Teplé triko s dllouhým rukávem?

38 nepřečtených
  • Lister

    Uvažuju co si nechat nadělit pod stromeček a hodilo by se mi tepelejší triko, ale aby zas moc nestálo. Napadla mě Moira Duo nebo trio, Senzor Double face. Má někdo? Vaše zkušenosti?

    0 0
    • rb  

      Double face nemá chybu,doporučuju..

      0 0
      • vinca  

        já taky

        0 0
        • Lister  

          A funguje to tak jak píšou, že izolační vlastnosti se mění podle toho, kterou stranou si to oblečeš?

          0 0
          • rb  

            To zatím nevím,ještě nebyla taková zima abych ho obrátil na „-side“.Ale je měkoučké a teploučké v tom reklama nelže…

            0 0
          • sis  

            Moc jsem tomu neveril, ale mirny rozdil v tom je. Jestli chces vylozene do zimy tak ber to thermo. Mam oboji a nemuzu si stezovat

            0 0
    • Jogador  

      Jedině sensor Thermo, má blbou barvu, ale hřeje jak peřinka, cena cca 600,– ale je to nejteplejší, co jde u nás sehnat. Duo od Moiry moc nehřeje a sensor double face je slabší.

      0 0
      • aku  

        hlasuju za thermo

        0 0
    • forest  

      jestli si chceš udělat radost, tak napiš ježíškovi o crafta (cena maže výkon)

      0 0
      • Lister  

        To neprojde :-(

        0 0
        • forest  

          nebo popros o českého bráchu – moira craft (jsem – resp. byl – spokojen, ale blbec jsem rozthl celkem fest mikinu při tréninku, ani zašít nepomohlo ;-( )

          0 0
    • BH  

      2F artic

      0 0
    • Lister  

      Abych upřesnil své požadavky, tak scháním něco na ježděni tak 0 až 5 stupňů jako prostřední vrstvu mezi mono krátký rukáv a WS nezateplenou bundu. Nejsem žádný zmrzlík. To termo nebo 2f arktik by pro mě bylo asi moc teplé. Loni jsem zkoušel vyjet v kombinaci ultralight, polartec 200, lehká bunda v –5 a vařil jsem se jako prase. Tuhle kombinaci používám na sjezdovky, kde je mnohem menší intenzita a po každém sjezdu musím větrat.

      0 0
      • Jogador  

        Dnes jsem měl na sobě triko moira duo s krátkými rukávi, sensor thermo s dlouhými a mikinu na chytání bahna a bylo mi tak akorád, a byly cca –3 až –4 stupně.

        0 0
        • Lister  

          Nějak jsem nezachytil nejakou neprofuk vrsvu. Já se oblíkám hodně málo, každý jsme jiný, mám navíc dost vlastní izolace. Jet tak mimo u nás bylo dnes nádherně a osm stupňů nad nulou.

          0 0
          • Jogador  

            Jo, sem zapomněl, ještě od klimatexu to triko neprofuk:) No, v Praze bylo pod nulou. Na oblíkání se zeptej Lempla, ten byl dnes v kra?asech:)

            0 0
      • Air  

        takze sensor double face – urcite tim nic nepokazis

        0 0
        • sis  

          Tak to nevim jak se pod to vejde ta moira…?

          0 0
          • Lister  

            Sem nějak nepochopil tuhle poznámku. Běžně vrstvím několik uplých triček na sebe a bez problémů.

            0 0
            • sis  

              Tak to jo. Ja jenom ze ten double co mam je fest na telo. Jsou to vlastne stejne vrstvy co se urceni a tloustky tyce proto mi to bylo divne. Proti gustu

              0 0
              • Lister  

                Myslíš jako že moira mono je stejně silná jako Double face?? To se mi moc nezdá. A určení od výrobců je taky do jiných podmínek. Jedině, že bys myslel to duo, které jsem uvedl úplně na začátku, ale to bych pod to nerval.

                0 0
                • sis  

                  Oboji nosim v zime jako podvlikaci (nejenom na kolo). je pravda ze ten sensor vic hreje (moiru mam kr. rukav) ale myslim ze prave proto, ze je vic na telo. moiru mam trochu dyl a uz je vytahana. jestli to budes kupovat, vyzkousej a uvidis

                  0 0
                  • Lister  

                    Dík za postřehy, ozkouším, ošahám a pak se rozhodnu, cenový rozdíl mezi tím doubleface a termo není nijak zásadní, tak uvidím, jak se mi to bude pozdávat.

                    0 0
                  • Lister  

                    Tak jsem si dnes zkoušel te termo( doubelface neměli) a byl jsem hned dvakrát překvapenej. Jendou příjemně a to tím jak je ten matroš lhký a při tom parádně hřeje- hned jak jsem to dal na sebe tak mi najednou bylo v tom obchodě dost teplo. Jednou bohužel nepříjemně a to tím, že jsem se nějak roztáhl do šířky a tak jem se narval až do XL, tedy o dvě velikosti víc než většina ostatního prádla. Ale je fakt, že je to střižený dost na těsno, protože zase rukávy mi jsou dost dlouhý a celková délka je taky až až.

                    0 0
              • Air  

                no ja treba nevozim zadnej tecnopile ani polartec, ale radsi si vezmu vice vrstev termopradla – na vysoce aerobni aktivity je to pro odvod vlhkosti lepsi – lepe to odvadi vlhkost a muzes lepe regulovat telesnou teplotu sundanim prebytecnych casti obleceni. Takze na Mono bych si klidne DF vzal.

                0 0
      • Paja  

        Do teplot 0–5 nad nulou bych pouzil moira duo (mam a jsem pomerne spokojeny) nebo od sensoru double face (nemam, takze nemuzu srovnat a posoudit, ale podle popisu by mohlo byt teplotne asi jako to duo), ja do techto teplot pouzivam podobnou kombinaci, moiraUL scampolo, moita duo dlouhy rukav (nebo jen to duo), teply dres roubaix, vetrovka tactel. Trio, termo, smartfleece, apod. prichazeji u me na radu pod nulou (treba vcera).

        0 0
        • Paja  

          Jeste plus pro sensor – je to PES, ktery narozdil od Moiry(POP) tak moc nesmrdi kdyz se zpoti. Nevim na kolik prijde doufleface ve srovnani s duem, pokud ale koupis duo v podnikove prodejne v akci za necelou polovinu jako ja, neni moc co resit:)

          0 0
        • K2  

          Zateplený dres klidně můžeš nahradit Triem nebo Moirou plyš, když přes to vozíš Tactel. Většinou jezdím vršek Moira UL + Rolák Plyš + Tenká neprofuk bunda do cca +5, záleží na delce švihu a počasí. Pak přidávám vrstvy, nebo si teď chci koupit Trio nebo Powerstrech.

          0 0
          • Paja  

            To tezko:) dres vozim hlavne kvuli kapsam…

            0 0
            • Air  

              ale vzdyt mas pres to tu bundu, ne?

              0 0
              • Paja  

                No a…?

                0 0
                • Air  

                  jen ze jsou spatne pristupne

                  0 0
                  • Paja  

                    Co uz, ale zas tak tezko pristupny nejsou, rekl bych ze o nic vic nez kapsy na zip na cyklobundach. Ale zpet k tematu, vozit veci misto v kapsach v baglu, taky bych pouzival to stejny co na turistiku, UL scampolo(mono,sen­sor coolmax,…), duo dl.rukach(dou­bleface,…), fleece rolak (smartfleece, termo, powerstretch, trio, plys,…), vetrovka.

                    0 0
                    • K2  

                      Asi tak – Používám batoh a na turistiku i kolo používám obdobné věci – nepaltí pro čapáky a membránové kalhoty

                      0 0
    • notakale  

      Klimatex alergo, to bude asi neco jako ta moira duo, akorat asi levnejsi..

      0 0
      • notakale  

        teda todle nosim ja jako jedinou vrstvu pod nowindovou bundu a pripada mi to teple, ale jsou i teplejsi, na klimatex.cz je popis vsech tech materialu ze kterych delaji trika..

        0 0
        • memorex31  

          a progress comfort? 560Kc, obtiahnuty strih, to mi vyhovuje, paradne „diery na palce“ na rukach, podla mna absolutne pohodlne a teplucke. Absolutna spokojnost. Nosim to aj do civilu aj na bike.

          0 0
    • Lance  

      Nevidim rozdil mezi moirou a jitexem, nehlede na to,ze ten jitex je levnejsi a prijemnejsi. A zima mi je ve vsem:) Je to vsecko stejne, akorat neco je drazsi.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce