• gobike

    Jelikoz mi nikdo nechtel poradit, tak zakladam novej thread, predem rikam, ze se mi v historii hledat nechtelo:) V patek jedu do Vidne a chtel bych vedet o nejakym paradnim bike shopu, kde maji fajnovy vecicky na kolo, tak budte te lasky a napiste mi par tipu kde a jak se jmenujou, diky vsem za precteni tohoto obludneho threadu.

    0 0
    • dessloch  

      No tot by zaujimal oj mna, teraz som bol, sice len v centre mesta ale nenasiel som ziadny. Vraj treba ist do nejakeho shopping centeru, napr SCS shopping center süd, ale nebolo by zle nejaky obchod aj v meste.

      0 0
      • gobike  

        Nikdo porad nic? :( Uz sme tady dva co potrebudeme nutnou radu a nikdo se neozve, vy ste teda..

        0 0
        • igor  

          najkor vyskusaj napr. mountainbiker.at maju tusim tri obchody vo Viedni na webe najdes adresy, potom ciclopia.at, bike-attack.at a potom kamenny obchod otvoril aj bikestore.cc

          0 0
          • os  

            V Mountainbikeru jsem byl asi 2× v jejich obchodě na Stadtbahnbogen str., Wien 09. Mají tam samé pěkné věci, teď už je ale bohužel po slevách :-(( Tenhle obchod se dá i celkem dobře najít, když se přijíždí od směrem Brna, horší je to s parkováním…

            0 0
            • igor  

              ved tam mozes zaparkovat rovno pred obchodom, len treba vcas odbocit do tej subeznej ulicky co vedie pred obchod.

              0 0
              • os  

                Asi jsem měl smůlu, ale vždy tam bylo plno :-(( takže poblíž je jedno podzemní parkoviště, ale samozřejmě draze placené…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.