jaké pedály na závodní použití

19 nepřečtených
  • markus

    rozmýšlím se mezi TIME A.T.A.C XS;Shimano SPD-M 959 nebo šlehače Crankbrothers egg beater s,Nebo napište jaké by ste doporučili vy, tak do 3500,–

    0 0
    • Daf  

      Ja bych dlouho nerozmyslel a sel bych do Time. Clovek si akorat musi zvyknout na vetsi uhel vystupovani. Shimana jsou taky dobry, ale v pohode staci ty M540. M959 je zbytecnej luxus. M540 vazi stejne a vnitrnosni maji taky stejny. Lisi se jen v povrchovce a napisem made in malaysia. Se slehaci jsou problemy na to jak jsou drahy a ani jejich bezkonkurencni vaha me nepresvedci je pouzivat.

      0 0
    • MartinXC  

      Šlehače jsou fajnové, ale vyhni se volnému kamení. Zůžil bych to na Time a 959. V blátě jsou srovnatelně dobré. Z hlediska životnosti v kamení je 959 o třídu výš. Jen ta cena…

      0 0
      • markus  

        no právě kamenitých cest jezdím hodně ,takže si to ještě rozmyslím,dík za radu

        0 0
    • MARIN  

      Bral bych TIME

      0 0
    • Pekáček  

      No teda pokud nejste snobisti, tak cena/výkon Shimano PD-M520.

      0 0
    • prodi  

      Já jsem naprosto spokojen s Crankbrothers.

      0 0
    • Rolei  

      Jámj sem naprosto spokojen s TIME ATAC.

      0 0
    • Lada1  

      a co Ritchey WCS/Pro ? V3 popr V4

      0 0
    • mn  

      minulý rok jsem jezdil na crankbrothers a naprostá spokojenost. nemám sice možnost srovnání protože to jsou moje první nášlapy, ale neměl jsem nejmenší problémy s nacvaknutím ani s vycvaknutím. v bahně se nezanášej a údržba minimální.

      0 0
    • nachti  

      TIME ATAC – bezúdržbové, spolehlivé – neměnil bych.

      0 0
      • jack2  

        já bych šel do pointú s titanovou osou,koukni se někde na netu,váha 270g.na netu je sice cena 4800kča,ale jdou za těch 3500kč sehnat.

        0 0
        • Gatier  

          Co ja viem, chytali Time vakel na novych modeloch. Ci uz na loziskach al. na pruzinach.

          0 0
          • nachti  

            Nevím jak nové modely TIME, ale na mých TIME ATAC je malý vakl od začátku – asi je to dáno typem ložiska. Důležité je, že se po 4000 km vubec nezvětšil. Je to snad jediný komponent na biku, o kterém z hlediska údržby vůbec nevím.

            0 0
          • hanz  

            Mam time atac world champion(už se nevyrábí) už strašně dlouho a naprostá spokojenost…vypadaj jako když prošli válkou ale vakl a nějaký neduh zatím nic. A pomohli částečně aj od bolesti kolen.příště bude zase time.

            0 0
    • Barney  

      Vozím druhým rokem Crankbrothers a musím konstatovat, že díky nim zmizela bolest v kolenou. Původně jsem chtěl koupit šlehače které vyrábí Look protože ty mají údajně uložení na dvou průmyslových ložiskách, ale zatím s kombinací 1 průmyslové x 1 kluzné, kterou používají Crankboss nemám nejmenší problém. Zvyk je asi fakticky železná košile a tak teď bych se osobně rozhodoval jenom mezi Time a Crankbrothers. P.S. volných kamenů jsem pár potkal, ale k vyhození tretry z pedálu zatím nikdy nedošlo. Mám holt asi kliku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.