NAHR. ORECH DO ZADNI NABY SRAM 9.0

13 nepřečtených
  • vtt

    CAU Nevite kde sehnat NAHRADNI ORECH DO ZADNI NABY SRAM 9.0 kdyz dovozce SRAM ZITNY je nema, vyprodane a dalsi dovazet nebude jelikoy vyrobce nab pro SRAM pry zkrachoval:((. Jo je to na prumyslovych loziscich ne na konusech. Nevite tip kde by to tak mohli mít jinde, nebo radu jak vyresit problem ze se mi toci orech i dopredu. Diky

    0 0
    • MARIN  

      rozebrat orech a zjistit cim to je

      0 0
      • vtt  

        jsou tam prej nejaky perka co se muzou natahnout a bude to chvili fungovat, ale prej to neni definitivni oprava nejlepsi je prej vymenit celej orech, alespon mi rikali v servisu:)

        0 0
        • RomanH  

          No a pokud chces nejaky nahradni orech, neni nahodou SRAM orech kompatibilni se Shimanem ?

          0 0
    • djano  

      Rozobrat, vycistit, prip, vymenit pero. Jazycky sa nezvyknu lamat. Perko by malo pasovat z ineho orecha. Servisaci sa v tom nechcu hrabat, ja si to robim sam a ide to.

      0 0
      • vtt  

        hm taky mne to napadlo, tak ja se do toho doma pustim, budu mit alespon pak normalni nahradni nabu, znervoznel jsem diky pocasi co ma byt o vikendu a nechal jsem si to preplist na novou nabu.

        0 0
      • Daf  

        Taky doporucuji rozborku. Vic uz ten orech pokazit nepujde. Jinak pro zajimavost novej orech do Shimana LX stoji 800Kc nova zadni naba 1050Kc (bikestore). Jestli to treba nebude se Sramem podobne :(

        0 0
        • vtt  

          jo ja vim ale to bych musel nechat dat novy draty, coz jsou dalsi 300kc. takhle mam nabu SRAM9000 za 1420 a draty do toho jdou moje stary dt Swiss

          0 0
          • vtt  

            jo samotnej vorech stoji taky 800, cela naba 1420, ale neni k sehnani

            0 0
          • Palo TT  

            V tom pripade to preplietanie bolo zrejme zbytocne. Naboj MARS 9000 je vlastne SRAM 9.0 s inym napisom. Stacilo vymenit orech. Mne sa tiez pokazil orech na SRAM 9.0. Praskla ta cast, do ktorej sa lisuje lozisko a po ktorej z druhej strany idu gulicky orechu. Ked to budes rozoberat, prave tato cast ma opacny zavit. Ja som kupil cely novy naboj a vymenil orech. Novy orech stoji skoro ako naboj. Ak ten orech rozoberies a bude tam nieco prasknute = neopravitelne posli maila, kupim na nahradne diely :).

            0 0
            • vtt  

              to vim sakra, ale kdyz uz jsem musel koupit celej naboj tak jsem to nechal rovnou vymenit:) Preci nedam vorech z novyho naboje na starej naboj, nebo ne:) Jinak o tech nahradnich dilech, spise si to necham pro sebe kdyz uz to ten SRAM nebude vyrabet, ale dam ti vedet.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.