Zadní náboj s hlasitým cvrčkem

28 nepřečtených
  • Andrzej

    od jeziska sem dostal predni naboj sun ringle, chci vymenit i zadni (mam shimano 525 s uz druhym orechem a dosluhuje), akorat nechci moc platit(ten ringle je moc drahy) ale zaroven bych chtel, aby to melo pekny zvuk a pokud mozno loziska. tak mate nejake tipy?

    0 0
    • Pekáček  

      Z kelímku od jogurtu udělat lopatičku co bude pěkně klapat o dráty ;o) Mě se vcelku líbí Novatec na 4 ložiskách (pozor, dělá i na dvou – jiná konstrukce).

      0 0
    • ice  

      woodman,Funn-mozna

      0 0
    • miki  

      Mě to dělá HUgi 240 ale tam je cena trošku dál .

      0 0
    • Mamutt  

      Asi tě zklamu, ale nejhlasitěji zpívající volnoběžky má Tune a CK (tu mám teprve v záběhu, ale už teď hučí jako kdyby v tom bylo hejno fčel). Hugi taky pěkně vřeští, ale nevím, co ty levnější modely… Starší náby Sram taky nejsou z nejtišších a daly by se koupit za velmi slušnou cenu.

      0 0
      • Vilém  

        DT delaji kraval 240 a 340,tam je talirova volnobezka.Mam tu nabu GT(Hadley) a ta taky neni z nejtissich,na Hugi vsak nema:(

        0 0
      • dodydody  

        Na ty Novatec jsem slysel jen samou chvalu bych sel do nej ale nevim jak vrci mam predni 9mm osa zadni ma 10mm www.frbikes.cz/?…

        0 0
      • ice  

        to je tezky,prave jiz zminovany Ringle sou uplne nejhlasitejsi co sem slysel-mozna jeste ty DT,jde o to ze maj uplne jinej system a to ******** hlasitej, celkem hlasity muzou bejt i Novatecy,ty maj 3 praporky-cim vic, tim hlasitejsi

        0 0
        • moratii  

          Jo mne brutalne hucela loukot Bayer…)

          0 0
          • Mamutt  

            Hukot lopatek loukotí Bayer byl takový, že se v tom cvrček klidně ztratil :oD

            0 0
            • moratii  

              jj,ale parada…nejlepsi bylo kdyz jsem se vecer a vedl kolo…vsude klid a jen brutalni cvrk…)

              0 0
            • moratii  

              Jo a jak je na tom American Classic?To bude tichac,ne?

              0 0
              • Vilém  

                Tezko rict.Zapadky ma ne na tele orechu,ale v tele naby,rohatka je na orechu.Nech se prekvapit jak bude znit.

                0 0
    • Andrzej  

      tak dik za rady, nakonec asi poridim laciny novatec, znova 525 a nebo mi rupne v bedne a pujdu do kinga nebo ryngle :) (zatim to neni aktualni, az pozdeji na jare…)

      0 0
      • Vilém  

        Zalezi jak moc mas penez,krasny jsou RBDesign,nedavno nekdo prodaval novou,zadni,ne­kotoucovou kolem 3000,–.Kdyz ne CK tak tuto bych chtel.

        0 0
      • McBlacky  

        spíš až ti rupne v peněžence :)

        0 0
    • cabbage  

      a co tichy naby? kdo vyrabi nejtisi a presto fungujici orechy?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.