pochlubte se ci vám bikerskýho nadělil Ježíšek

28 nepřečtených
  • BB

    mě sport tester Sigma PC 1600 a hned v pondělí ho jdu reklamovat

    0 0
    • Kolík  

      Mě cyklorukovice do –20. stupňů, tak doufám že tady v Praze a okolí budou ňáký mrazy! Teploty do –10 nepočítám za mrazy.

      0 0
      • marhi  

        Věřím pouze Catey. Takže mi nadělil Catey cordless 7. Moooc pěkná hračka.

        0 0
    • Staenly  

      Ja dostal pumpicku WindRush od BBB. Uz sem ju trikrat potreboval…:) A jeste batoh…

      0 0
    • ravo  

      Nic:-(

      0 0
    • hmm  

      Mě Windstoprové rukavice a neoprénové návleky. Ale hlavně jsem čekal sníh a ten jsem nedostal:-(((

      0 0
    • BoB  

      Marzocchi Z150 FR :-)))))))))))))))))) Mam nejlepší ježíšku na světě

      0 0
      • JIPA  

        To je supr nemohl bys mi domluvit taky jednu. Koukam po ní od tý doby co sem viděl první fotku, ale je dost drahá.

        0 0
      • jakub  

        ja taky s mensim zpozdenim Merida XC Mission speed

        0 0
    • Žanek  

      Já jsem dostal hadry z Klimatexu, návleky na boty a kra?asy od Tessuti-sport.

      0 0
    • slou  

      Návleky na botky, neprofuk pod helmu, pumpu od BBB na tlumič, zadní blikačku, A muj osobni ježouch si nadělil KONA Kikapu :)

      moooc pěknej rok na dárky.

      0 0
    • Thapsus  

      Mně Ježíšek slíbil rám na "29"horáka,měl mi ho svařit Bareš na zakázku,ale nějak na mne oba zapomněli.Z pů­vodního 24.prosince byl začátek ledna,teď půlka ledna…a rám nikde.Začínám být nervozní,neb zálohu jsem platil už začátkem listopadu…

      0 0
    • Honzin  

      mě nadělil brzdový špalíky od Koolstopu a halogenový světlo a Scott USAckou čepici a blatníky a taky mi slíbil podkovu od RB Designu, ale na slovensku ježíšek zřejmě nechodí nebo co, tak snad příští vánoce.

      0 0
      • pinot  

        Mě batoh Deuter Race a rychloupínáky Syncros.

        0 0
      • SELMIRA  

        Heč, i mýmu zimáčkovi nadělil Ježíšek brzdový špalíky od Koolstopu. :-) A taky ultraeležantní přední blikajdu a superluxusní blatňnoše SKS. Původně mi vyhrožoval řadícíma páčkama od SRAM a nějakýma „závoďáckejma“ pláštěma. Ale SRAM nevozim a u pláš?ůch taky pod 2.1 nejdu. :-)))

        0 0
    • P.B.  

      Mě taky Sigmu PC 1600 a zatím chodí v pohodě.

      0 0
    • Jane  

      Mně nadělil řetěz Wippermann 808, který jsem před rokem koupila ve slevě za 450 Kč. Takže jsem se tedy konečně dočkala. Jinak sama jsem si již předtím nadělila tyto věci:

      • dres G-Sport
      • bunda Alpine Pro
      • čepička Moira ultralight a trio
      • camelbak Lobo (fakt pěknej)
      • přední náboj Hope bees
      • rychloupínáky A 2 Z Ti.

      Pozn. A tento týden ráfek Mavic X517 (prý už se nebude vyrábět, což je tedy škoda) a už mám objednaný dráty DT Revolution.

      0 0
      • TinkTink  

        JJ…toho Camelbaka mam a je to dost v klidu :)

        X517 jsem mel taky…ale ted mam o dva vyssi – F519 :)

        0 0
    • rasto  

      2× cykloponozky, kratasy :-)

      0 0
      • bikemanx  

        Mě nadělil: cyklostar pedrosy, do zimy a tepla, Moira hadry…
        a dědeček vyrobil stojan na servisování mého bika, zacož ho velmi chválím…thank's a osobní ježich si koupil špalky od BBB za 540 na celý kolo…good prize..

        0 0
    • proksik  

      Rock Shox SID World Cup, fakt super :-), akorat zaplatit jsem ji musel sam, Jezisek ji pouze prinesl :-(

      0 0
    • preacher  

      Pláště WTB Nano Raptor, funkční prádlo SENSOR a přehazku Shimano LX.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.