• Karr

    Mate skusenosti? Potrebujem vediet ako dlho vydrzia na tvrdom podklade, ako drzia v zatackach a rozne nazory! Diky!

    0 0
    • Meesha  

      Koukni do recenzi tady nebo na mtbr.com

      Ja je chtel taky, ale vcera sem na sportlifu objevil este novy Micheliny a Pythony, tak me to nejak rozhodilo a nemuzu se rozhodnout… U FF ale vede cena a asi i vaha.

      0 0
    • cabbage  

      jak drzi v zatackach nevim, ale na asfaltu zrychluje neskutecne. jenom bacha na proriznuti- neni prilis odolna.

      0 0
    • jecnak  

      Lempl by ti asi napsal pekny filipiky, rozerval je po 80km. Proste FF jsou super rychly plaste na XC zavody do nekamenityho terenu s tvrdym podkladem. Na normalni jezdeni doporucuju spis ty RR. DO FF taky pujdu, ale budu je nasazovat na vysloveny chrtarny, kde pojedu na bednu, na neco delsiho, nebo kde nebudu presne znat trat obuju RR. Co se tyce FF, tak co ja vim, tak je vydrz pri slusnem zachazeni cca 1000km vzadu, vepredu asi dvojnasobek. RR jsou tak na 2 az 2,5 tkm vzadu.

      0 0
    • confido  

      zdar, ja jsem sice pouzival bezdusovou verzi, ale to bude asi podobny.Jsou fakt dost nachylny na rozriznuti!Jsou dobry na rychly trate v mirnejsim nerozbahnenym terenu.Vyrz taky neni buhvijaka – a to jsem je zkousel zejmena na prednim (zadek mi po 14 dnech odesel diky proriznuti, ktery neslo zalepit).Je to dobrej plast pro honice gramu, na bezny jezdeni asi nebude to pravy orechovy

      0 0
    • Ondra Marin  

      Jeden sem jezdil na zadnim kole a vidrzel mi asi tak 400km a potom se zacal vodloupavat vzorek:((( Ale je super lechkej, ale fakt nic nevidrzi!!!!

      0 0
    • zirecek  

      Jezdim ho od cervna na predku a no comment. Mam doma dalsiho a nasadim ho asi na jare, neuvazuju o jinem plastu na predek. Mne na „normalni“ jezdeni staci. Na kamenech jsem ho neprorezal, vzorek ma dobrou vydrz (na predku se sjizdi vse pomaleji), ma predvidatelne odezvy, takze i kdyz uz jdes do skluzu, mas „dost“ casu si to uvedomit a srovnat to… .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.