• jecnak

    Nejezdite nekdo tyhle plaste? Kdyz jsem si precetl varovani vyrobce (plast je jen na zavody, caste defekty atd.) tak me docela presla chut. Mezi lightweight plastema ma docela slusnej objem, ale tech defektu se docela bojim. Jeste pripadaj v uvahu Racing Ralph. Oba tyhle plaste jsou za cenu nekde kolem 600kc/ks a to je pro me asi tak akorat. Diky za odpovedi a smasluplny nazory.

    0 0
    • skoca  

      Jezdil jsem je a zas tak moc defektů jsem neměl, ale vadilo mi, že vůbec nedržely v zatáčkách na prachu a ve sjezdech vubec.

      0 0
    • lubos  

      Hustit na 60psi. Ale stejne plast jako takej dlouho asi nevydrzi (mozna max. 3000km) . Viz moje foto v jinem threadu.

      0 0
      • jecnak  

        Jj ja to videl. Kamenity teren moc superlight plastum nesedne. Ja budu mit ten plast na zavodaku na kterym moc nejezdim, takze mne o zivotnost zas az tak nejde. 3000km je podle myho dobrej vysledek. Nijak zvlast by mi nevadilo ani 2000. Nejak ale furt nevim, tech 200g na obou kolech co usetrim je sice hodne ale defekteni se fakt bojim. Minulej rok jsem odjezdil na Rubena Master/Higlander a ani jeden defekt. Ovsem vaha malicko pres 600g, coz je vazne hodne.

        0 0
        • lubos  

          Prijde na to, co a kudy chces jezdit. Na dlouhe vyjizdky, kde je kameni asi ne. Taky ne na dlouhe maratony. Ale takove XC, nebo pulmaraton, to asi ano. Problemem jsou prave ostre hrany. Ale ono to chvili vydrzi, ale pak asi zacnou problemy. Ja jsem s nim mel jenom jeden defekt, nekde na chodniku jsem prerizl plast nejakym sklem. Dosti dlouha dira, tak 2–3mm. Ale podlepil jsem jej a drzelo to, ale uvidim letos. 200g usetreni na kolese je ale hodne. Dost na to abys to poznal pokud jedes rychle do kopcu, akcelerujes, a pokud jezdis dlouho.

          0 0
          • jecnak  

            Nejhorsi je, ze se stale nemuzu rozhodnout. Spis ale vezmu Racing Ralph. Vypadaji trochu bytelneji a maji hrubsi vzorek.

            0 0
            • lubos  

              Nooo, to jsou nove … nejaky system Evolution proti defektum, 470g, 2.1", doporucenej tlak 35–55 psi. Dokonce tubeless verze , vaha 670g … jo, jdi do nej. Ja se na nej taky brzy asi podivam.

              0 0
              • jecnak  

                JJ asi pujdu. Pak napisu do recenzi jaky jsou. Za tu cenu se mi zdaji docela zajimavy. I kdyby vydrzely 2500, tak je to slusny a vyplati se.

                Diky vsem za informace a nazory.

                0 0
                • lubos  

                  Jaka je cena ? Ja videl kolem 35–45euro

                  0 0
                  • jecnak  

                    na koloshop.cz za 620 Fast Fredy Light za 525 oboji mi prijde jako dobra cena

                    0 0
                    • lubos  

                      No tak to jo, to je moc dobra cena. Asi si objednam taky :). Jinak na koloshop nechodim, pac mi nefunguje v mozille/fire­birdu :)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Jo to je presne ten duvod proc jsem jeste z systemu nevymazal a z registru nevykopal IE. Ale da se objednat i po telefonu, takze …

                        0 0
                        • lubos  

                          Jj .. uvidime ale, tak jednoduche to neni .. bydlim na Slovensku . Asi pockam na to EU.

                          0 0
    •  

      mel jsem, vydrzely neco mezi 2–3-kkm super rychly na asfaltu, defektu vicero, nedrzej na nicem… ted mam conti explorer supersonic ( + 40g) a jezdej pekne bych rek, ze by mely nizsi profil to bych nerek

      0 0
      • scret  

        Hlavne maji tenky boky, takze se vyplati neprehnet to s podhustenim, jinak tam mas hned snakebite.

        0 0
    • Beeda  

      Cau, ja je mel loni a najel jsem na nich asi 500Km a sly totalne do haje. Nevim, zda to nebylo horkym letem:-), ale doslova se ta guma vydrolovala od podkladu. Nejezdil jsem nijak husty tereny – pisek v Cekym raji a asfalt.

      0 0
      • lubos  

        Ano, tak nejak se likviduji. Nejspis moc mekka guma, jenom na zavody :(

        0 0
    • martin_bakov  

      nejezdim je :)

      0 0
  • jecnak

    Pan je archeolog.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.