• jack

    jenom by mne zajímalo jestli někdo z vás jezdí tohle sedloa jestli fakt váží 190g jak uvádí jeden shop.na jejich stránkách jsem to nemohl najít dík.

    0 0
    • BH  

      ta vaha by mela byt OK, nekde v ceniku to tak uvadi,jezdim to ne k vuli vaze ,ale zatim mne na silnicce vyhovuje ze vsech sedel nejvic. pokud chces neco jeste lehciho doporucim Flite evolution III, karbon-kevral 120g a cena? jen 7300 Kc. No, nekup to!

      0 0
    • Daf  

      Je pomerne dlouho co jsem to sedlo vozil. Je to lehke sedlo, ale skoro urcite bude vazit neco pres 200g. Jeho nevyhodou je ze nema skorepinu z karbonoveho kompozitu a ja ho mel za dve sezony prosezeny.

      0 0
    • vlk  

      nevím jak toto ale moje selle italia flite trans am titanium-je to to s dírou a je trochu širší než klasický flite má asi 270g.Jinak bylo mi řečeno že karbonovou skořepinu ,ale nevím.Prosezené ho ještě po 2 letech nemám.Nekupoval jsem ho kvůli váze, ale protože mi skvěle sedne a kvůli ti pružinám-vždy jsem jiné materiály hned skřivil.

      0 0
    • kandik psi zub  

      mam stary flite titan ( ta totalni puvodni klasika – vazi 205g ) a potom jedno s kevlarovyma bokama a ( podle barvy kovu) s vanadovejma vzperama a to vazi 240g

      0 0
    • blaf  

      planuju koupit Flite Flow, ale nevim presne ktere, mel jsem ted testovacku, ale verzi pro monolink, koupit chci s normalnima lizinama

      existuje nekolik druhu

      flite 2013: skorepina 10% karbonu, ti liziny

      flite team: skorepina 30% karbonu, ovalne karbon liziny

      flite carbonio 2014: skorepina 30% karbonu, kulate carboceramic liziny

      vite nekdo jake jsou mezi temito sedly realne rozdily? staci koupit flite 2013 nebo je lepsi jit do 2014? ovalnym lizinam bych se radeji vyhnul

      0 0
      • Tina  

        Osobne vždy radšej dávam prednosť titanovým lyžinám pred karbonom. Oveľa lepšie pružia a pohlcujú vibrácie.

        Záleží ešte aký máš zámok na sedlovke. Nie všetky sú vhodné pre karbonové lyžiny. Je to uvedené v info k sedlu.

        Selle Italia ešte niektoré modely sediel vyrába s rôznou tvrdosťou výstielky. neviem však či sa to vzťahuje aj na tvoje modely. Tvrdosť označujú číslom, ktoré je nalepené zo spodku sedadla. Skús pozisťovať.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.