Jezdíte někdo v nášlapech v terénu ?

14 nepřečtených
  • Shadow

    Jezdíte někdo v nášlapech v terénu ? nebo je to vohubu ? :))

    0 0
    • Orbis  

      Blbej dotaz!!

      0 0
    • miťo  

      Než bude někdo odpovídat, tak se mrkněte na datum registrace. Mám podezření na Jarina a spol…

      0 0
    • hajnej  

      ja prosim ano prosim ale je to velmi nebezpecne protoze mam ovladami vyslapnuti z riditek

      0 0
      • MF  

        Dufam, ze pri tak nebezpecnom jazdeni pouzivas aspon satku na hlavu (pripadne inam)

        0 0
    • Radek Broz  

      My tady nikdo nejezdime.

      0 0
    • Bleda tvar  

      Ja jazdim v naslapoch len na zachod :/

      0 0
    •  

      hm ze by nejakej funkcinoar z CSC… jo jo nejen na silnici se jezdi s naslapama dokonce i Down Hill :)))

      0 0
    • Stax  

      ja „jazdim“ v naslapoch na spinningu. beruc do uvahy ze je tam par sympatickych babeniek da sa povedat ze je to aj v terene…

      0 0
    • RapMan  

      No je to sice hloupej dotaz, ale ja se klidne priznam, ze predtim nez me kolo chytlo, tak jsem taky neveril ze by se nekdo dobrovolne uchytil do nejakyho vazani a v tom jezdil v terenu… Kazdopadne dneska verim a sam se dobrovolne taky upevnuju, je to mnohem lepsi :)

      0 0
      • Jogador  

        Jojo, chtěl jsem to tu už jednou nadhodit, že je to podle mě to, co z jízdy dělá ten největší požitek, nášlapy, je to největší rozdíl jezdit snima nebo bez nich.

        0 0
        • enjoy  

          me to povidej:-).nedavno jsem jel ze servisu v civilnich teniskach na naslapech(s plas­tovou ohradkou).jsem si parkrat dal malem supermana kdyz jsem skakal na obrubnik:-).no ale za chvili jsem si vzpomnel jak jsem to delal driv:-).pohodlny to moc nebylo:-). a jinak taky nechapu jak muzu jezdit v terenu s uplyma nohama.no vazne mi to nedochazi..

          0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.