• scratch

    schánim MTB tak do 16000 zatim mi připadá nejlepši Merida matts miami.Ale radši si nechám poradit od zkušenějších

    0 0
    • BiSon  

      Vicemene totez shanime pro pritelkyni, me se jeste hodne libi Trek 4500 a Schwinn Mesa LT. Akorat nevim co s vidlici, planujeme okamzitou vymenu.

      0 0
      • Mamut  

        Prave vyberam pre kamosku a dospel som ku Schwinnu Mesa LT. Je tam ale nejasnost s vidlicou. Ofic. web www.schwinnbike.com/…s_detail.php?… RST Gila SL s olejovym tlmenim, ale vsetky ceske weby pisu Manitou Six (pricom vsade k tomu placnu fotku s RST, zjavne stiahnutu z ofic. webu). Prave som pisal do Bikestoru, takze az mi odpovedia, tak to sem postnem.

        0 0
    • Mucha  

      to jsem loni taky resil (penize byly na prvnim miste..) koupil jsem bajk za 13 000,– (mongoose rockadile ltd, judy tt, pedaly sh 520), jeste v krame jsem vymenil riditka, predstavec, rohy, sedlo ~~> necelych 14000,–, prodal jsem judy tt za 2000,– a koupil Axela Elite za necely 4000 ~~> necelych 16000,– za bajk komplet v deorecku, s axelem, riditka i rohy ritchey

      0 0
    • Martyss  

      Co Author Traction?

      0 0
    • Jumo  

      Marin Bear Valley

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.