Co si nechat nadělit k vánocům do litru??

51 nepřečtených
  • Lister

    Už jsem si nechal koupit teplé triko, ale ještě je pořád šance, že by ježíšek mohl nadělit i něco dalšího. Uvažuju o teplých rukavicích nebo nějakém lepším světýlku do předu, ale určitě by se hodilo i něco dalšího jen mě to teď nenapadne, ale jako vždy mě to trkne až po vánocích. Cenová hladina od 0 do tisíce, takže spíš drobnosti, žádné nové vidle nebo rámy :-). Víc hlav víc ví, tak zkuste zapřemýšlet co by se hodilo vám do téhle cenové relace. Třeba se pak můžou inspirovat i další.

    0 0
    • McBlacky  

      tak já bych si do litru nechal nadělit třeba domácí slivovici :-)

      0 0
      • Lister  

        Na kolo? Myslíš jako vnitří zateplnenou vrstu, když pochybí ty vnější :-)

        0 0
      • mastihuba  

        do litru bys jí měl víc. :)

        0 0
    •  

      tak presně takle na tom sem i ja, s tim trikem svetlem a dal nic nevim,tak že by me to taky zajimalo

      0 0
    • Azagthoth  

      nove plaste?

      0 0
      • PEP/\N  

        Tachometr s kadencometrem:)

        0 0
      • Lister  

        No vidíš. Na to jsem úplně zapomněl. Je vidět, že už jsem na kole neseděl dlouho a pak úplně zapomínám, že tam mám skoro slik. To bych ale musel koupit asi přes net a to už nepřijde do vánoc, tak to nechám po novém roce na další výplatu. Hned si to někam poznačím.

        0 0
      • Radek Broz  

        2 do litru? Vy krosari se ale mate;-)

        0 0
    • Manas  

      Co treba si koupit vec za dva a litr si prispet ? Razem se rozsiri pole pusobnosti. Takhle mam ja valce :-)

      0 0
    • RUMcajs  

      Mno, co si nechat nadělit luxeon diodu za necelých 500Kč a k tomu rukavice od poledníka za 500?

      To pak můžeš jezdit v teple a světle i v noci.

      0 0
      • Lister  

        To by mi tu diodu musel někdo obalit něčím takovým, čemu se říká myslím…ehmm…e­lektrické obvody. Na tohle sem totálně levý.

        0 0
        • RUMcajs  

          Hele, to je tak jednoduchý, že ti to nějakej známej za tři pivka v klidu spájí a ještě se ti bude smát, že to nezvládneš sám.

          Za pár hodin mi kámoš tu diodu donese a já postoupím za výše uvedená 3 pivka montáž dál.

          Ber to tak, že budeš mít světlo v hodnotě 1590Kč (Cateye HL-EL 500) za nějakejch 600Kč včetně montáže a těch dvou dalších součástek.

          0 0
          • Lister  

            A do čeho to nacpeš. Musíš tam dát nějakou odrazový zrcadlo a taky něco do čeho to celý nacpeš. Jen do ústí je to z Jeseníku dost daleko tak ty tři pivka by ti asi zteplala( teda dnes asi spíš zmrzla). Byla tady na to nějaká diskuse, že? Schéma obvodu tam bylo? Mám známého elektrikáře, který by to asi zmákl.

            0 0
            • RUMcajs  

              Najdi si příspěvek Luxeon – seznam součástek.

              Tam je odkaz na bajk.cz, kde je schéma.

              Samotná dioda má optiku v sobě.

              Nehledej v tom nic složitého.

              P.S. Budu si stavět čelovku: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

              0 0
              • Lister  

                Díky pohledám. To s tou optikou sem nevěděl.

                0 0
    • Seppy  

      Já bych se vesel do půl litru, ehm tedy do par pullitrů, takže treba soudek pifka?

      0 0
    • ravo  

      Napsal jsem Ježíškovi o brzdové čelisti LX05, ale do litru bude jen přední kolo… No a za zbytek by mi mohl přinést nějakou učebnici fyziky:-)))

      0 0
    • Bobo  

      Za litr? Co takhle jednu a půl nohavice z kra?asů od Kalaše?

      0 0
    • TinkTink  

      Budu-li vychazet z toho co mas v profilu za bajka, tak mas toooooooooooooolik moc moznosti…

      1. dej to jako zaklad na vidlici…pridej 5 a je to
      2. rohy…
      3. hlavovy
      4. dej to jako zaklad splatek na celyho novyho bajka :)

      No vidis…a hned to mas jednodussi :)

      0 0
      • McBlacky  

        proč hlavovku? neříkám že je tohle top ale taky jsem r.l. měl a no problem. S vidlí souhlasím, mám s ní expu 1/2 sezony 2003, hrozně kope, ps. dá se docela slušně vytunit sundáním vinylů :-)

        rohy bych nechal, ikdyž mě se líbí rovné :-) a koupil bych si sedlo, tohle už jsem taky měl tu čest sedlat a nic velkýho…

        0 0
        • Lister  

          Do kola jako takového už nechci vrážez, žádný prachy, protože plánuju příští rok na podzim nový, spíš mi jde o nějaké doplnky, jako třeba oblečení, osvětlení, nářadí a pod. Prostě takové drobnosti které mi zůstanou i při změněn bajku. Jinak ale s tím kolem jsem spokojený. Už jsem to psal, už jsem ho hodně obhajoval, už mi hodně lidí řeklo, že by na něčem tak starým nejezdilo, ale mě furt vše funguje, vše je původní, investice do kola za celou jeho životnost jen řetězy, pláště a nový zadní výplet, jinak nic. Morálně s tím problém nemám, funkční taky ne, hmotnost ujde(nový kola s tohle výbavou jsou dokonce o kilo těžší), navíc je to pohodář, tak proč měnit. Jen ta vidle by mohla být fakt lepší.

          0 0
          • Lister  

            Jen ještě k tomu novému kolu. To je zatím taková moje romantická představa, protože paradoxně z nástupem do práce můžu za sporoty utratit mín než předtím jako student. Ono se jinak utrácí, když viděláte 20 tis za rok na brigoškách a můžete to všechno vrazit do blbostí, nebo 70tis jako somoživitel. Ale co kolo se nesmí zanedbávat, tak nebudu žrát a třeba něco zbyde :-)

            0 0
            • McBlacky  

              zrovna třeba sedlo je podle mě věc kterou si klidně přeneseš z biku na bika a pells se za litr koupit dá. Jestli nemáš camel, tak jdi do camelu, ne nutně od camelu :-) ještě ke stáří kola… můj rám je určitě starší a taky nemám problém na něm jezdit, ale možná je to tím, že ho mám od letošního března :-) možná mít ho 5–6 let tak se mi taky okouká. A k tý váze, to je hlavně proto, že ta omega aet váží cca 1,62kg.

              0 0
              • Lister  

                Takže nové váží přes 2 a půl kila, no fuj :-). S tím sedlem máš pravdu, ale když budu kupovat nový kolo tak si tam nechám dát takové jaké budu chtít. Takhle by mi pak jedno zbylo.

                0 0
                • blue  

                  mit jedno rezervni sedlo ve skrini neni tak uplne od veci :-)

                  0 0
    • BB  

      v posledni dobe jsem si udelal radost Cateye EL HL 500, sice stoji 1500, ale je to jako reflektor do auta. Potom cepice pod helmu Sugoi za 650 a triko s dlouhym Sugoi spodni vrstva za 1000 (vubec nema tendenci smrdet od potu). Vse se osvedcilo, zejmena to svetlo doporucuji i kdyz je 500 nad limit.

      0 0
      • Twisp  

        //triko s dlouhym Sugoi spodni vrstva za 1000 (vubec nema tendenci smrdet od potu). // kdyz si peres a dodrzujes zaklady hygieny tak nema tendenci smrdet potom ani tvoje bavlneny triko z 92. :)

        0 0
        • BB  

          už sis někdy třeba v Alpach pral tiko 3 krát za den ? Já ještě ne, proto se mi ten Sugoi hodí. Jasně, že když jedeš okolo stodoly, tak ti stačí bavlna a užij si jí.

          0 0
    • rock  

      Já se moc a moc ohlížím po nářadí od Crank Bothers … do litříku se vleze bez problémů a je skvostné …

      0 0
      • ihik  

        mohu potvrdit. pořídil jsem to největší i kovovým obalem a je to opravdu luxusní záležitost…

        0 0
        • Meesha  

          jaky sou ty imbusy? Drzej, nebo utahnes kufry a muzes kupovat novy?

          0 0
          • ihik  

            Jsou hodně pevný, je ale potřeba počítat s tím, že jsou kratší, takže to není příliš konfortní, ale pevnost je super. Rozhodně bych z toho neměl strach. Velkou výhodou je, že tam je všechno nářadí, co můžeš v terénu potřebovat, včetně centrklíče a torxe. Jedinou nevýhodu bych viděl v tom, že tam nejsou montpáky jako u Sigmy.

            0 0
            • Steel  

              montpáky koupíš všude za pár Kč :)

              0 0
            • BB  

              to, že tam nejsou montpaky bych bral jako kladny bod, zlomila se mi u Topeaku a byl rorror schanet nahradni dil.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Protoze bez ni se neda zit? Pak nechapu ten kladny bod za to ze tam nejsou.

                0 0
                • blue  

                  asi proto, ze kdyz znicis samostatnou montpaku, tak ji nahradis jednoduseji?

                  ja stejne nechapu, k cemu je dobrej multiklic za litr, vzdycky jsem vystacil s nejobycejnejsim za 150,–

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ty mas vubec nejak malo problemu :) Jezdis vubec? Mas na svem klici montpaky, centrklic nebo nytovac? Tak vidis :)

                    Btw. ja mam taky naradi za 170Kc a pracuju s nim i dilensky (hlavne proto, ze opravy co delaj jini doma delam ja az na miste:)

                    0 0
                    • blue  

                      dve montpaky, centrklic a nejtovac mi v batohu zaberou tak malo mista, ze me jejich samostatny umisteni vubec netrapi a dela se mi s nima dokonce i lip, nez s nejakejma integrovanejma :-)))

                      jo a jezdim, naposledy v sobotu na peti kolech :-)))

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Neverim. Mam co delat, abych zkrotil jedno :) Ja jezdil na kole v nedeli a bylo to bajecne. Nekdy to asi zopakuji.

                        0 0
            • Pá-dlista1  

              Bych teda sel urcite do Topeak Hummer. Pomer cena/vykon je daleko lepsi.

              0 0
              • Richie  

                A co nejaky parkTool?

                0 0
              • rock  

                Nemám tušení, co stojí u nás; na stránkách Topeaku je za 20E, takže cca 600 … srovnatelný Crank multi-17 tool je za 690,– . Ale to až tak moc nehraje roli, téměř určitě bych našel nářadí do pěti stovek, které bude mít vše potřebné … jenže se mi prostě líbí Crank … stejně ještě není vůbec jisté, že se odhodlám těch 7 stovek do nářadí vrazit …

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Jo jasne. Jestli povazujes tyhle dva nastroje za srovnatelne, tak se tim vysvetluje ze ti je pomer cena/vykon ukradeny :)

                  0 0
                  • rock  

                    Výbavou (složením ? Jak to lépe nazvat?) jsou na přibližně stejné úrovni. Hmotnostně by se měly lišit o 8g. Výdrž nemám jak poznat, dokud nevyzkouším obojí. Funkčnost je do jisté míry subjektivní, každému padně do ruky něco jiného; Topeak samozřejmě může být po této stránce lepší, ale ani Crank asi nebude úplně na nic (na Progress Cycle se vychloubají cenou časopisu Mountainbike. Za něco ji snad dostat museli). Kvalita zpracování mi nepřijde špatná ani u jednoho. Rozdíl v ceně je < 15%. Vzhledovou stránku nehodnotím, to je čistě subjektivní záležitost … Můžeš mi, prosím, vysvětlit, proč bych tyto dvě hračky neměl považovat za srovnatelné ?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Nevim jak vyuzijes 4 centrklice nebo kolik mas na svem kole 8 a 10 matek, ale takovy montpaky se hodi, ne? A oku esteta muze ladit jejich provedeni ve 4 barvach. A matky sroubu a studeny kov asi taky neni rukojet snu. Nic. Jen rypu kde se da :)

                      0 0
                      • rock  

                        :-) … kov rukojeti je sice chladný, ale příjemně oblý – v okamžiku, kdy bych u Topeaku ztratil ty montpáky (a k tomu by v mém případě nepochybně došlo), zůstaly by mi jen hrany … oku estéta lahodí industriální minimalismus Cranku nadmíru, ale už jsem psal, že je to subjektivní … stranový klíč (tuším desítku) jsem kupodivu využil o prázdninách, když jsem dělal gentlemana jakési slečně, co měla matku a šroub na objímce sedlovky (tím chci říct, že se to čas od času může hodit, i když to na mém kole právě není) … 4 centrklíče mi asi budou na h … na houby :-) … chybějící montpáky a cena jsou poslední dva důvody, proč už nenakupuji …

                        0 0
    • hkek  

      Hodne alkoholu…

      0 0
    • MaPa  

      Co si nechat nadělit k vánocům do litru?? Jestli vody tak snad nějakej jon?ák :-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce