• Tony

    jaka je rychlo spojka není lepší nyt nevim už dlouho vozim sram byl jsem spokojen a ted bych chtěl skusit sram diky za radu

    0 0
    • Axazel  

      Vozim SRAM a je to v pohodě. Nemusíš mít pračku na řetěz, rozpojíš, umeješ, nasadíš a jedeš. Nikdy jsem ten řetěz nepřetrh ve spojce.

      0 0
    • Axazel  

      Navíc je to dobrý na závody, když přetrhneš řetěz tak vynejtuješ ten blbej článek a hodíš tam spojku, je to rychlý a lepší než někde ve spěchu ten řetěs snejtovat blbě a přervat znova.

      0 0
      • Orbis  

        Hmm mě to dycky na závodech prasklo právě v tý spojce:-( no ještě že sebou vozim nejtovač pořád:))

        0 0
    • dedek55  

      no asi jsem smolař ale mám s tím jen špatný zkušenosti..raději nejtuju..

      0 0
    • Vilém  

      Vozim SRAM,jen na XC kole.Jednou ve sjezdu jsem ji ztratil, pak jsem se musel asi pul km vracet a hledat retez.Od te doby vozim jeste nahradni.Na skakacim kole nytuju,uz mi ta spojka povolila pri pedal kicku,sel jsem na hubu a jeste se napichl na predstavec:(Ale jinak je spojka prakticka vec.

      0 0
    • Franta  

      Ja ji vozim na retezech Sram PC68 uz asi dva tri roky. Na sjezdaku a ted jsem to dal i na novy skakaci/freeride kolo http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?… Nikdy jsem nemel problem ze by spojka povolilal. Mozna kvuli tomu ze mam retezy zahnojeny, moc je necistim a spis pridavam mazaci vrstvu :-) Ne ze bych je mel „umastene“ to ne, to nesnasim, jen proste je na nich vetsinou zaschly mazadlo, prach,… :-)

      0 0
      • Candy  

        rychlospojku urcite doporucujem, v priebehu roka sa mi sice raz rozpojila (vtedy bola retaz uplne vycistena a nejak nestastne som potocil pedalmi dozadu pricom prehadzovacka bola nastavena na inom pastorku) – proste situacia ktora nastane fakt iba ked clovek robi velke voloviny. Tiez som si u par ludi vsimol ako parkuju saltre s opacnou pruzinou – rozpoja retaz na najvacsom pastorku a nenapinaju ani pruzinu na kladke. Toto boli skusenosti so zlatou sramkou, poslednych 800km mam retaz spojenu Connex-om – chce o malinko viac sikovnosti pri rozpojeni a vacsiu pozornost pri spajani (nabehovu hranu na zuby ma totiz vybrusenu iba z jednej strany)

        0 0
    • mosquito  

      4 roky jsem mel Connex a nikdy nebyl problem

      0 0
    • Radek Broz  

      Uci se jeste ve skolach neco o interpunkci a velkych pismenech?

      0 0
      • Air  

        asi uz ne, kdyz ani ty ses o interpunkci neucil :)

        ja ji nepouzivam zamerne, nevim proc se tady tolik lidi kvuli tomu certi… v SMSkach vam to taky nevadi… navic pisete rychleji protoze nepouzivate 4. radu klavesnice. a na spouste chatu ap. dokonce nefunguje spravne…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To je diakritika ne interpunkce. Ale ted uz vime, ze jsi do skoly nechodil, takze to pochopitelne nemuzes vedet :)

          0 0
          • Air  

            sakra :) to jsem se spletl no :)) s pozdravem nevzdelanec ;)

            0 0
    • Roman  

      Connex za cca 800kč, jednou se rozpadl ve spojce a podruhé mimo spojku – letěl obloukem do popelnice. Šimano, Sram kolem 500kč vždy zatím bez problému.

      0 0
    • slou  

      Rychlospojka je v pohodě. Vozím ji už minimálně 4 roky a ani jednou se mi řetěz nerozpojil ve spojce. Radši mám spojku pro SRAM, protože je jedno jak ji nasadím. U Connexu, když se dá naopak, pak střílí na 11z. V současnost zkouším spojku od Sramu na C9 a zatím to vypadá v pohodě. Tož tak.

      0 0
    • JMT  

      Vozim sram a naprosta spokojenost, zadny problem

      0 0
    • Richie  

      Me se to neosvedcilo. Jezdil jsem to na Dirt FR a DH po dobu asi mesice a zaten mesic se to asi sest krat rozpadlo a pak jsem ji stratil tak uz to nepouzivam.

      0 0
    • Pekáček  

      Dvěma problémům s rychlospojkou u mě vždy předcházel problém se zasukováním řetězu, jednou jsem rychlospojku naprosto zmasakroval a podruhý (na Nova Cupu) rozpojil. Jinak je to supr věc a vozím s sebou náhradní, lepší než nýtovat.

      0 0
    • Paja  

      Se sram spojkou jsem najezdil cca 18tis. km bez jakychkoliv problemu, muzu jen doporucit

      0 0
    • fousac  

      cca 8tkm na PC69 s bez problemu… nikdy se spojka nerozpojila, jednou sem ji zauzloval, ale zase narovnal klestema a jezdila dal.. je to dobra vec.. ;)

      0 0
    • marapara  

      Spojky sram vozím už 2 a půl roku, nikdy se mi nerozpojila, ani na maratonu, celkem jsem jich sjel 11.

      0 0
    • MARIN  

      SRAM spojku uz pouzivam od jejiho uvedeni na trh uz ani nevim jak je to dlouho:). Problem jsem s ni mel jen jeden – pri razeni na malou pilu mi spadl retez na ram a ja to chtel nahodit pomoci presmyku – nejak se tu zkroutilo a spojky byla v hromade pisku a jehlici.Bohuzel byl to zrovna zavod XC takze rezervni jsem nemel a nytovac taky ne. Jinak vozim porad jednu spojku jako rezervu a pojistku jeste nytovac.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.