• TinkTink

    Helou, potreboval bych vedet, jak je na tom kvalita eloxu na Woodman sedlovce – druhyho Pellse s jinym napisem uz fakt nechci :o))

    0 0
    • RomanH  

      No, uprimne, po 2000 km ji mam v castech, kde je schovana v ramu jiz mirne odrenou, ale je to castecne i tim, ze jsem potreboval projet ram vystruznikem, ale nevydrzel jsem cekat (dosla mi tehda v patek), tak jsem ji tam na fest nakroutil a 4 dny jezdil tak. Jinak musim rici, ze jem s ni spokojenej, zamek krasne drzi. Jen bacha na udavanou hmotnost 31.8 pri 400mm delky vazi 330g.

      0 0
    • Tomcat  

      Hmmm , něk si prohlížím sedlovku a mám pocit, že to elox není. Jakou myslíš?

      0 0
      • TinkTink  

        Post DH 400…i kdyz mozna s tou hmotnosti klidne Post SL 400…

        Elox – ono je to vlastne ted jedno, jak to oznacim, protoze ja chci at je to cokoli, at to nesleze dolu…a to muze byt v tuto chvili cokoli…hlavne ze to drzi :)…ale na strankach jsem to nikde necetl… :-/

        0 0
        • Tomcat  

          Podívám se po nějaký jetý jak vypadá

          0 0
          • TinkTink  

            Hele…kdyz uz jsi u toho ohmatavani sedlovek…nechtel by jsi zvazit tu DH? :o)))

            0 0
            • RomanH  

              A ty budes brat prumer 31.8 ?

              0 0
              • TinkTink  

                Ne ne…ja chci 30,9mm :))…ted me ale tak napada, ze ta jeji dostupnost muze byt ponekud horsi :-/

                0 0
                • RomanH  

                  Ja na 31.8 cekal 2,5 mesice :) Ale treba budes mit stesti… 31.8 se krome PELLSe a BBB minulou zimu a jaro vubec nedarilo sehnat.

                  0 0
                  • JMT  

                    dalo, shamanracing

                    0 0
                    • TinkTink  

                      On asi myslel sedlovky, ktere maj dlouhou zivotnost + jsou to hokejky :o))

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jojo, zapomel jsem dodat, ze hokejku. Obvolaval jsem snad celou republiku + hledal na netu, ale u nas vsichni berou Woodmana jen od ofiko dovozce a tomu se pry nejak (2× ?!) zasekl kontejner v Asii. Pozadovany prumer v hokejce proste tehda nebyl.

                        0 0
                    • MARIN  

                      Na sedlovku Shamanracing ale clovek sahne rukou a ta cerna barva uz zacne mizet – je to HRUUUZA!!!

                      0 0
                  • TinkTink  

                    Ah…sakra :)…tak to neni povzbudiva zprava…no…uvidime co rekne dovozce az na to prijde rada :) (nejdriv musim vyresit sedlo…ten WTB Rocket Team co mam mi vubec nesedi, tak kdyby ho nekdo chtel…50% PC :-DDDD )

                    0 0
                • MartinXC  

                  Woodmana (karbon v rovném provedení) mi do 3 dnů sehnali u Štěrby v Brně.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse