• Darkson

    Najde se někdo, komu se to dnes povedlo? Mě ne. Nejdřív kuřecí řízek+salát, pak kapr+salát, po pauze kafíčko a vánoční štrůdl, pak pro změnu řízek, kapr a salát…a teď funim u compu a těšim se, až vyrazim na bika.

    0 0
    • Mamutt  

      V klidu, ráno 1 kousek štrůdlu, pak dvoulekce spin, k obědu zapékané brambory, vycházka se psem, k večeři kuřecí řízek + bramborový salát.

      0 0
    • Eila  

      ani nahodou, asi 2 kila cukrovi k snidani, pak celou vanocku a ted par rizku a spoustu salatu…:-D

      0 0
    • mike!1  

      no já jsem na tom taky podobně. ale dal jsem si pivko a už mi není aspoň blbě:-)

      0 0
    •  

      Já sem se letos u vecere docela krotil, jenom tri kopecky salátu dve klobasky,minuly roky sem se tak prezral ze sem ani nemohl dojit ke stromku :)

      0 0
    • Meesha  

      Jelikoz sem se celej den postil (jen malej rizecek a troska salatku) tak sem se na vecu luxusne prezral…

      Zjistil sem, ze mam 72kg – oproti 68 na konci sezony… asi budu muset zacit neco delat – teda az dojdou rizky a salat… :-))

      0 0
    • fousac  

      ano, jen decentne salatu a kousek kapra k veceri…

      zato jsem striktne nedodrzel pravidlo "pij do polo(o)pita.. ;)

      0 0
      • JohnLee  

        Hehe,tak to jsme na tom podobne…poprve v zivote jsem si dal vice nez male mnozstvi ferneta…a pali me z neho zaha sakra

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.