Nosic kol na auto dozadu na kouli

9 nepřečtených
  • blue

    Je to uz u nas legalni? A pokud jo, jakej zakon nebo vyhlaska to resi?

    0 0
    • M@rtin  

      Nevím jestli je to legální ale kamarád to vozí a problém s tím zatím neměl. Vím, že to vyrábí Thule ale za daleko lepších cennových podmínek to prodává www.tmk.cz/ to není reklana – jen zkušenost mého kamaráda:) )

      0 0
      • kankrlicek  

        Koupil jsem si to taky od tmk – mají vyjednanou výjimku na číslo. Takže vzadu máš celý panel se světlama a číslem. To číslo si přehazuješ z nosiče na auto a zpět :) V zimě tak můžeš vozit i lyže. Nosnost je 3 nebo 4 kola.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        To vypada, ze je to legalni. Problem byl s neviditelnosti svetel a znacky. Takhle je to asi vporadku. Mam podobny bez znacky a svetel ⇒ nelegalni a vozim ho jen na prevoz kol, treba mezi vesnicema atd. kdyz nemam zahradku a nechce se mi nebo nemuzu strcit kola dovnitr. Snadno se vejde do kufru.

        0 0
        • M@rtin  

          Musíš mít ale kouli ;-) Tu já bohužel nemá a tak všechno strkám na střechu a nebo dovnitř.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To ja mam jeste jednu, kdyby se mi tahle rozbila:)

            0 0
          • BoB  

            existuje něco co se jmenuje thule backpack i bez koule, nebo něco bezejmenného. Neni to ofiko ale používá se to. Já tam vidím problém v tom, že když máš kombíka tak jakmile trochu sprchne tak je kolo naprosto šíleně zadělaný až do nejmenších částeček takovým tím superúžasně jemným sajrajtem ze silnice.

            0 0
    • preacher  

      www.hakrbrno.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.