• zozzi

    Ahoj,

    chystam sa v sobotu do Ostravy na hokejovy zapas hviezd CZE-SVK.

    Chcel by som sa aj popozerat po nejakych obchodoch – momentalne som v stadiu vyberania noveho biku takze mozno by som aj nieco kupil …

    mozete mi poradit kde su v Ostrave nejake dobre obchody ???

    staci ulica a prip. aj kedy maju otvorene

    vdaka

    0 0
    • admin  

      www.maxcursor.cz

      0 0
    • Lance  

      no nejake jsou na te hlavni tride, yogi a jump sport myslim, jeto na krizovatce uhlopricne naproti sobe, nevim ted tu ul. bud nadrazni nebo 28. rijna, ale v tom obchode naproti yogi jsou prodavaci na *****, vetsi „ochotu“ sem este nevidel, ale zbozi tam maj. Jinak jestli chces fakt supr obchod tak jedine MAX CURSOR – cujkovova ul. cedule uz jsou po cele ostrave jak se tam dostat, je to myslim ostrava zabreh, ale supr veci pro fajnsmekry

      0 0
      • jack  

        jo ten maxcursor by se ti mohl líbit,ale bohužel je v sobotu zavřenej.takže ti asi nezbyde nic jiného než se podívat do centra do jogi nebo jumpsportu.zdar.

        0 0
      • Rozumik  

        jump sport je totalne nejhorsi shop co existuje. vetsi debilove by tam prodavat nemohli. doufam ze co nejdriv zkrachujou. zaslouzi si to.

        0 0
        • Lance  

          vidis to?

          0 0
          • aku  

            )) jo jo. Ti sou tim povestni. Dej jim sanci vycitit prevahu nad tvojima znalostma a jsi v haji ;). Na druhou stranu uz jsem si na ne zvykl a prijdou mi docela ok.

            0 0
            • vlk  

              jenže oni sou tak blbý.Machrují i když žádné znalosti nemají.To snad má každý větší znalosti než oni.

              0 0
              • aku  

                :)))

                0 0
                • vlk  

                  no třeba kamoš se ptal na duro co tam měli.Jaké má tlumení a pružení.Odpověď zněla:pružení olej tlumení nemá, tak se kámoš zeptal znovu-když asi potřetí slyšel tu samou odpověď říkám mu a? se na to vykašle že mu to pak řeknu.Milý prodavač to slyšel a řekl kolegovi něco v tom smyslu, a? dá pokoj, že kolega mu to pak venku vysvětlím.Takovým arogantním způsobem jako by nás vyhazoval-K tomu drzému šmejdovi už nepřijdu.Ceny taky nemají nějak extra dobré-průměr.nebo když jsem sháněl hydry-měli ve vytrýně páky lx 2005-bez cenovky-chtěl jsem vědět cenu, asi 1/2 hodiny jsem ho musel přesvědčovat, že tam mají i páky samostatně.Nechtěl se do vytrýny jít ani podívat.

                  0 0
                  • aku  

                    Je fakt ze skoleni na tema jak by se mel chovat prodavac v obchode by jim prospelo

                    0 0
                    • Rozumik  

                      sem tam byl pro adapter na kotoucovku. jestli muzou objednat. se na me podival jako ze sem se asi posral a rek ze se mu nechce. cca pred tydnem sem tam byl s kamosem jestli maj naboj na pevnou osu.. pry jo, ale jenom na 32 dratu.. a to samy. tak sme ho poslali do hajzlu a on nechapal proc. ten s tema fusama je strasnej kreten. ehm =) jinak se mi zamlouva novej vigvam bike v centru.

                      0 0
                      • Pavlos  

                        //inak se mi zamlouva novej vigvam bike v centru. //

                        Kde to je?

                        0 0
                        • Rozumik  

                          u vesmiru, naproti mototechny nebo jak se to jmenuje. hned vedle ty drogerie na rohu, v podzemi.

                          0 0
                          • goofy  

                            A jaky tam maji sortiment? se tam budu muset taky nekdy zastavit, jak budu v ostrave…

                            0 0
                            • Rozumik  

                              Sortiment tam moc nemaj, spis par XC veci. Ale objedna to co chces. Pripadal mi dost ochotnej.

                              0 0
                          • vlk  

                            promiň nejsu přímo z Ostravy-jezdím tam jen párkrát do roka-Dálkové studium VŠ.Kde přesně to je ulice-popř popis jak se tostat ze zastávky tramvaje a z které zastávky.Dík

                            0 0
                            • aku  

                              Na nadrazni ulici byvala zastavka Vesmir, dnes Stodolni. Jestli prijedes z poruby tak vystoupis z tramvaje, vratis se tak 10 m zpatky a projdes takovym tunelem. Byvaly tam vyvesky kina VEsmir, dneska jsou tam tusim programy klubu. TAky tam je na konci obchod s outdoorem (jemno mi vypadlo). Na konci se das do prava a asi po 50 m naproti mototechne jsou schody dolu. http://www.mapy.cz/handler.py?… ctvereckem je oznaceno minikinokavarna a na ulici Tyrsova kousek od roku minikina to je

                              0 0
                      •  

                        Pánové pozor, čemu se divíte? Ten mladej prodavač, který je „ochotou“ na stejné úrovni jako ten vousáč, má právo takhle se chovat k zákazníkům – jako místní sportovní novinář vím, že se jmenuje Manďák, křestním tuším David, a kdysi vyhrál veleslavný závod dvojic Lichnov 24 hodin. To jej pochopitelně jako „mistra světa“ opravňuje k tomu, aby k nám normálním blbcům choval tak, jak se chová. Co vyhrál ten vousatej netuším, možná pátou ve sportce. Jinak s tím sortimentem bych je až tak nekritizoval – přes zimu jsem sháněl komponenty Ritchey WCS, a nejnižší ceny, za které jsem je nakonec sehnal na netu, jsou o zhruba dvě stovky na kus (sedlovka, hlava, představec, řídítka) vyšší, než za kolik to v tomhle obchodě prodávají teď po Novém roce. Navezli docela slušný zboží, takže tam i v budoucnu občas vlezu. Proto tady nebudu rozepisovat, jak se mě před časem snažili ošulit – i když možná ne vědomě – při koupi jednoho komponentu. Kdybych se neozval, byl jsem o čtyři kila lehčí…

                        0 0
                        • aku  

                          Tak to by me zajimala jedna vec. Vzdycky, kdyz je v deniku (byvale noviny Svoboda) nejake vyjadreni ke stavu cyklistiky (zbozi, ceny…) tak se vyjadruje prevazne vzdy pouze nekdo z Jump sportu. Co vy na to pane sportovni novinar? ;))

                          0 0
                          •  

                            Problém je asi v tom, že takové články nepíšou nikde, ani v ostravském Deníku, sportovní novináři. Ti se zajímají maximálně o sportovní složku cyklistiky, vše ostatní (cyklostezky, ceny, zboží apod.) je v kompetenci normálních nesportovních redaktorů, kteří mají na starost domácí nebo ekonomické zpravodajství.

                            P.S. Ani se nedivím, že některý z novinářů z Deníku zajde pro vyjádření do Jump Sportu – mají to z redakce asi 100 metrů…

                            0 0
            • Lance  

              ja tam byl parkrat,ale to jsou fakt tupouni a pritom ten obchod sam o sobe neni vubec spatny

              0 0
    • Lada1  

      v Mar Horach jsou dva shopy u zastavky tramvaji Prostorna. A potom jsou nejake v Porube na Hlavni tride

      0 0
      • Lada1  

        no a ten yogo v Mariankach je o dost lepsi nez v centru, hlavne ve vyberu kol

        0 0
        • Pavlos  

          a je tam sikovna pani prodavacka

          0 0
          • goofy  

            jo jo, akorat nevedela co to je integralka, ale jinak v poho… minule, jak sem kupoval obyc prilbu, tak mi dobre poradila… :o)

            0 0
      • Lance  

        myslis Helia sport? tam toho na kola moc nemaj, ale zimni vybaveni,lyze,hadry a tak je na spica urovni a hlavne velky vyber, pokud pujdu do bezek vim kam zajit.

        0 0
        • aku  

          Jeste je jeden uplne nahore na Hlavni tride. Jmenuje se Velo neco, nebo tak nejak

          0 0
          • Lada1  

            jeden je úplně dole nalevo a druhý pak tam úplně nahoře napravo

            0 0
          • PietroUL  

            Jestli to je Velo expres nebo tak něco :) tak tam jsem jednou přines zadní náboj s tim, že ořech občas v záběru přeskočí. Po servisnim zásahu už nezabíral vůbec a kolo navíc ani nešlo dát do rámu, protože byla otočená osa. Ale tohle je historka z doby krátce po otevření, 2001?, třeba už se to naučil :) Připadal mi docela ochotnej.

            0 0
            • jiri11  

              Jeho majitel mě na gymplu učil ruštinu a občanskou výchovu. Posadil si mě do první lavice ( protože jsem zlobil) a musel jsem mít na každou hodinu nový referát např. vliv práce na polidštění opice. V listopadu 89 říkal, že studenti si ten výprask asi zasloužili, protože v Rudém právu psali, že to byli výtržníci s tyčema od lešení. Pak si to asi nějak přebral, pověsil učitelování na hřebík a začal trochu podnikat.

              0 0
              • Lada1  

                jak se jmenuje ? na jakem gymplu?

                0 0
                • jiri11  

                  Na Majerce v Porubě ( teď O. Havlové). Jmenuje se Hanačík, ale obvykle jsme mu spíš nemohli přijít na jméno..

                  0 0
                  • Lada1  

                    Nekecej ! Kdys tam chodil ? Ja 90–92. To mel akorat budku nad Duhou s novinama.

                    0 0
                    • jiri11  

                      Chodil jsem tam od r.87 nebo 88. Kromě budky měl prý ještě autobazar. Jednou si mě vytáhnul ze třídy na chodbu a říkal, že by mi nejradši dal facku. Ale nedal. Takže to asi bude srab.

                      0 0
                      • Lada1  

                        tak to jsme tam chodili spolu. Ja chodil 90–92 3.-4. rocnik. CHodil jsem do Ccka. Tridni byl Macha posleze Myskova.

                        0 0
                        • jiri11  

                          To je ale náhodička. Já jsem chodil do Béčka. Kdo byl třídní už nevím ( nejdříve to byla Boščíková, ta se ale musela jít léčit a pak se to střídalo)

                          0 0
                          • Lada1  

                            Bcko byl , ale ten babinec, ne ? Nebo si chodil do jineho rocniku ? Maturoval si taky v 92. ? Chodil s tebou do tridy napr. Malina, Ullmann ?

                            0 0
                            • jiri11  

                              Se mnou chodil Koudelka a Kořistka.. Asi to bylo o rok výš.

                              0 0
    • jiri11  

      Jezdím do Staré vsi tj. asi 10 min. od Ostravy. Je tam takový obchůdek, ale prodavač sežene co chceš a za dobrou cenu ( loni jsem koupil černé mavic crossland za 5,200 a MZ MXcompAir 105 za 5,500)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.