• Anubis

    Jaké jsou nejlepsi ? ja jsem premyslel o 4 pistkach ale nevim :( poradi nekdo ? :)

    0 0
    • Jogador  

      Počkej na Enjoye, ten je jezdí, a tvrdí, že jsou nejlepší, jemu bohužel nebrzdí, nemá je seštilovaný,nebo prostě něco sněma má. Mrkni na jeho bike.

      0 0
    • hanz  

      na co je chceš? jak velkej kotouč? potřebuješ dobře dáfkovat nebo spíš brutálně šlajfovat? jezdil jsem už dvoje takže musíš v první řadě říct jestli na krosa či dh nebo 4X........

      0 0
    • senožrout  

      No, tak to by mne taky zajímalo. Na XC při cca 85–90 kilech jezdce. 2-pístkové Mini nebo 4-pístkové Mono M4. A tyky průměr kotouče. Do zadu je to jasný 160 bude stačit v pohodě. Do předu 160 nebo 180. Ceny jsem na ně taky nenašel. Dováží je yarrowline, ale ne stránkách má celkem kulovku.

      0 0
      • senožrout  

        …a dobře dávkovat :-).

        0 0
        • hanz  

          jezdil jsem M4 a ted jezdím M4 mono…obojí na dh všeobecně 4-pístek líp nebrzdí ale líp se dávkuje. M4 mono podle mě maj na ***** udělanej kotouč, protože (ale opravdu to odporuje F. zákonům) brzdí o poznání líp na starym kotouči k M4-kám…a že by to bylo rozdílem 5mm v průměrech dost pochybuji. Na xc bych vzal dvoupíst, při 90kg možná čtyřpíst…co se týče kotouče tak je jasný že větší se bude líp chladit a brzdit ale zase na jakou vidlu to dáš?…A určitě bych vzal třmen na 160-ku + redukci(hope dělá třmeny aj rovnou na 180-ku) jinak s oběma brzdama spokojenost, u toho mona trochu překvapení že ten tenkej kotouč brzdí hůř.

          0 0
          • senožrout  

            No, vidli… Na MX Compa s etou nebo Marathona XC (S). SIDa neplánuju…

            0 0
      • Mamutt  

        Na maily reagují briskně a ochotně, napiš si o info.

        0 0
      • enjoy  

        tak to mas uplne jednoduchy.za mini das jenom o trochu min,myslim ze se to nevyplati.a s mono M4 mas vepredu jasno,protoze se dela od 180mm vis(tedy do 200mm:-)). mono M4 7100,– mini tusim 6500,–

        0 0
    • ojoj  

      jestli budes chtit mam na prodej HOPE Enduro 4-pístek , jety tak 3× , přední kot.185 zadek 160 neškráblý, super stav, dam na ne zaruku cena 10000 komplet

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.