• vlk

    sedlo:selle italia- pro link Máte ho někdo? Jaké jsou zkušenosti, můžete prosím s něčím porovnat.Trochu se bojím životnosti těch lyžin nejsou z jednoho kusu ale kombinace kovu a karbonu. Uvažuji o něm pro holku.

    0 0
    • ota  

      měl jsem ho rok a cosi.sice píšou karbon.no…stačí se pořádně podívat.jsem si vědom toho,že je to ofic.info,ale je to takový nějaký plast,jednou jsem ho rozšrouboval a zevnitř do toho „karbonu rýpl nožem(z té široké strany,dosedávající na vlastní sedlo,je to ale poznat i na rozhraní "karbon“-lyžina).předpo­kládám,že ty ocel.lyžiny(a to je prdel,ty na sobě maj plast.folii imitující karbon)budou po celé délce ,i v tom plasto-karbonu.ten plast má podle mně kromě image i skutečnou funkci-mezi něj a sedlo je vložen pryžový silentblok,čili styčná plocha zajištěna. no,sedělo se mi na něm dobře.oceňoval jsem díru v prostřed(vě­trá),kanálek uprostřed super.Navíc,sedíš parádně na kostech,ne na něm.pružit to ovšem,to ne.u Rock M.mi to nevadilo,byl měkký.UCRX ale bylo třeba zvýšit pohodlí.Prolink je kožený,ale je na ní tenounký povlak z nevímčeho,co se vzadu loupalo(není ale ani vidět,na f-ci bez vlivu).tedy shrnuto,ač to bylo pro mě nejpohodlnější sedlo co se týče sezení(klidně 120 km jsem o něm nevěděl),nedalo se na něm snášet kopance od souč.rámu.jinak zkouším telluride BG-taky žlábek,ale sedím si ne něm,polstr se žvýká,jenže přes ten polstr nekope,a musím poposedávat,občas. P.S.klidně ti prolink na delší zkoušku půjčím

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce