• Orbis

    Ahoj uvažuju o novym rámu a chci Meridu!.)))

    CHtěl jsem se zapta, jestli tento rám někdo z vás jezdí a popřípadě jaké má s ním zkušenosti!!

    Předem díky za všechny nzory!!!!:))

    0 0
    • Martin69  

      Teď jsem to postavil a musím říct, že paráda… Váha taky ujde… tuhost perfektní a nová „snake“ zadní stavba, která u modelu 2004 nebyla mi přijde taky jako krok správným směrem… Myslím, že je to slušnej rám za super peníze… Jediný co mě trochu zarazilo je záruka 2 roky… Ale u hliníků je to prej jiný než u oceli… Tak snad vydrží…:o)

      0 0
    • Daník  

      Vždy? ho jezdíš sám, tak na co se ptáš?

      0 0
      • JMT  

        tak se zkus podivat na datum kdy polozil otazku a na datum vlozeni biku......

        0 0
        • Orbis  

          v poho ja jsem sem ten prispevek dal jeste loni (27.12.2004 12:13:22), a ted do akorat martin69 vytah, kdyz si ho koupil taky, takze sry :o)))

          0 0
    • wbiker  

      Ahoj. Trošku využiju téhle nanovo obnovené diskuse a přidám svůj dotaz. Zájímá mě rám MATTS Special edition (ale měl by mít skoro stejnou geometrii jako Matts Pro). Měřím 180 a nevím, jestli by byla vhodnější velikost 18", nebo 20". Můžete mi někdo, kdo tyhle rámy jezdí poskytnou radu, nebo zkušenost? Ikdyž přeměřím svůj soudobý rám a porovnám to, moc chytrý z toho nejsem.:-)

      0 0
      • quassar  

        Mam lonskou Meridu Special edition, velikost 20, ale jsem 186 cm vysoky a mam pomerne dlouhy nohy, takze 350 mm sedlovka je mi kratka. Jinak mi ram krasne sedi, je fakt ze mam rad hodne polozenej posez. Imho je tech 180cm na 20 dost na hrane.....

        0 0
      • Orbis  

        No ja mam 177 a mam Pro ve 20" a v pohode, ale ja mam vetsi ram, pac jeste trochu rostu:o)))

        Ale rek bych, ze 18 by byla mala a kratka, ale to se necha jeste vyresit v nejhorsi nouzi delsim pedstavcem:-)))

        0 0
      • wildvalach  

        Mám ten rám v 18 a měřím 178,představec má 120mm a sedlovku mám 360mm a je vysunuta na 200mm,myslím,že by jsi měl jít do 20,ale nejlepší je zajít do prodejny,kde mají Meridy a odzkoušet si to.

        0 0
      • Daník  

        Tak především sorry, to datum jsem nečetl. Jinak ho mám taky :) Je tvrdší jako merida,tuhý pěkně, stěny z alobalu(TB), snad mi neupadne a neprorazí se, ale zase za ty prachy bych to přežil…a pak si koupím rám svých snů :) (ještě nevím, který to je). Velikost: mám 182cm, rám 20", což je mi trochu přespříliš, ale na 18" jsem se cítil už trochu poskládaný.Před­stavec 120, takže docela nataženo, ale není to na jízdu do obchodu,že…

        0 0
      • Krutohlav  

        Mám Meridu Matts. Spec. Ed. 2005, meriam 179 cm a rám som si vybral velkos? 18. Mne sa na ňom jazdí dobre, aj sa cítim pohodlne, ale mám problémy pri velkom stúpaní pretože sa mi dvíha predné koleso. Kamoš rovnaké úseky zvláda v pohode. Musím si na takom nejakom mieste to vyskúša? na jeho biku, že či to nieje nesprávnou technikou jazdy ;)

        0 0
        • McBlacky  

          no to záleží na geometrii a dost na zdvihu vidle :) pouze pokud má stejný bike, představec a sedlovku mohlo by se to měřit, ale pak zase záleží na fyzických dispozicích, pak je tady ta technika :)

          0 0
          • palladin  

            chtěl jsem se zeptat těch co vlastní výše uvedený rám jaký průměr sedlovky má tenhle rám? …nikde na stránkách Meridy to nemůžu najít? Moc dík.

            0 0
            • Daník  

              31,6 si myslím

              0 0
              • Orbis  

                jj presne tak:o)))

                0 0
                • wbiker  

                  Jenom, tou sedlovkou se asi myslí sedlová trubka,že? Nebo to má fakt tak tlustou sedlovku?

                  0 0
                  • palladin  

                    no já bych chtěl vedět kolik má průměr sedlovka do toho rámu…néé průměr sedlové trubky zvenku..ale jak tu psali, tak je to asi těch 31,8..to je normální..ty se normálně dělaj.

                    0 0
    • palladin  

      dá se ještě někde sehnat? velikost 20, úprava plameny. V meridě už je nemají a prý mít nebudou. Takže už zbývá jen nějaký prodejce. Nevíte někdo jestli by se ještě někde dal sehnat?Moc dík.

      0 0
      • quassar  

        Tenhle ram jsem videl v Liberci u Budiny ale netusim jaka to byla velikost…

        0 0
      • Orbis  

        měli ho ve Bikeranchi v Praglu na Palackeho namesti ale nevim jestli 20", mylsim ze jo a pak maj jeste na cykloshopu, zkus tam nampsat, nebo na www.cykloexpert.cz maj taky v nabidce:o)))

        0 0
        • palladin  

          V Bikeranchi ho nemaj..jen 22 a ta je neprodejná. Z cykloshopu napsali, že už je taky nemaj. a Cykloexpert je podle mých zkušeností nemá určitě taky. Spíš jestli by někdo nevěděl nějakej kamenej obchod, kde ho mají na regále :o) Ale zkusím toho Budinu v Liberci.Moc dík.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.