• sosal

    Zdravim, kolik je tu ucitelu? Zajimalo by me, kolik ucitelu ZS-SS-VS jezdi na bajku/silnicce. Ja (ZS) mam oboji, i kdyz silnicku postarsi. Rocne delam prumern tak 3tis. km. A VY?

    0 0
    • Ekscel  

      Ja jezdim pouze na trekkingovém kole a letos se mi povedlo najet přes 1 tis. km. Ale jezdím prakticky jen do a z té školy (VŠ).

      0 0
    • Tubby  

      Ja ucim chemii na gymplu, jezdim bika i silnici (tu jen z a do prace), rocne tak 6kkm. Jsem i dnes kolmo, ac uz to bylo trosku maso:)

      0 0
      • sis  

        na kterem?

        0 0
        • Tubby  

          Kle nebo gymplu?:) Jsem na silnicce, bika beru zitra, uz se tesim.

          0 0
          • sis  

            gymplu…at vim kam se mam po skole lasit:)

            0 0
            • Tubby  

              Podle veku co uvadis to nebude s tim studiem asi moc valne, kdyz jsi jeste na ZS. Jinak kousek od mista co uvadis ve svych udajich. :)

              0 0
              • sis  

                Studium se protahlo vic nez jsem cekal. Co je to kousek?Je tam Brno a Ova…

                0 0
                • Tubby  

                  Ova, kolem je vic kopcu:) A rikat tomu studium, nevim, mozna spis skolni dochazka:)

                  0 0
    • Máca  

      VŠ – obojí, silnice spíš zimák

      0 0
    • Jogador  

      Já doučuju SŠ a prvák VŠ, ale za učitele se neberu:)

      0 0
    • J.A.V.  

      Ja delam na VS, ale za ucitele se nepovazuju i kdyz mam nejaky ty cvika. Jezdim co to da letos mam asi tak 350 odtrenova­nejch hodin.

      0 0
    • stan222  

      ucim a staram se o PC na zs a jezdím bika, rocne tak 1500 – 2000 – kratsi zalezitosti

      0 0
    • atsor  

      Ucim na gymplu mat a fyz, letos (zatim) najeto na silnici 7000km

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.