Jaká vidle kolem 6000,- pro lehkou váhu?

7 nepřečtených
  • piskot

Vím, že se tady o vidlích už dost mluvilo, ale výsledky debat byly trochu mimo můj zájem. Vážím něco málo přes 60kilo (podle toho jak mi chutná oběd) a chtěl bych nějakou vidli kolem 6000,–. Jezdím spíše lehčí terén, cesty, ale občas i nějaký ten maraton. Hodně lidí tady nedá dopustit Marzocchi MX Comp, ale nejsem si jistej, jestli by nebyla na moji váhu moc tvrdá. Z výsledků několika debat vyplynulo, že do Axela nemá cenu vrážet peníze, takže bych uvažoval asi o Skarebu Comp (asi 6500,–). Prakticky nic se nepíše o Rock Shox (Pilot XC, Judy SL). Díky za radu.

• Daf  

Skareb je dobrej.

• McBlacky  

pilot sl 100 poplock (2005) nevypadá vůbec špatně. cena 7000kč (dal by se asi i za miň), váha 1785, ale vnitřní nohy jen 28ky

• TinkTink  

Ja bych zrovna volil toho Axela ci Scareba…ten Scareb Comp je fajn…Axel na tudle vahu jde taky a jeste usetris :)

RS bych se vyhnul.

• Vilém  

nevim jak letosni Scareb,ale kamos ma Compa03 s pruzinama a je dost citlivej a s tvou vahou te mensi tuhost nemusi trapit.

• vlk  

no vzduchovou vidli si na svou váhu nastavíš snad vždycky akorát vzduchové obyčejně nejsou moc citlivé- i když vyjímky existují.Skareb nebo axel-neviděl bych v tom žádný rozdíl-oba nohy 28.Možná má skareb trochu lepší chod, ale po zajetí se to skoro srovná.Pilot-hlavně XC nebrat-fakt hrůza.Judy tt-ani zadarmo a xc jsem nezkoušel.Na netu se prodávají EXR pro a mx com taky do 6,5 tis.Ale pokud budeš brát axel tak raději 2005 než loňskou.Já bych bral raději mx comp nebo exr pro a popřípadě tam dokoupil pružiny nebo si nějakých 1–2 tis doplatil na duka.Jo a letošní black taky docela dobré ceny

• Steel  

No a co takhle zkusit Splice ? Na mtbr.com si ji pochvalujou…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse