• BUCEW

    Tak jsem se včera dozvěděl že letos znovu pojede Armstrong Tour de France.Okamžitě jsem si vzpoměl na jeden článek v odborném časopise MEDICAL PLUS o tom jak muži bez pohlavních žláz disponují větším fyzickým výkonem než muži zdraví.Mužský pohlavní hormon se jim odbourává do svalů protože se neuplatňuje přirozeně.A tak si říkám jestli je to vůbec sravedlivé.jestli by Armstrong neměl mít vlastní kategorii bezkoulových.Sport je přece o rovnocenných podmínkách !!!!!

    0 0
    • R.1  

      Koule si moze nechat odrezat kazdy, ved v tom je ta rovnocennost :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja sem to teda necet a jsem v oboru bezkoulich uplny laik (ani zenam nerozumim:), ale kde se jim ten hormon pak bere? Urcite setri silama a energii, muzou se soustredit jen na sport atd :)), ale zase jsou na tom hur psychicky rekl bych.

      0 0
      • náčelník  

        Já někde zaslechl, že mu musí mužský pohlavní hormon píchat, protože by se jinak přeměnil na ženu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hádám, že to bude podobný jako u transsexuálů, co se nechaj přeoperovat. Ale nechápu proč by měli mít přebytek hormonů.

          0 0
          • hanz  

            sem kdysi četl o borcovi co i 5 let po kastraci znásilnoval ženský.....pak se zjistilo že každej týden jedl syrové bíčí žlázy a tím si udržoval hladinu hormonu v krvi.

            0 0
            • xstefi  

              tak to byl fakt ciman :)))) buhvi co zere tym discovery pred zavody…druhej hlavni sponzor jatka :))

              0 0
              • JohnLee  

                LOL…to neni spatnej pohled do zakulisi dopingu…:))) SILNICARI ZEROU KOULE…:))

                0 0
          • jonti  

            muzom sapri namahe, ako je napr. cyklistika, najme ak je to dlhodobejsie, vylucuje menej pohl. hormovov, a Armstrongovi stale pichaju rovnako, takze v tom ma dost velku vyhodu. Je neferovo zvyhodneny, ale zas nezavidim mu :)

            0 0
    • o.t.  

      Mi to taky vysvětli, kde se jim ty pohlavní hormon bere…

      0 0
    • BH  

      no nejsem expert, ale vzdy jsem si myslel, ze problem L.A. je ten, ze se mu prave ten muzsky hormon(testosteron) prirozene netvori (dik te operaci) a proto ho musi dodavat telu umele.Ale normalni muzsti ho maji v tele prirozene, tak bych to na nejakou vyhodu nevidel, snad jen rozdil muze byt v mnozstvi,protoze L.A se muze pohybovat na hranici maximalne pripustneho mnozstvi. mozna ma nejakou vyjimku,ale to jsou spekulece.Ten hormon ma pak vliv na vykonnost, ale ma i jine ucinky, roste agresivita, je tam nebezpeci rakoviny prostaty a ma dalsi negativni vlivy, proto je pouziti na seznamu uakazanych prostredku.

      0 0
      • náčelník  

        „spekulece“ :)) To se ti povedlo, k tomuto tématu :)

        0 0
      • jose  

        Dávkování testosteronu je zakázané(doping),on má ovšem vyjímku a v určitém množství…radši nebudu spekulovat,jak to stim množstvím je, protože si myslím,že díky vyjímce nemůsí na testy tohoto hormonu…

        0 0
    • TinkTink  

      Spravedlivy? Hele…ja nejsem kdovijaky priznivce Armstronga, ale todle mi pripada pritazeny za vlasy (naramek bych si napr. vubec nekoupil…)…

      Se ti jako zda, ze by si je nechal urezat i normalne, jo? Myslim ze toho dokazal dost a to ze prezil co prezil, me jenom utvrzuje v tom, ze ma proste neco na vic na rozdil od nas ostatnich :)

      PS: rada pro mene chapavy – neznam chlapa, kterej by si nechal urezat koule.

      0 0
    • Matts.  

      určite má aj lepší posed

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A pouziva damsky sedla? :)

        0 0
      • Lada1  

        podle mne ma protezy. Ve sprse by jinak vypadal dost blbe.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Sem ho ve sprse uz dlouho nevidel a vlastne ani predtim :)

          0 0
          • Lada1  

            ty protezy jsou asi nejake spicialni – ziletkarske. Tipuji tak max 10g. Pozn. – samozrejme nesmeji byt z kovu, jinak by cinkaly pri nastupu do spurtu ze sedla a soupere by tak varovaly

            0 0
    • saly  

      Kazdopadne ukazal ten pan ostatnim, co je to sila vule. A nemyslim si, ze kdyby sis urizl varle, ze bys mohl vyhrat na Tour! :-)

      0 0
    • ihik  

      Já teda nejsem žádný velký fanda Lance, ale tohle tady mi přijde dost vulgární a nefér. Jedna věc je dělat si z něčeho legraci, ale vážně napadat člověka, kterej si prožil rakovinu, vyléčil se a má velmi nepříjemné trvalé následky, mi přijde dost pubertální a nízké. Někteří z vás by se měli zamyslet… Naštěstí většina lidí to tu otočila v legraci…

      0 0
      • Mamut  

        Napriek tomu aky je uzasny si nemyslim ze vie po cesky/slovensky. Takze si nemyslim, ze ho tunajsia „gulata“ diskusia nejak boli.

        0 0
      • BUCEW  

        ihiku nejsi ty náhodou ze plzně?Prosím tě mlč.

        0 0
        • Pekáček  

          Máš pěkný stránky, fakt, to si dělal sám? A ta tvoje charakteristika: po vydařeném švihu mám vždy celodenní mírné stopoření a lehké cukání v šourku. V hodnotě svého IQ jsi asi omylem připsal jedničku.

          0 0
        • ihik  

          jo, frajere, z Plzně jsem, ale mlčet rozhodně nebudu! ty jsi naprostej idiot! radek pode mnou napsal ještě ostřeji to, o co jsem se pokoušel já. nechápu lidi, kteří se do něho kvůli tomu obouvají. ten člověk si toho prošel tolik a dokázal taky, takže ty by sis měl zalézt někam do kouta a radši nevystrkovat hlavu! až dokážeš to, co on, tak se můžem bavit…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To se bude moct bavit s nim, ale s tebou se uz bavit asi nebude :)

            0 0
            • ihik  

              Čekal jsem, že to sem napíšeš. Jsem rád, že krize z minulých týdnů již pominula :-)

              0 0
      • foxhound  

        Jsem stejného názoru… ale myslím si, že tohle není dobré téma, ze kterého by se měla dělat legrace…Vždy? se to může týkat každého :)

        0 0
    • michal2  

      tohle zase debata to jsem jeste nevidel..

      0 0
      • Cejlon  

        Docela v pohodě…Už jsem se dlouho tak nenasmál,jako ted:-))) Nic proti Armstrongovi:-)

        0 0
    • radek z BF  

      No teda nevím, pokud někomu připadají tyhle kydy vtipný, tak bych doporučoval krátkou návštěvu na onkologii…Pak doporučuju si představit, že tam leží „bez koulí“ otec nebo bratr někoho z vás, a na závěr doporučuju představit si, že ho nějaký špitální sanitář nebo uklízečka nazývá „tím bez koulí“… Pokud se ještě dokážete zasmát i tomuhle, pak jste fakt frajeři… A pokud ne, protože už se vás to dotýká, tak se nevyplachujte ústa kýmkoliv, kdo vybojoval to, co on a kdokoliv jiný, kdo to vybojoval a z toho zmrzačení dokázal udělat symbol naděje pro jiné smrtelně nemocné…z Keců o tom, jestli Lance používá dámské sedlo, je mi na blití…

      0 0
      • PEP/\N  

        No, pripojuju se k tobe clovece…

        0 0
      • Meesha  

        jj, letos to vsem zase natre! :-)

        0 0
      • Pekáček  

        Byl jsem v prosinci na operaci na urologii a vedle mě ležel kluk mladší než já kterýmu museli vzít varle s nádorem. Čekala ho chemoterapie a nejistým výslednem a možná i další velká otevřená operace. Není to sranda. A člověku to dojde až když s tm příjde přímo do styku.

        0 0
      • TinkTink  

        Souhlasim, je to hnus.

        0 0
      • RomanH  

        Souhlas

        0 0
      • Pá-dlista1  

        No kamarade jestli on nehresi na usudky lidi jako ty :) To zas neber tak vazne a prines si kybl. S tim kdo vozi jaky sedlo asi tezko neco udelame, to je preci osobni vec. Kdybych si mohl vybrat, tak me by se libilo to co vozila Pezzova? s kosoctvercovou dirou s ochlupenim. Prijde mi takove sympaticke si na tom valet koule :)

        0 0
      • JohnLee  

        No tak chlape neblbni,sranda musi byt…hele ja se ucastnim svetovyho tenisovyho turnaje vozickaru v Prostejove,po­maham tam a ti borci maji vsichni do jednoho nejbrutalnejsi smysl pro humor,jakej jsem kdy slysel.Jak si oni ze sebe delaji srandu.Ne jenom mezi svejma,ale taky mezi „normalnima“ lidma.

        Muzes namitat,ze tohle je neco jinyho,ale myslim,ze je s tim smirenej, a kdybys ty prisel o koule,tak by sis po par mesicech delal taky ze sebe srandu…Ja teda klidne jo..:)) Muze bejt hrdej na to,ze to prezil, a ze ted vladne cyklistice…

        0 0
        • wroum  

          mas recht, otec moji pritelkyne je bajker z donuceni (je na vozejku) a bydlime v baraku plnym invalidu. takhle drsnej humor sem fakt jinde nezazil. ty lidi to videj uplne jinak nez lidi co se na ne jenom koukaj.

          0 0
          • JohnLee  

            …a myslis ze jsou silnicari kouložrouti? :))

            0 0
            • wroum  

              to jako jestli jezdej fetovat na Czechtek a tak? nebo ze si zerou koule navzajem ve sprse po zavodu? kazdopadne s tim druhym ma Armstrong utrum. a na czechteku sem ho taky nevidel…takze fakt nevim.

              0 0
      • Gumicuk  

        Plne souhlasim s ihikem a tady s radkem z BF… Myslim ze jste to tu trochu prehnali, dlouho jsem se na ten thread nekoukl protoze mi uz samotnej ten nazev pripadl naprosto debilni, no a ta debata tady plne odpovida tomu nazvu. Zamyslete se nad sebou, jste jako 13 lety kluci…

        0 0
      • Máca  

        No ono je na tom světě vážny v podstatě úplně všechno. Jen je otázka z jaký stránky to člověk bere.

        0 0
    • versusio  

      každopádně doufám že letos se mu TDF vyhrát nepodaří .Už je to doopravdu nuda . něco jako Schumacher,nebo Belgáni v terénu

      0 0
      • Richie  

        Nebo gott v te pevecke soutezi…

        0 0
        • saly  

          ten uz by mel bejt snad zakazanej :-)

          0 0
          • Richie  

            To si rikam uz id te doby co o nem vim…

            0 0
          • cabbage  

            ani tsunami ho nechce…

            0 0
            • tjuren  

              Takže hoši děkuji za zábavu, zasmál jsem se i když je to specifický humor.Jak je vidět někteří to za humor ani nepovažují. Ale k těm koulím a základnímu problému. Nadhodil jsem toto téma již vloni někdy kolem půlky července. To probíhala TdF 2005 a Lance si jel jak je jeho zvykem pro další žlutej. V té době jsem napsal několik dotazů na bikový fora a to i do zahraničí. Američani se do mě pustili jak do Sadáma a jako první mi odpověděl nějakej Michael Ferrari (jestlipak ho neznáte) a označil mě za trola a připojil něco o mé nízkosti a ubohosti. Teď je souzenej pro podávání dopingu před italským soudem a já trol jsem čistej. Dělat z Armsrtronga posvátnou modlu je teď v módě a věřím, že to pomáhá spoustě nemocných a také rozvoj silniční cyklistiky v době Armstronga je bombastickej, ale otázku substituce testosteronu mi nikdo nezodpověděl a já vím proč. Je to doping, i když si za to nemůže. A v tom to je. Obdivuju ho, vážím si ho a přesto už mu nefandím… Chci aby vyhrával někdo o kom vím, že nedostává testosteron. Nemyslím si jako doktor Hnízdil, že co je dovoleno bohovi není dovoleno volovi. Myslím si, že pak bychom byli voli my všichni.

              0 0
              • cabbage  

                a proc to pises me?

                0 0
                • tjuren  

                  promiň, přehmat, snad se tě to nedotklo, o Gottových koulích nic nevím

                  0 0
              • tutite  

                to tjuren a ostatním s divnými a laickými názory. O substituci něco vím a rozhodně, a to podtrhuji, ji nelze považovat za doping. Když nemáš jedno varle, to druhé to v pohodě utáhne. Když nemáš jednu nadledvinu, ta druhá to v pohodě utáhne. Když přijdeš o obě nadledviny a nedostáváš hormon. substituci, zemřeš. Když nemáš ani jedno varle, sic nezemřeš, ale potřebuješ substituci, která Tě vrátí do norm. chlapského života. Existuje spousta hormon. přípravků na bázi testosteronu, většina je zneužívaných a upravených tak, aby anabolické účinky převyšovaly ty ostatní. Aby z Tebe byl norm. fungující chlap, potřebuješ preparát s vyváženým poměrem androgenních/a­nabolických účinků – jako přirozený testosteron. Jakákoliv odchylka od této lékařsky řízené substituce je detekovatelná a tudíž označena za doping. Když o problematice člověk mnoho neví, dělá ukvapené závěry, vše je naprosto jasné.. čest.

                0 0
                • tjuren  

                  Jsem rád, že se mi někdo ozval, kdo o tom ví víc než já. Musel bych věřit tomu, že po cytostatické léčbě není častý pokles endokrinní funkce druhého varlete. Pokud je a potřebuji substituci tak je to aplikace hormonu, která není jiným dovolená. Je to podobně jako krevní doping. Když bych neměl vlastní krvetvorbu, tak bych mohl dostávat transfuzi až po dosažení horního limitu. Víme co je to udržovat horní limit endokrinní funkce v případě anabolického steroidu. Není zas tak velký rozdíl mezi účinky jednotlivých anabolik. Hlavně ale tady nejde o velký rozdíl v disciplíně kde jde o vteřiny a procenta ve výkonu. Lance není dvakrát lepší, je pouze nejlepší o malý kousek, ale to mu stačí. Pokud seš endokrinolog tutite tak v tom udělej jasno a? se to nevleče. Ale nestačí mně, když mě někdo označí za laika a napíše něco o nadledvinkách.

                  0 0
                  • tutite  

                    nejsem endokrinolog. Ale vím, že steroidy vytrvalost vybudovat nelze. Kolik znáš případů zneuživí steroidů cyklisty? Možná dráhoví, ti jo, ale jinak?

                    0 0
                    • tjuren  

                      Bohužel jsi mě zklamal. Myslel jsem, že si přečtu tvůj příspěvek a vypnu comp, ale ouha. Steroidy samozřejmě ovlivňují nepřímo všechno co se v těle děje a tedy i vytrvalost. Větší srdce, větší svaly, větší plíce, lepší regenerace a metabolismus buněk. Někteří cyklisti na velkých závodech hubnou a rádi by to odvrátili. K tomu jim také můžou pomoct androgeny. Cyklisti co je nachytali na steroidech jsou a není jich málo. Nevím z hlavy žádnýho. Jistě, nabízí se zavazející velká svalová hmota, ale cyklistika není čistě vytrvalostní, ale silově vytrvalostní. Každej cyklista, i ten co vypadá jak z Dachau, má nohy jak vzpěrač.
                      Protože vím, že máš k tomu blízko zajímalo by mě jestli nevíš jak je to s hladinou přirozenýho testosteronu u zdravýho chlapa v závislosti na vyčerpání, ročním období atd. Dík.

                      0 0
    • Staenly  

      nechce se mi to cist cely, takze sorry jestli budu opakovat neco, co uz se tady psalo, ale mam pocit, ze i kdyz mel rakovinu varlat, tak neni impotentni…aspon to bylo v nakym casopisu – tusim peloton…

      0 0
    • yakub  

      No, i kdybych měl kvůli tomu bejt rychlejší na kole, tak bych v tomhle s nim v žádnym případě neměnil!!!

      0 0
    • orca  

      Dle meho je naprosto nechutne co tady rozebiras z tebe cisi prach obycejna zavist........

      0 0
      • wroum  

        zavidi mu co? ty chybejici koule? jmeno na naramku? uzky plaste? zluty tricko?

        0 0
        • BUCEW  

          líp bych to nenapsal:-)

          0 0
        • orca  

          Nevím co jsi ty konkrétně udělal pro jiné. Dle mého udělal co mohl a mnoha mnoha lidem zpříjemnil jak život před smrtí tak život po vyléčení…Takže není dle mého na místě kritizovat něčí snahu o pomoc…

          0 0
          • wroum  

            nic nekritizuju. zasluhy jiste ma. to ale neni duvod mu zavidet.

            0 0
          • BUCEW  

            orco zabijáku,tak já ti teda řeknu svůj osobní názor co mi na to vadí.Nikomu ho nevnucuju a můžeš s ním nesouhlasit.Řekni mi proč LA nepodporoval,jako známá osobnost a slavný závodník,boj proti rakovině ještě předtím než si jí sám prošel?Lidi jako bono vox nebo tereza maxová pomáhají protože chtějí,sami od sebe.LA je šašek který si přihřívá svou polívčičku.

            0 0
            • rasto  

              tak ted Ti vstoupim do Tveho nazoru ja :-) kdyz ja skoncim na voziku, taky prozru. napr. Sverakovi skoncil na voziku kamarat (?) a zalozil paraple. nezda se mi, ze by Sverak byl sasek a prihrival si svou polivcicku!!! dela neco podobne jako LA akurat pro jinou skupinu lidi!

              0 0
              • BUCEW  

                no tak musím uznat že jsi mě dostal.Sám jsem se svým názorem zahnal do slepé uličky.Nevím co bych ti na to řek…asi to že máš pravdu.Ted už můžeme jenom diskutovat tom kde je jaká míra čeho.Původně byla diskuse o tom z čeho si dělat nebo nedělat srandu,ted jsem dal na odiv svůj extrémní názor který ale není správný…

                0 0
            • náčelník  

              LA si udělal jméno, vydělal peníze a začal pomáhat. To samé Bono i Maxová. Takže to jsou taky šašci? Ono když nemáš jméno, tak ti nikdo nic nedá. Zkus si založit nadaci.

              0 0
              • BUCEW  

                no myslím že je spousta neziskovek které založeny jsou a ty o nich nevíš.osobnosti slouží většinou jen k propagaci.ale jinak nic uklidni se náčelníku už jsem to o patro víš uznal že je to blbost jestlůi to nstačí tak si useknu ruku.

                0 0
    • honzarb  

      a to, ze pred operaci,nekdy kolem 15ti let,vsechny dosplei valcoval v triatlonu,to nikdo nevzpomene…

      0 0
    • black.horse  

      Achjo, četl sem některé intelektuální příspěvky a musím říct, že ste hovada a měli by ste řešit proč neumíte jezdit na kole a ne proč někdo přijde o ***. Nemám rád žiletky, nesnáším silnice a sem pro pár lidí potrhlej debil, ale kam se na Vás hrabu… musím se ho zastat, pánové jděte už s tímhle někam a neseďte doma u PC a naučte se konečně jezdit na kole, místo řešení kravin…

      0 0
      • cabbage  

        tak tohle beru osobne........
        mozna bys mel vyzkouset half frontflip drop, aby se ti usporadaly myslenky v hlave, nadavat lidem ktery si tu v „klidu debatujou“ muze akorat smažka.:-/

        0 0
        • miťo  

          Třeba je bucew a blach.horse jeden člověk :o7

          0 0
          • black.horse  

            nene, jsem originál:-)

            s tím trikem si to rozmyslím, ale mám pocit, že to asi bude trošku bolet:-D

            jinak si klidně diskutujte, když Vám to připadá normální, máte na to svobodné právo, stejně jako já na názor, že před tímhle člověk by mělo hodně lidí smeknout klobouk a né se zabývat jeho osobníma záležitostma…

            0 0
            • Mamut  
              1. Znamena to, ze sa zaoberat jeho osobnymi vecami nesmu??
              2. Pripadne mozu, ale nesmu si robit z troho srandu?
              3. Pripadne mozu aj tu srandu, ale nie takymto sposobom?
              0 0
              • black.horse  
                1. je správně…

                spíš sem chtěl říct, že všechno by mělo mít svoje meze… nebo sem takovej zabšklej, staromódní a ubručenej morous???:-D

                0 0
                • Mamut  

                  Hej, si.

                  To ze si tu niekto robi srandu nikomu neublizi, LA to gule nevrati, ani prezitu rakovinu mu to nevezme (prave som docital jeho 2. knihu, takze si myslim, ze by to ani nechcel), takze KOMU SA TYM UBLIZI, ze tu niekto nieco napise o cinkani guli?

                  všechno by mělo mít svoje meze Preco by vsetko malo mat meze, preco vsetko musi byt obmedzene? Ako ti to ublizuje, ze si tu niekto robi srandu? A akym pravom mu chces diktovat, co este smie a co nie a akou formou?

                  Takze naco to vsetko moralizovanie? Nenavidim akekolvek povinne spravanie. Akekolvek poucky o tom, co sa zvykne a co sa nema. Sranda sa moze robit z c(k)ohokolvek.

                  Sranda musi byt, aj keby na chleba nebolo.

                  0 0
                  • Vrci  

                    Ale je rozdíl mezi srandou a humorem na jedné straně a zesměšňováním a urážením na straně druhé. Pokud ten rozdíl někdo nevidí, je těžký ho vysvětlovat.

                    0 0
                    • Bobo  

                      Normálně do takovýchto debat nepřispívám, i když si je rád a se zájmem pročtu. Nějak mi to tady ale nejde, abych nepřihodil i svou trošku. Mně osobně teda nepřipadá, že by někdo chtěl někoho urážet nebo zesměšňovat. Co je špatnýho na tom udělat si srandu z vážných věcí? Tady přece nikdo netvrdí, že rakovina je brnkačka a že LA nedělá nic prospěšnýho. Každej jsme jinej, někdo má hranice vkusu o něco výš než ti druzí. A to je špatně? Anebo by bylo lepší, kdyby nám bolševik nalil do kedlubny unifikovanej smysl pro humor, takže by byla pevně daná a schválená hranice, že tohle je ještě sranda a tohle už zesměšňování? Sorry, nechci, to už tu bylo. To se radši budu smát cinkotu koulí a až mi zase bude umírat někdo blízkej z rodiny na raka, budu si z toho se slzama v očích dělat prdel, protože to je jediná možná obrana, aby z té bezmoci člověku úplně neštrejchlo. Nazdar.

                      0 0
                      • BUCEW  

                        vidím že lidi se samostatným a zdravým úsudkem ještě žijí.Hranice humoru jsou nesmysl!!!

                        0 0
                        • Vrci  

                          Nejde o hranice humoru, ale o hranice vkusu. Mě se tenhle druh humoru nelíbí. Stejně jako se mi třeba nelíbí Manéž Bolka Polívky.

                          0 0
                          • BUCEW  

                            no pokud začneme řešit hranice vkusu tak se už vůbec nikam nedostaneme.On tě taky nikdo nenutí nosit červenou koženkovou bundu.

                            0 0
  • saly

    Především je dobrá že se dělá něco ne jenom pro nějakej pochybněk kšeft a že je někdo, kdo dokáže lidi k takový aktivitě vést. Blbý je, že takhle textem na dálku pro osatní se špatně přenáší to navíc, co je třeba k takovýmu vtipu dodat (výraz s jakým to říkáš, znalosti ostatních o tvojí povaze). Proto to jeden bere tak a druhej onak. Ten samej výrok může znt od různých lidí úplně jinak.

    Ale stejně si myslím, že z lidí, kteří dělají alespoň něco pro jiné a ne jenom pro sebe by se neměly stávat terče pro vtipy…

    0 0
  • JohnLee

    „pokrytci“…jinak dobry…:)

    0 0
    • BUCEW  

      s prokrytcema jsem se upsal.To je z toho rozčílení takže se všem jazykofilům omlouvám.

      0 0
    • BUCEW  

      s prokrytcema jsem se upsal.To je z toho rozčílení takže se všem jazykofilům omlouvám.

      0 0
    • miťo  

      Kdyby jenom to. Blbečci jsou prý ženského rodu. Blbečci-koupily. No ale co čekat od člověka s IQ na hranici GENIALITY a s vizitkou SNUFFX.com. Oni géniové jsou tak trochu v něčěm mimo, tudíž ono lehké cukání v šourku po švihu a odkaz na ony stránky je asi zcela v pořádku. Že Bucewe?

      0 0
      • miťo  

        Sorry, oprava: …v něčem…

        0 0
      • BUCEW  

        no čoveče tos mi to ted nandal.nevím jestli se ráno vůbec budu moct podívat do zrcadla.Jen tak pro zajímavost radil jsi se s kámošema co mi máte odepsat nebo jsi to celé dal dohromady sám?Hm Hm pochvalné mručení..

        0 0
        • miťo  

          Hele, mě by zajímalo, jestli jsi takhle STATEČNEJ i při přímém jednání, nebo jestli máš TADY tak PROŘÍZLOU HUBU, protože jen čučíš do monitoru…

          Nebo tu asi cejtím nějakej MINDRÁK.....

          0 0
          • BUCEW  

            :-))) je vidět že už ti docházejí argumenty.Už nevíš jak bys mě ještě napadl.Já si za svým stojím klidně přijed a řeknu ti to do očí, na tom nic není.

            0 0
            • BUCEW  

              jo a mindráků mám spoustu.Nemůžu nějak vstřebat že jsem se ještě letos neprojel v parní lokomotivě,pak mám noční můry z toho že nevím jak mám udělat ten backflip na sněžným skůtru,a pak se trošku v noci pomočuju kvůli tomu že jsem tenkrát ve školce dostal na zadek místo někoho jiného.-(((((

              0 0
            • miťo  

              Hele, dobrý, nechci se hádat. Argumentů mám ještě pár v záloze, ale Admin by je rychle smazal. To v tý školce, to muselo bejt trauma co? :o7 Ještě mi prosím tě napiš, co tě vedlo k sestavení tvýho profilu na BF, nejak to nemůžu pochopit.

              „Mupy Mup“

              0 0
              • náčelník  

                Tím „Mupy Mup“ jsi mě potěšil, vzpomněl jsem si na mládí :) Spousta lidí tady asi neví, o co jde.

                0 0
              • BUCEW  

                to je všechno naprostá pravda:

                icq-instantní certifikátor quality mtv-magistr tělesné výchovy ccs-celkem crasnej slaďouš

                jmeno sedí,prosenice taky,iq taky,a snuffx jsou stránky který si děláme z bratrem a mladší sestrou.s cukáním v šourku už jsem byl u doktora.

                0 0
  • Meesha

    Je videt, ze si asi vyznam naramku moc nepochytil… on tu rakovinu moc nepodporuje… Jo, a sem ubohy pokrytec!

    0 0
    • BUCEW  

      byl bys tak laskav a vysvětlil mi význam náramku? prosím???

      0 0
  • BH

    bucew, promin ale jsi hlupak, kdyz uz ti nedochazi nektere veci,coz se muze i stat- lidi jsou ruzni, tak alepon neventiluj sve omezene nazory verejne.Rakovina je fakt velmi vazne tema pro mnoho lidi i tady na foru.

    0 0
    • BUCEW  

      pane BH.vůbec se mi neomlouvej pokud mě chceš nazvat hlupákem.Asi k tomum máš pádný argument.Pokud si myslíš že budu o některých věcech mlčet jen proto že jsou pro některé tabu tak to se nestane.Tahle nemoc je vážná ale nemyslím si že by se o ní nemohlo žertovat.Máma mojí kamarádky jde dnes na první chemotoerapii a není mi z toho lehko u srdce.Svůj názor nikomu necpu,nenutím tě na to odepisovat,nenutím tě to číst,stejně jako ty bys neměl chtít po někom aby přemýšlel jako ty.A když tak nečiní tak je to hlupák.Tahle nemoc je jen zlomek toho co nás postihuje.Nejsem si úplně jist jestli věnuješ stejnou pozornost aids,vraždám náctiletých,nehodám ne cestách opilých řidičů,změnám klimatu kvůli oteplování,al­koholu,drogám…at­d.Myslím že tyto věci nás obklopují víc než dost a já nechci po zbytek života chodit se zachmuřenou tváří jak je to všechno strašně vážné.Radši se budu usmívat a bavit se tím a pokoušet se pro to něco dělat.

      0 0
      • BH  

        ta diskuse s Tebou je k nicemu, ctu si tve nazory a jen ziram. Kazdy ma sice pravo na nazor, ovsem ten nozor by mel mit nejaku vahu a logiku.Nejde o to bavit se o tematu napr. rakovina, ovsem jde o to jak se o tom bavit! Ty tu jen placas nesmysly, nebot Ti vubec nedochazi o cem vlastne hovoris, ovsem v Tvem veku by jsi uz mohl i uvazovat a premylet. Ja tu vsak nejsem od toho, abych Te poucoval,jen jsem vyjadril svuj nazor na Tve polemiky, nic vic a nic min.Zkus chvili premyslet a pak se tu verejne omluv, ze jsi proste ulit.Timto v polemice s Tebou kocim, nebot to stejne k nivemu nepovede. Necham to ev. na jinych

        0 0
        • BUCEW  

          když tady chceš moralizovat tak bys měl alespoň předložit svůj názor.To co jsi napsal je mlácení prázdé slámy.Tak něco předlož,něco co má nějakou váhu a smysl,co má hloubku a odrazí se na tom tvé dospělé myšlení.Ukaž mi o čem nemám ani páru a donut mě se zamyslet.Jestli nemáš co říct a nestojíš si za svými názory tak drž radši hubu.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.