• zac

    Chtel bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti??? Jde mi hlavne o mtb naboje disc a o carbonovou sedlovku. Predem dik!

    0 0
    • Lucka  

      Carbonovou sedlovku mam uplne novou, tak tri dny:-)) takze zadne zkusenosti. Ale je to jeden z nejlevnejsich karbonu, tak jsem si ji poridila. Docela by me taky zajimala naka info, tak sem s ni!

      0 0
    • slou  

      Taky o ni přemýšlím, ale bohužel jsem ji neviděl nikde v realu. A vzhledem k tomu, že potřebuji 27/400 nejlepe hokejku tak bych ji rad nejdříve viděl na živo.

      0 0
      • Meesha  

        Nevidel sem je jinde nez ve Veseli v RDCycles, ale zkus jim napsat.

        0 0
      • pipinX  

        Woodmann mají u Kořínka v Olomouci – téměř kompletní nabídku.

        0 0
    • Tomcat  

      Dovozce(jediný) a velice schopný prodejce je RDCycles. Komponenty sou to velice dobrý ,ale ne levný. Ta sedlovka má průměr 27,2 dílka odhadem 300mm. Hmotnost nevím ( ale Woodman si primárně na gramaře nehraje ikdyž hmotnosti mluvěj za sebe , hlavní je funkce a zpracování spolu s kvalitou.

      Nábojů na kotouče dělaj moc, tak který myslíš. Sám mám ty „nejlevnější“ sou to CNC frézovaný , na průmyslovejch ložiskách, černej elox s laserem vyrytým logem. Vzhledem k tomu, že to sou XC náboje a brácha si je půjčil na Dirt! a vydržely, tak sou i hodně pevný. Hmotnost nevím ,ale sou lehčí než Shit-mano STX RC 96 nebo LX 2004. Dělaj je bez rychloupínáků

      Teďka sem si unich objednal rám D (jeto DS ,FR pevnej skost) dělaj ho i v 18,5 takže někomu může složit i jako Xc mašina, protože ty rámy sou velice lehký ( v porovnání s RB ).

      0 0
      • Radek Broz  

        RB jsou taky lehky (v porovnani s vetsinou ostatniho)

        0 0
        • Radek Broz  

          Me se tady takova koncepce ramu nelibi, ale dobry tam jsou ty bmx patky – kolik to stoji?

          0 0
        • Tomcat  

          Ale? A okolik 100g 200g .....? Trochu rejpu, ale otázku myslím vážně.

          0 0
    • Flier  

      Mám sedlovku „hokejku“ 27,2/320 a rok bez problémů. Váha 200 g. Dovozce je sympatický chlapík se kterým není problém se na lecčems domluvit.

      0 0
      • Flier  

        Jen ještě dodám, že mám 78 kg a na HT ji vozím vysunutou 3 mm nad min. insert. A výrazně žehlí vibrace.

        0 0
        • Edmon  

          Taky vozím Woodmanna na biku. Když jsem jí prvně namontoval, celej švih jsem se koukal pod zadní kolo jestli nemám defekt. Opravdu parádně pobere rázy do zad. Dělají se v délkách 400 a 350 mm.Předloni dělali ve Velu test pevnosti a karbonová sedlovka napraskla až při 700 kilech. Dost tomu věřím a taky si myslim že kdyby i nedejbože praskla tak to není takovej ten čistej střih bez varování. To už jsem viděl u několika duralovejch. A není to reklama na „W“, ale fakt jsem s ní spokojenej :-))

          0 0
          • Darius  

            muzete mi prosim napsat kolik cm je min insert na te karbonove Woodman sedlovce? (delka 320mm)

            0 0
    • scret  

      JO a myslite si, ze ta sedlovka je lepsi s kokejkou nebo s primym zamkem?

      0 0
      • Pavlos  

        Hokejka

        0 0
        • scret  

          Proc?

          0 0
          • Pavlos  

            Protoze je zahnuta do zadu a mela by vic pruzit ale neni to overene je to pouze moje teorie

            0 0
          • Vilém  

            Dalsi duvod je to ,ze pokud mas primou sedlovku tak jsem moc vepredu a to ne kazdemu vyhovuje, na nekterych ramech nejde nastavit spravny posed, jses zkratka moc vepredu a sedlo proste dal nedas. Navic se liziny namahaji uplne jinak nez u hokejky. Vyhodou muze byt pro honice gramu, je tam min materialu, nebo triatlonisti to oceni, jeden kolega co dela triatlon vozi Ritchey sedlovku, hokejku, otocenou zahnutim dopredu a slape vlastne za sebe. Pry mu to vyhovuje. Tak si vyber:)

            0 0
      • Daf  

        Zalezi na posedu. Nekdo musi mit sedlo posunute hodne dozadu tak je dobre mit hokejku aby sedlo bylo upnute zhruba uprostred lizin sedatka. S primim zamkem bys ho mel uchycene hodne vpredu coz muze i nadmerne namahat zamek sedlovky.

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.