• bikemanx

proč u lxovejch brzd 05 chybějí paralelogramy (nevim zda jsem to napsal dobře, ale znlci jistě rozumí :-) Myslel jsem, že díky tomuto systému špalky lépe dopdají na bok ráfku…??? Nevíte kolik stojí?? Dík..

• McBlacky  

protože to chytalo hroznej vakl :-)

• enjoy  

ale tak to snad zse ne ne?:-).urcite minimalne rok se na tom jezdit dalo:-)

• jakub  

minimalne rok???DOufam ze vic, mam XT 04 tedkom je teprve zkousim a sem max spokojenej, ale esli chytej vakl tak buuuu skyt…

• enjoy  

rok je dlouha doba:-)

• TinkTink  

Hele, ty to asi nevis, ale vony maj vakl uz jako novy – proto tam je ta pruzinka…si to zkus…a neboj, rekl bych, ze ti tak 3 roky budou slouzit a pak to vymenis a das to polovicce :o)))

• jakub  

(((((((((-: ale musim uznat ze brzdej jak stekly az moooc

• rb  

Myslím,že trochu přeháníte.Měl sem do loňska Lx 99 a nijak ukrutny vakl neměly.

• Jogador  

Byla to slabost tohoto systemu,chtělo to udrzbu,ktere se LX nedostavalo, a proto jsem si koupil LX05 hydry:)

• Jogador  

Krom toho, proč jsi tenkrát snámi nejel? Však já Tě někdy někam vytáhnu:)

• Jogador  

Jinak cena na www.cyklovb.cz : Brzda LX, V-brzda přední bez vodící trubičky, (BRM580FX41S) Cena : 590,–Kč

• miťo  

Vis proc tam neni ten pantograf? Protoze te japonec nuti, aby sis koupil kotouce. Je to stejny jako kdyz Sony zacala fakat tape decky s prichodem minidisku.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.