

              Tak to ti neporadím (viz můj příspěvek). Ale mohu Tě ubezpečit, že zdroj borůvek bude stejný… :-)

              0 0
            • LukasX  

              osobne me vic chutnali na portasi, na kohutce je totiz meli zmrazeny a spatne je rozmrazily (uprostred jsem je mel s kousky ledu ;o) Ale je mozne, ze to bylo narazove. Ale chutnali mi tak i tak ;o)

              0 0
              • Bub  

                No v lete to muze byt fajn s ledem, ne ;) Kazdopadne jak to tak ctu, tak se jich uz nemuzu dockat:)))

                0 0
        • Medi  

          Na kohůtce byly dobré na Portáši jsem je jen viděl, test udělám letos.

          0 0
        • RomanH  

          Stejne to patri jednomu Kocurkovi :o)

          0 0
    • Corbett  

      Myslím že i Slušovice se dají zařadit do Valašska, tak také hlásím příchod.

      0 0
      • _Luky_1  

        Kua Valaši kam jste to zmizeli?Já su tu taky a vypadá to,že nebudu mít s kým kecat.Tak aspoň doufám,že sa potkáme na cestě.Jinak jsem ze Vsetína =)

        0 0
        • Cejlon  

          ..tož su ti k dispozici nééé?.-)

          0 0
        • _Luky_1  

          Jede někdo z vás dneska do Karlovic se podívat na DH ? :)

          0 0
          • TinkTink  

            Byl jsem tam :)

            0 0
            • zirecek  

              Byl jsem ve VK, viděl plakáty, ale aby tam ti cipové napsali něco k propozicím, časy + kde ve VK se jelo, to je nenapadlo. Jen přelepené datum + místo VK.

              0 0
          • Luke  

            hmm, tak tam jsem chtěl jít, akorát spolupachatel musel jet někam pryč a samotnému se mně nechtělo… pojede se tu někde v okolí (Zlínský kraj třeba) něco dalšího?

            0 0
        • Aillas  

          Tak já su ze Vsetína takej :D

          0 0
    • Johy  

      já a přímo z Valašského královstva, aj toho krála mam:)

      0 0
      • soc  

        To je jen samozvany kral, ale neboj, uz brzy prijde osvobozeni, revoluce a zalozime valasskou lidovou republiku:)

        0 0
    • Luke  

      kde jste to vyhrabali? jsem myslel ze tento thread uz davno zapadnul do minulosti… uz to je nejaky patek co jsem ho zakladal :-)

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.