• tradic

    Nevite o nejaky pujcovne, kde mi pujci nejaky lepsi kolo na zavod? Existuje neco takoveho?

    0 0
    • fousac  

      http://www.cd.cz/index.php?…

      neco takoveho?? :D

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Rozhodne bych si neco takoveho otevrel. To musi byt moooc dobrej byznys :)

      0 0
    • orca  

      A není to drobet riskantní si to půjčit ??? Dle mého chvilku trvá než se s tím kolem sžiješ a podáš 100% výkon. A nebo chceš na čáře lépe vipadat ???

      0 0
      • tradic  

        To je taky jeden s faktoru, abych lip vypadal. Ale co hlavne, tak uvazuju o koupi kola tak neco kolem 100 000,– Jestli to ma vubec cenu do toho vrazet. Sem si myslel, ze bych si to takhle vyzkousel. Jestli tam bude hodne velkej rozdil, nez u moji „rokovy masiny“ za 37 000,–

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Co ja vim, tak kola pujcoval Velointest, ale na zavody…? :( Mozna jsem zbytecne skepticky, ale docela bych se divil, kdyby zrovna masinu za 100 klacku co ty chces meli v tve velikosti a jeste ti ji chteli pujcit na dodelani na zavodech. Ale jestli nekoho takovyho najdes a nebude chtit 99 tisic za pujceni a 150 jako zalohu, tak mi dej vedet. Si budu kolo na zavody pujcovat. Vyjde me to podstatne levnejc nez cely rok udrzovat to svoje :)

          0 0
          • tradic  

            Delal jsem poradatele jednoho jisteho zavodu a jako na potvoru se predemnou vymazli dva manici. Ten jeden rikal, ze to kolo stoji stotisic a ze ho ma z pujcovny. Tak to asi jde.

            0 0
    • McBlacky  

      pokud by se to mělo vyplatit stálo by půjčovný okolo 2tkč na výkend. dal bys to? s tím že co zničíš cáluješ. A ono hodit někde smotku, protože to kolo neznáš a zničit rám za řekněme 10 a víc tisíc, zrakvit ráfek za litr + přepletení, no nevím, já bych do toho nešel ani náhodou a to jak na straně nabídky tak poptávky.

      0 0
      • tradic  

        Podle me veskery rizika zniceni by meli byt v tom pujcovnem ne? Nebo se pletu?

        0 0
        • McBlacky  

          no to by se nedoplatili :) a hlavně lidi v čr by s tím pěkně levařili, už jen prohození vnitřností vidle by mohlo půjčovnu mrzet a kdo ti to dokáže?

          0 0
          • tradic  

            To je taky fakt. Ja myslim, ze je to asi tak, ze to pujcujou cykloservisi tomu koho vicemene znaji a samozrejme za prachy a asi taky za reklamu. Tak bych to videl ja.

            0 0
    • M1R3K  

      EuroBIKE pujcuje kola, ale nevim jaky. Na kramu jsem videl i jety kola kolem sto tisic (puvodni cena) a ty vypadaly, ze se pujcujou..

      0 0
      • tradic  

        nevis jaky maji internetovy stranky?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Vubec me nenapada. Zkus se zeptat tady: http://www.eurobike.cz/

          0 0
          • Honzas  

            a co treba spis http://www.eurobike-praha.cz/ ;-)

            0 0
          • blue  

            jeeee… hele, Jarin :-))))

            http://www.volny.cz/jarda.sistek/

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jeste adresu a jdem na nej :))

              0 0
              • BH  

                Ja jsem sice trochu mimo, nebot nevim,co vam nejaky Jarin kdy provedl (ale asi neco strasneho, podle toho jak casto a v jakych souvislostech se tu o nem zminujete), ale tohoto"Jarina – stranky parta svih" znam a vim ,ze to neni Vami hledany skudce.

                0 0
                • TinkTink  

                  No ten Jarin (ne tento) tady kdysi dost hodne prudil…od te doby se lidem co tady prudi rika JARINOVE :))…napr. kdyz zadaj nekolik nesmyslnych prispevku za sebou…

                  Jednoduse:

                  Jarin = mene inteligentni navstevnik B-F , ktery ma odvahu neco psat :)

                  0 0
                  • Medunka  

                    A ty jsi opet ftipny jako kase

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Reakce na tento vic nez rok stary prispevek trosku nechapu, ale to asi nevadi, ze.

                      0 0
                      • Lance  

                        ani ja ne

                        0 0
                      • Medunka  

                        ale i po roce je stale aktualni. Aspon mi je vice jasne, proc se do nekterych „nezavsejakoty“ lidi na BF navazis

                        0 0
                        • TinkTink  

                          „Ne…“…co „ne…“? Pls prelozit at se muzu ohradit.

                          0 0
                          • Medunka  

                            chybelo mi tam „n“ NEZNAVSEJAKOTY – Nezna vse jako ty –

                            0 0
                            • TinkTink  

                              Hmm…ale ja se posledni dobou snazim vyjadrovat pokud mozno co nejmene…tzn. se vyjadruju jenom predevsim pouze k vtipum…Jarinove byli, Jarinove budou – viz thread o IRC…kdyz mu clovek neco napsal, tak ho serval…(btw. u tohoto threadu jsem se fakt dobre pobavil a „sutry jako cip“ se mi fakt libi :o))) )

                              Btw – je ale slozite toho znat malo, kdyz clovek aspon trosku chyta zpravy co jdou okolo…ne?

                              0 0
                              • Medunka  

                                no kazdy jednou zacina a vi minimum. Ja tu napsat, ze mi vrze kolo a ze to nedokazi lokalizovat a bejt chlap, tak me vsichni poslou do patricnych mezi…

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  Hmm…kdy jsem koho poslal nekam? – pokud pomines cilene provokace…

                                  Kdyz mam moznost poradit jako jeden z prvnich, tak ze OBVYKLE – nerikam ze uplne vzdy – snazim aspon trosku k tematu…

                                  A zrovna vrzani je drsna prdel…na Giantovi jsem to resil mesic – nakonec jsem na to prisel uplnou nahodou :o)

                                  0 0
                                  • Medunka  

                                    Dobre, pochopila jsem spatne „cilene provokace“ ;-) Ale ti „Jarinove“ me fakt dostali… ;-) No vrzani prdel neni, kdyz to vrze jak kdyz kocku taha za ocas

                                    0 0
            • homat  

              ten Jarin co je registrovanej v bike-foru ma v users odkaz na web,je to docela prdel:-)

              0 0
    • SELMIRA  

      A nepučili by mi někde nohy, na závody? A ruce a srdce a plíce a hlavu? Nějaký lepčí.

      0 0
    • Mamutt  

      Půjčování kol na závody se mi zdá jako nesmysl – na takovou zátěž to nikdo neriskne. Na delší projetí půjčovali Kleiny v Programu.. cenově by to cca sedělo :-)

      0 0
      • orca  

        Ještě poznámka… já si půjčit kolo .. mnohem lepší a namlsat se a potom se vrátit ke svému starému domů ?? To je dokonalej masochismus..­...stejně žádná taková půjčovna není…a nebo má takové podmínky které se 100% nevyplatí..

        0 0
      • rejow  

        Není to sice pujčování kol na závody, ale v rakousku kola v těchto cenových relacích pujčují. Myslím že vyblbnout se na nich dá dost. víc na: www.bikeworld.at

        třeba Kona Stab primo s M888 za 39euro/den je paráda :O

        0 0
    • Pebe  

      V pátek jsem si půjčil v RaceBike kolo Monster EN, ve smlouvě za 80000, zcela zadarmo. Byli na mě hodní a mohl jsem si ho půjčit až do večera. Bohužel jsem nevydržel fyzicky :-)

      0 0
    • SavaH  

      taky schanim pujcovnu kol v Praze. nechce se mi tahat na velikonoce horaka z francie kvuli par za… vyjizdkam ;o) Jenze jak jsem tak koukala, tak jsem moc pujcoven v praglu nenasla a kdyz uz tak jen s pleckama :o( Nevite teda nekdo o pujcovne relativne slusnych kol? Kdyby se nasel nekdo, kdo by me chtel pujcit plne funkcni kolo na vikend 22. a 23.4.2006 nebudu se zlobit. Predem diky

      0 0
      • JancA  

        neco vymyslime,neboj:)kdyz si namontujes pedaly, muzu pucit superior (rezerva z olymposky:), vidle sice nakej suntour, ale to kolo ma najeto asi 100km, malej Karel je totiz linej jako prase:(

        0 0
        • Beeda  

          hehe, nepomluvej Karlika, nebo nam nebude delat servis na BCH:-))B

          0 0
      • Honzas  

        zkus www.abc-sport.cz/, Moskevska 74 (ve Vršovicích nad Koh-i-noorkou, tel.: +420 271 725 959). Kola by mít měli, funkční snad taky, ale nebude to žádnej hožo fožo kanondejl na ikstéerku. možná spíš tak dema na aliviu, v lepčim případku;-)

        0 0
      • MartinXC  

        A co kdyby sis půjčila od nějakého prodejce GT „kolo na otestování“ ? (myslím že to někteří mají v nabídce, dokonce zdarma) Možná i jiní prodejcu v rámci přesvědčování zákazníka umí půjčit slušné kolo.

        0 0
        • RomanH  

          Maji jej sice k zapujceni zdarma, ale ma to nekolik podminek (alespon u VELO Hanak) :

          1. Nepujci Ti jej pres vikend – kolo se musi do zaviracky v sobotu v poledne vratit.
          2. Vratna zaloha 20tkc + obcanka

          Ta prvni podminka me docela nastvala – chteli jsme si s kamosem pjcit jedno kolo SO-Ne, objet stejnou trasu – jeden na HT a druhy na ID XC, druhy den to pak prohodit. Ale protoze nemaji v nedeli otevreno, musis kolo vratit v sobotu v poledne (max. doba zapujcky je 24h)

          0 0
          • MartinXC  

            Hmm, trochu nedomyšlené, na testování je klid právě přes víkend. Leda že by víkendová testování měl vyhraženo sám majitel :-)

            0 0
            • MartinXC  

              A nedá mi to abych nedopsal – v Programcycle přes víkend žádný problém …

              0 0
            • RomanH  

              Ke cti majitele budiz receno, ze koupil jeste jedno v jine velikosti :-)

              Prislo mi to taky nedomysleny, k poradnemu otestovani by si clovek potreboval vzit dovolenou.

              Ale treba to bude letos jiny…

              0 0
          • Milanvelo  

            Děkuji za připomínky k našemu progarmu testování kol. Rádi bychom i v této věci poskytli ještě lepší servis.

            Víkendové testování má ale jeden háček – konají se závody, a mnoho z nás snadno podlehne jejich atmosféře a s půjčeným kolem, které nemá v ruce tak, jako svoje vlastní se dostane do situace, kterou zakončí havárií. Párkrát jsme takhle půjčili kol a skončilo to bohužel několikrát jeho poškozením.

            Jak by jste takovou situaci řešili Vy?

            Zkuste si odpovědět z pozice člověka, který si kolo půjčí v dobré víře, že má vše zadarmo, a pak na něm třeba zruší zadní kolo a přehazovačku a škoda je 5.000,–.

            Zkuste si taky odpovědět z pozice toho, kdo si chce kolo půjčit po Vás následující den, má ho zamluvené, domluvenou vyjížďku s kamarády a my mu řekneme: sorry, kolo rozstřelil tester před Váma, my ho musíme nejdřív opravit, přijďte zítra.

            Budu moc vděčný za všechny Vaše připomínky, pomohou nám být lepší pro Vás.

            Milan Hanák

            0 0
            • pegal  

              .. mit nejaky dalsi kola v zasobe pro tyto pripady, ktere by se nepujcovali .. treba? ..

              0 0
            • RomanH  

              Treba formou prebiraciho protokolu. Ja beru automaticky, ze pokud neco znicim, tak to musim zaplatit. Tim nemyslim tekouci ci uchazejici vidlici, tlumic, brzdy, ojety desrticky, praskle spice, pretrzene lanko,… proste provozni zavady. Ale pokud nekdo nabori rafek, namota saltr a podobne, tak by mi prislo pro obe strany fer, kdyby to zaplatil.

              0 0
              • MartinXC  

                To by šlo vyspecifikovat do jednoduchého předávacího protokolu (checklist), na co se vztahuje odpovědnost toho, kdo si půjčuje. Třeba jen pro víkendové případy.

                Na každý pád, služba zapůjčení k testování je určitě velký posun ke spokojenějšímu zákazníkovi (a i prodejní nástroj to není špatný :-)

                0 0
            • MartinXC  

              Co třeba pojišťovna ? Lyže v rakousku / v německu i bike: můžu si je půjčit bez pojištění (pak hradím zjevně vzniklé škody) nebo si cca 20EUR (u lyží) na týden připlatím a jsem krytý. Tedy zde by to bylo něco jako půjčovné, ale do kapsy pojišťovny, která ponese riziko hrazení oprav.

              Anebo rovnou dohoda o úhradě škody jako součást takového půjčení … to vidím jako férové: nemůžu si chtít něco půjčit a pak to vrátit zničené v domnění, že je to zadarmo.

              Osobně bych viděl pojišťovnu jako oboustranně vyvážené řešení. Pružnější pojišťovny by se k tomu mohly dát přemluvit – možná se místní kolegové vyjádří ?

              V případě 1 kousku na půjčování to neřeší situaci „odřeknutí pro poškození“.

              0 0
            • McBlacky  

              myslím že odřeknutí pro poškození se dá pochopit, já bych to kousnul v pohodě. a co kdo zničí to zaplatí, to je jasný, kdyby to bylo jeho taky by to platil.

              0 0
              • Milanvelo  

                Děkuji Vám všem za názory a rady, které jste doposud vyjádřili. Dál budu sledovat tuto diskusi bez toho, že bych do ní zasahoval, protože Vás nechci ovlivňovat. Váš nadhled je pro mě moc důležitý. Věřím, že společně nějaké rozumné řešení nalezneme. Díky.

                0 0
      • JMT  

        ze ses to ty, tak bz se dala jedna rb cr 1300, velikost l, jesli nekam pojedu tak stejne na modry oblude, dzytak posli mejla p.s. myslim to vazne

        0 0
    • Milanvelo  

      Na základě Vašich připomínek jsme umožnili půjčování testovacích kol stálým zákazníkům i na víkend. Děkuji za všchny Vaše podněty, které jste vyjádřili zde v této diskusi i na náš e-mail. Milan Hanák www.velohanak.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.