• Radek Broz

    Kdyz uz se tu schazej dratenici, toothed-wheel makeri a bridge-builderi z CVUTu a dalsich pochybnych instituci, tak by me zajimalo, zda je tu nekdo z VSE… Podle me jsou ekonomove moc mekky a koukaj radsi na fotbal, ale treba se pletu… BTW: 4ka fakulta, takze zas tak moc ekonom nejsem (alespon se za nej nepovazuju ;-) )

    Pripadne: Je tu dokonce nejakej FR/DH/4X rider z VSE?

    0 0
    • Twisp  

      Nejsem mekkej :)ale to bude asi tim ze nejsem z VSE ale z fakulty socialne ekonomicky v UL. :) A „ekonomem“ se snad stanu nasledujici jaro.

      jinak chrtak viz bike ;)

      0 0
    • robero  

      zdravim… jsem takovej ekonomicko-informatickej hybrid – VSE F3/F4, jinak jsem tu uz nejakej patek – 12.semestr, zadna rychlokvaska, nicmene v unoru budu mit uz taky po studijich nadobro… :-) jezdim silnici/XC

      0 0
    • yeska  

      jasně, dokonce i F2 je zastoupena:)

      0 0
    • McBlacky  

      jsem taky ekonom i když ne z VŠE a jestli jsem měkkej by měli posoudit spíš jiní :-))

      0 0
    • rasto  

      taky ekonom, ne VSE ;-) v cervnu snad zdarne ukoncim.

      0 0
    • Lada1  

      Ja jsem z tohoto institutu odesel v roce 1997. Jezdim XC. Proc pouze fotbal (ze tam studoval komentator CT Petr Sveceny) ? Jsou tam sportovci vseho druhu, teda aspon byli pred temi x lety

      0 0
      • dave lister  

        já tam končil v roce 1999, občas popojíždím na XC kole a fotbal mne nezajímá;-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Nejaky SVeceny s tim nema co dleat – proste proto, ze jsem zatim nevedel ani o jedinym bikerovi (nejakejch 16 000 studentu) a kdyz jsem s lidma ze skoly v hospode a bezi tam fotbal, tak si pripadam jak nejvetsi exot, protoze to jedinej nezeru.

        0 0
    • rich  

      EU Bratislava

      0 0
      • Air  

        haha :) ted jsem pred nedavnem dodelal EU v Ostrave :))) tak co, myslis ze to nekam v tom nasem smeru dotahnem? :) )

        0 0
    • ferda  

      pocita se ekonomicka fakulta na zemedelce? ale zase je jasny, ze zemedelci nejsou zadny srabi :) znam jednoho z VSE a ten ma Banshee a Monstra

      0 0
      • Buzz  

        Jasny, počítá. Hele musíte tam mít vlastní vidle, nebo dostáváte školní? :-) nic ve zlym, zas to tam nahoře máte kousek do přírody, ne? ja než sem se z Jarova dohrabal někam kde se dalo jezdit tak to zabralo skoro hodinu… a jezdit na východ od Prahy stojí stejně za prd..samá rovina :-(

        0 0
        • robero  

          moje rec, Suchdol je na kraji Prahy, do prirody blizko. Na kolo jsem na Jarove rezignoval a casteji jezdim domu, coz je pohoda, kdyz pisu jen diplomku, skolu jsem nevidel ani nepamatuju! :-) Spis tu chodim behat, plavat atp.

          0 0
      • McBlacky  

        no dobře no, ing mám taky z ČZU.. ale byl jsem tam jen dva roky obor EAD na PEF, flákárna na max, kdyby mi tam neukradli bika, tak jen dobrý vzpomínky…

        0 0
    • o.ndra3  

      Jsem na fakultě informatiky a statistiky (VŠE) a nejsem měkkej.

      0 0
      • prema  

        tak pozdravuj hebaka ;)). nastesti jsem tento ustav opustil nadobro pred 2 mesici a v zadnem pripade nemam v umyslu se tam, byt jen na jediny den, vracet

        0 0
        • o.ndra3  

          Hebák je super, ne?

          0 0
          • prema  

            řeknu to takhle: jsem rád, že jsem odtamtud KONEČNĚ vypadnul. protože s větší buzerací než tam jsem se ještě nesetkal. jo jasně, všechno je super, ale do určitý doby (jakmile něco potřebuješ a zrovna necheatuješ, jako hooodně velká část lidí). a pak je to docela dost prdel ;). ke konci už jsme se tim všichni (resp. téměř všichni) docela bavili. takže tak nějak. nejhorší na tom je, že veškerá nasranost potom pramení z toho, že celej systém školy je naprosto dementní. a všechno pramení z toho, že několik učitelů je silně egoistickejch, kteří by se v soukromym sektoru absolutně nechytli. no a s těmito individui pak člověk musí vyjít (vypořádat se), pokud jim zrovna neleze doprdele (což dělá dost lidí). no prostě megaopruz.

            0 0
    • Pytlik  

      Jsem pul roku venku z VSE. (skoncila vojna – skoncilo moje ucinkovani v ustavu:-) Bikeru je na VSE dost, jen musis vedet kam zajit. Co treba nejakej oddil v ekonomu – nejsou to teda cisti bajkeri a ne vsichni dost „tvrdi“, ale najdou se i taci, kteri ujeli 650 km v kuse s prumerem 30… (teda silnicari). Vetsina jezdi XC, o zadnym cistym DH, FR atd nevim.

      0 0
    • P2  

      Ja se take hlasim k nasi VSE a docela rad, podnikohospodarska fakuta F3. Na fotbalek taky koukam, ale kolo je kolo.

      0 0
      • Radek Broz  

        Proc jsou budouci kapitani prumylu (rozumej F3;-) ) vzdy na VSE tak hrdi? Ja se k VSE taky hlasim, ale fotbal je fakt hnus.

        0 0
      • Lada1  

        taky F3 :-) Hlavni spec. ponokova ekonomika, vedl. pravo v podnikani :-) ale jak jsem psla uz vyse uz mne tam nevideli od roku 1997 :P

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.