• Zdyn

    Tak jaky jsou zkusenosti?Uz se tu o nem neco malinko napsalo,ale zajima me predevsim skutecny rozmer,tvar (kulatej profil,nekula­tej).treba ve srovnani s Maxxis high roller 2,35",jestli muzete nekdo hodnotit.Diky

    0 0
    • Radek Broz  

      Jezdil to kamos a jsou docela dobry, ale skutecny rozmer je mozna jeste mensi nez u Maxxisu (mensi nez 2,1" Tioga)

      0 0
    • Tomcat  

      Sou kulatý. Měřeno šuplérou na stejným ráfku jako Maxxis High Roller 2,35 je o 3mm šírší. Hmotnost na stejno. Směs něco okolo tvrdosti 60. Valivost dobrá. Ochrtana proti průrazu mizerná. Vzorek na kameny. Cena dobrá (400,–)

      0 0
      • Zdyn  

        No to je pekna odpoved.Dik

        0 0
      • visby  

        tvrdost 60??? sak kendy su tvrde jak …

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No vzdyt 60 jsou tvrde. Mekke jsou treba 40 a min. Ale stejne by me zajimalo odkud si ty cisla Tomcat cuca :)

          0 0
          • Tomcat  

            Hmmm pokud je nejlevnější Highroller 26 × 2,35 (drát) tvrdej 60 a Kenda Kinetic 2,35 rear se sjíždí stejně takže má asi i +/- stejnou tvrdost. ;-)

            0 0
      • Martyss  

        Jakou šířku si naměřil u Kendy?

        0 0
        • Tomcat  

          Přesnou hodnotu ti neřeknu, nehledě na to, že je naprosto zcestná. Protože bys musel mít stejný ráfek, Kendu stejného typu a roku výroby, případně stejně nafouklou. Jinak to může bejt rozdíl třeba 5mm a to je dost.

          0 0
      • Vilém  

        Souhlas,mel jsem ji vzadu na trialovym kole a oproti High Rolleru jsem furt cvakal,musela byt hodne nafoukana coz je na trial uplne nahovno.Jinak na normalni jezdeni,za ty prachy,pohoda.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No ja mam nejakou OEM verzi s gumovejma bokama a ta drzi dobre… a to obcas nejakou tu hranku schyta. No jestli myslis obycejnyho nevyztuzenyho HighRollera, tak to musela byt sila… obyc. Maxxisi mi prijdou jako jedny z nezranitelnejsich plastu (krome tech vroubkovanejch dusi pro XC :))

          0 0
          • Vilém  

            Mel jsem verzi z koloshopu a ta mela temer papirovy boky.Maxxis byl taky obycejnej,bez vyztuh,foukal jsem ho pod spodni doporucenou mez a ikdyz jsem sel na rafek,cvaknuti nebylo tak casty.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Zkus ho s butylovou vyztuhou. To je asi nejlevnejsi varianta poradnyho plaste.

              0 0
    • madcat  

      mám ho vzadu asi rok a půl na starým pevňáku, jezdím takový normální XC – enduro až lehčí freeride (úměrně tomu, že je to XC pevňák :-)) a pláš? je úplně v pohodě, párkrát sem píchnul a neprorazil ani jednou, mám tu verzi z koloshopu s tenkejma cihlovejma bokama a nepřijde mi, že by ta guma byla nějak zranitelná, tak nějak normálně… a před tím sem shodou okolností vozil maxxis high roller 2,35" a ten šel do řiti mnohem rychlejš a byl o dost těžší… řekl bych, že za ty prachy je ta kenda super guma…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.