• kungpao

    Zdarec ľudia, v najbližších dňoch sa chystám ís? do Ostravy kúpi? si nejakú dobrý windstoperovú bundu. POznám tam len jeden obchod, MaxCursor, inak nič. Neviete mi poradi? ešte nejaký dobrý bikeshop v Ostrave, kde majú dobrý výber resp. dobré ceny? Prípadne nejaký ten tip na akciu? ďakujem

    Kungpao

    0 0
    • modro  

      Dobry je Jumpsport v centru na nadrazni ulici . Rekl bych dost fajnovyho zbozi

      0 0
    • ravo  

      Na internetu má dost dobrý ceny Rizzi. V jejich kaměňáku jsem ještě nebyl, ale předpokládám, že tam budou stejné ceny, ale ještě větší výběr. Ovšem není to v Ostravě, ale v Havířově, což je vzhledem k cestě ze Slovenska jen nepatrná zajížďka…

      0 0
      • goofy  

        Rizzi v kamenaku bohuzel stejne ceny nema. :o( Jinak bych tam byl furt… :o) Maji tam docela draho.

        0 0
    • K2  

      Spurt – mariánky Yogi – v centru a v Mariánkách a hodně doporučuju ZAMO v centru

      0 0
      • Dlhý pes  

        Prosím tě , kde přesně je to ZAMO , dík.

        0 0
        • K2  

          Neumím to přesně popsat. Buď od Sýkorova mostu ulicí doprava, myslím, že tam jezdí trolejbusy a pak zahneš 2–3 doleva a měl bys tam být. Nebo se tam dá dojít z druhé strany, někde od obchodního domu Laso.

          0 0
          • Pietro  

            Nejsem si jisty na 100 procent, ale ZAMO uz nejakou dobu v Ostrave neni, pokud jsi teda myslel obchod na ulici Dvorakove ktera vede kolem ceske televize a hlavni posty.

            Stejne se mi nejlepe nakupuje v MaxCursoru.

            0 0
            • Darjan  

              prosimte a kde to je

              0 0
            • SELMIRA  

              Taky myslim, ze ZAMO uz neni. A je to skoda! V Makskurzoru uz jsem nechala pres 50kKc, ale kdyz jsem chtela reklamovat belby rukavice, ktery se po 200 km rozpadaly, tak nebyla ochota! Ze prej vada vznikla nevhodnou ( malou) velikosti. Che. Ty rukavice mi byly naopak krapet velky, pac byly pansky. :-(

              0 0
              • mechanik  

                Jo pokud se jedná o reklamace tak to jsou MAXCURSORACI pěkní PTACI-NO COMENT…:-P

                0 0
          • Fisi  

            Tak Zamo není už dva roky v ostravě je jen v opavě…

            0 0
      • Psychlon  

        ZAMO už v centru dávno není, už zkrachovalo. Na oblečení je jednoznačně nejlepší prodejna se sport. oblečení SPURT vedle bikeshopu SPURT v Mariánkách na Prostorné ul. Pak je dobrý ještě Jump sport na Nádražní ul. Ve všech ostatních obchodech je h…o

        0 0
    • Darjan  

      Jeste zkus v Hulvakach kde prodava GT nevim jak se to menuje.

      0 0
    • jeniik  

      Urcite ne Spurt, tam jsou chlapci, kteri „vedi vsechno“, nebrat, nepodporovat.

      A Zamo uz neni.

      Jinak JumpSport (nadrazni naproti Yogi?)

      0 0
      • RenierX  

        Na Spurt mam stejny nazor. Hrozni chytrolini.

        0 0
        • Psychlon  

          souhlas, jsou to nehorázní kreténi, kupuji tam pouze oblečení ve vedlejším obchodě.

          0 0
      • Andre3w  

        Mam stejny nazor. Me ten stary chytrolin tvrdil, kdyz jsem chtel ram na mou 2 metrovou postavu, ze 21" je na me moc ze jeho sef ktery ma pres 2 metry jezdi na 19" … proste asi na tom vypada jako Helena Ruzickova na minibajku :-)

        0 0
    • X-biker  

      No tak Zamo (muj byvaly nejoblibenější obchod) už bohužel neni. Je to velka škoda. No jinak v Jump sportu na Nadražní ulici u Stodolni (na tu tě nasměřuje každy i důchodci :-) maj ňáký hadříky, v Yogi naproti tuším, že ne. Už sem tam nebyl par měsíců. V MaxCursoru určitě něco mit budou. Jinak windstoperovy zboží by mohli mit taky v myslim druhym nebo třetím patře v obchodním domě LASO v centru na Masarykovým náměstí a taky v HUDY sportu který je kousek od LASA. Když stojiš na MAsarykači čelem k LASU běž doleva, doprava, doleva a rovně a měl bys byt podlíž. Mám pocit že je to někde na rohu 2 ulic. Maj tam horolezecky věci, spacaky atd. Je to na stejny ulici jak skate-snowboardovy shop DREAM.....snad se nepletu, snad ti to pomuže.

      0 0
      • nemo  

        No v Yogi sportu na nádražní jsem byl teď v pondělí a mají tam hadříků celkem dost a solidní výběr (trika, kalhoty, nějakou moiru, bundy, větrovky, atd., atd.). Z kol prodávají Treky a GF, dokonce nějaké slevy. Jinak normální bikeshop.

        0 0
        • goofy  

          a v Yogi sportu v Mariankach taky meli nejake hadry, ale nevim co, bo sem se po nich nedival…

          0 0
    • Psychlon  

      pokud chceš fakt velký výběr oblečení, tak musíš bohužel do F-M. Je tam AZ cyklo a ještě jeden shop u podchodů. Tam mají opravdu hodně velký výběr a za nižší ceny než v OVĚ.

      0 0
    • tomek  

      Já bych se zašel podívat do Bike Krámu do Poruby. Tam jsou celkem ochotní a mají dobré ceny

      0 0
    • Pospa  

      Nejlepší máš fakt zajít do Yogi v Ostravě a hned naproti máš Jump Sport sice jsou to takový mudrlanti,ale je tam opravdu největší výběr oblečení v Ostravě

      0 0
      • Fisi  

        tak tos videl kde ja tam byl a mají tam v jogi docela prd.Ja bych šel bud do spurtu nabo jump sport…

        0 0
        • Pospa  

          Já nevím kdy jsi byl naposledy v Jump Sportu, ale nikde jinde v Ostravě nemají takový výběr oblečení na kolo jako v Jumpu

          0 0
    • Nodar  
      já bych hadry procházel asi v tomhle pořadí:

      F-M: shop u podchodů případně AZ cyklo Ova centrum: Jump sport + naproti Yogi v centru, Hydy sport, sport v pasáži Vesmír Ova Mariánky: Yogi a sport vedle Spurtu Ova Hypernova: ten Mega Giga sport Ova Poruba: Bike krám 1.patro

      0 0
    • shcorepi  

      Nejste vy lidi magoři, odpovídat na dotaz po roce a půl?? :-))

      0 0
      • Nodar  

        jsme :-))

        a taky doufáme, že se s námi Kungpao podělí o svůj čerstvý zážitek z ostravského nakupování :-)

        0 0
      • zirecek  

        To je jak náš soudní aparát, možná věděl před rokem, že teď bude potřebovat odpověď, :-).

        0 0
      • goofy  

        Sakra… Ze ja se nigdy nedivam na datum… :o) By mne zajimalo, kdo to zase vytahnul…

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.