přidání příspěvku - smazání textu

9 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Chápu že chceš upozornit všecky uživatele, aby používali vyhledávání, ale to že se vepsaný text smaže po kliknutí do políčka je nedomyšlené, chtěl jsem opravit nadpis, kliknu zpátky do textu a hle – můj dotaz je v čudu. A před chvílí to samý s tímhle dotazem, chtěl jsem změnit kategorii, zapomněl a kliknul zpátky na text… a byl v čudu.

    0 0
    • ravo  

      Nic si z toho nedělej, já jsem vytvořil elaborát na téma nové Velo, pak jsem si klimnul na poštu a bylo to v čudu. Nic delšího jsem sem nikdy nepsal a znovu už to psát nebudu. Ale máš pravdu, je to nepříjemnost…

      0 0
    • Smazaný účet  

      A mám toho dost. Třetí pokus, fikaně jsem si obsah zkopíroval do schránky, jako kdyby něco, kliknul jsem na jinou stránku, že zkopíruju adresu, kliknu zpátky a dotaz fuč. A ve schránce jen ta adresa. To sem nedomyslel. :o))

      0 0
      • blue  

        mas pouzivat vic schranek :-)))

        0 0
        • jizby  

          delší elaboráty je vůbec lepší psát v nějakém editpadu a průběžně ukládat. To ochrání napsanou práci i při zatuhnutí a restartu.

          0 0
    • admin  

      uz by to melo bejt OK.

      0 0
    • SavaH  

      A já si myslela, že neumim psát, nebo že mam halušky. Ale funguje to už normálně ;o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.