• ferda

    ahoj,jestli budete mit nekdo zajem,tak tady je odkaz na video z naseho jezdeni na Tocne v Praze. budu rad, kdyz napisete pripominky,aby pristi video bylo zase lepsi.Hlavne nerikejte,ze chcete videt velky dropy :) Video ma asi 21mb.Helmet zabery jsou delane normalni kamerou pridelanou izolepou na helme. http://www.abest.cz/…cna_2004.avi zdar

    0 0
    • Rolei  

      V čem to jde přehrát? Power DVD, BSplayer ani Windows media player to nějak nezvládnou…

      0 0
    •  

      ty helmet zabery sou super a taky ten malej vyrez je dobrej, akorat by mohl byt trosku vetsi, jinak moc pekny a povedeny video :o)

      0 0
    • Přemda  

      To na ty helme ta kamera vydrzela i ten pad. To teda musi byt fest izolepa. Nebo jste to meli jeste v nakym obalu? Jinak video je to dobry…

      0 0
      • ferda  

        byla to takova ta hnwda izolepe na kartonove krabice a bylo ji tam mraky :) obal na ni nebyl,jenom asi centimetrova vrtsva lepenky :)

        0 0
    • Rolei  

      Hezký!

      0 0
    • wilma  

      jee.to je hezke.koukam,ze pro dobre video nemusi byt nutne velike skoky

      0 0
    • Beeda  

      Joo pekny, i city teror na konci, chvalim i zvukare:-) B.

      0 0
    • wroum  

      pekny, ale skoda ze tam neni videt vsechno co nabizi tahle lokalita (drop, 1. delsi double jetej z klopenky).

      kamera na blembaku je super. taky uz predelavam starou helmu, aby na ni sla pevne pridelat camera.

      0 0
      •  

        tohle tam myslim videt je, hh casem mozna dam vic omluvte snizenou kvalitu http://forum.gamezone.cz/index.php?…

        0 0
        • wroum  

          pojed nekdy s nama na tocnou. ja sem tam pecenej varenej. az zacne mrznout a napadne trochu snehu, urcite tam pojedem.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Bych se taky pridal, ale az bude v Praze trocha snehu, bude na horach raj a tak volba je vic nez jasna :)

            0 0
            • wroum  

              jasne volba je jasna – Tocna :-) , na hory jedine do zahranici a na lyze.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                V Cechach je toho jeste dost kam muzu jet. Cizina me nelaka a lyze uz vubec. Taky na to nemam (penize, chut, vybavu, dovednosti).

                0 0
                • RomanH  

                  To lyzovani v cizine Te vyjde levneji nez u nas.

                  0 0
                  • wroum  

                    jj. kazdy rok ve Svycarech aspon na tyden. Vyjde me to na cca 11 000, coz neni o moc vic nez v Rokytnici. A ten rozdil!

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To je relativni. Ja se na to zas divam tak, ze si koupim za 1600,– tydenni nebo celosezonni za 4800,– a uz me to nestoji takrka nic. Lyzovat si muzu jak se mi zachce a za hodinu byt zas doma v teple. Co se tyka terenu, je u nas takovych veci co nedam… A urcite si to cely tyden nekde v … uzijes? Aklimatizace, pak se ucis po roce lyzovat, druhej den toho mas plny zuby, treti si musis dat stejne pohov. Proste jet jednou v zime na tyden do Alp je hezky, kdyz jezdis celou zimu nekde jinde.

                      0 0
                      • RomanH  

                        No pokud mas hory hodinku od baraku a tydenni ci sezoni permica Te stoji to, co pises, pak jo. Ale ja si sakra rozmyslim, jestli pojedu z Brna na 1–2 dny do Jeseniku ci Krkonos, nebo to za stejny cas stihnu treba na Semmering. Permica na den me sice prijde o cca stovku az dve draze, ale zajezdim si o podstatne lepe. Kdyz jsme drive s byvalimi spoluzaky jezdili jeste 10 let po skole na Kohutku, taky se nam tam libilo, ale to jen proto, ze mu spoluzacka – ucitelka dohazovala kseft a on nas tam nechaval za uplne jine ceny, a taky proto, ze to bylo vice o tech vecerech v hospode, i kdyz jsme cely den lyzovali.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Vsechno je relativni :) Kdybych bydlel nekde bliz Alp a jezdil tam na vikend misto do Krkonos taky by nebylo co resit.

                          0 0
                      • wroum  

                        uziju. s aklimatizaci nemam problemy (ani jednou jsem za tech 13 let co tam jezdim nemel nic horsiho nez opar) a na lyze si zvyknu tak za 2–3 hodinky. prvni den neskacu. Nadruhou stranu kdyz jedu k nam na hory, tak si vetsinou lyze ani neberu. obcas bigfooty a sem jen ve snowparku. na ceske sjezdovce plne pluzicich lidi me to nebavi a ve fronte na vleku bych se asi vzteknul. takze k nam na hory jezdim jen kvuli tomu vyhledu z hospody :-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Tak to je mi pak jasny. Ty jezdis po sjezdovce a cekas ve frontach na vlek. To by me taky nebavilo :) Me trva minimalne 5 dni nez umim aspon to co loni nebo spis vubec neco, abych si to poradne uzival. A opar? To bych neprezil :)

                          0 0
                          • wroum  

                            :-)

                            prave ze ve frontach necekam a po sjezdovce jedu, kdyz nechci jet hlubokym. coz se podle me vylucuje s vyuzivanin bile nadilky na ceskych horach. na druhou stranu v nasich horach se chlasta lip nez kdekoliv jinde.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Daj se vychytat mista, ze nemusis jet hlubokym a pritom pekne svizne a napinave mimo sjezdovku. Ani neodrez skluznici. Jenze to chce trochu znat prostredi. (Radsi nebudu psat kde a jak, to by zase bylo reci:)

                              0 0
                            • kolda  

                              co se tyka spojeni paradniho lyzovani za dobrou cenu a ceny v hospe jak u nas nebo nizsi = Bulharsko. Loni jsem tam byl tyden na skialpech, na zdejsi strediska jsem slysel od Cechu,co jsem potkal v busu, pet jen chvalu. Minus=delsi cesta, chce to trosku samostatnosti (nejedes s cestovkou)…ale z vlastni zkusenosti vim, ze podminky na skialp,FR = super,malo lidi…doufam,ze to jeste chvili vydrzi.

                              0 0
                          • Martin  

                            5 dni???? :-) Za tu dobu se průměrně šikovné individum naučí jezdit po sjezdovce na prkně!!! :-)

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              To je sice mozny, ale jax napsal taxe to individuum mozna nauci jezdit „po sjezdovce“ a z Pá-dlistovi reakce na Wrouma se da usuzovat, ze po sjezdovce moc nejezdi, takze tvoje narazka je trosku od veci… :-)

                              0 0
                              • Martin  

                                To bylo popíchnutí:-) Několikkrát jsme s Pádlistou o prknech kecali a z toho mi přišlo, že je šikovnější:-)))) Přeci jen, 5 dní........

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Jsem byl po druhy na sjezdovce na snb a sjel jsem cernou. O to opravdu nejde :) Ale letos mi prislo, ze jsem se az uplne posledni nebo predposledni vylet na hory dostal na uroven kde jsem byl loni. To je asi udel sezonnich sportu. Proto taky pokud mozno pres zimu z kola moc neslejzam, abych nepotreboval na jare stabilizacni kolecka :) Mozna to bylo taky tim, ze jsem si se poustel do vetsich akci, tak jsem padal radove stejne casto :) SNB je pro me jen legrace a odreagovani od kola. Moc to nehrotim a penize do toho necpu.

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    .............SNB je pro me jen legrace a odreagovani od kola. Moc to nehrotim ......z uvedeného je vidět, že jsi ještě nepochopil zimní pravou víru:-)

                                    0 0
                                    • ddd - andy  

                                      Omluva.. Ja jen ze me trva mozna jeste dyl nez 5 dnu, nez si na lyzich davam to co loni s tou samou jistotou.. Pravda ale je, ze asi nejsem tak uplne beznej lyzar.. :-)))

                                      0 0
                                      • Martin  

                                        Buď v klidu. Já když budu jezdit na kole nepřetržitě 5 let, stejně nebudu jezdit jako ty:-)

                                        0 0
          • fousac  

            dej vedet az pojedes.. bych se taky ukazal na kukandu.. ;)

            0 0
          •  

            jo to vis ze bych jel, zacinam dostavat abstak z toho pocasi, tak se celkem tesim na snih a teploty pod nulou, urcite pojedu, domluvim to i skamosem a jeho brachou at je nas banda :)

            0 0
            • ddd - andy  

              Taky uz bych se zase rad pohoupal, trenazer je nuda… Tak zatim aspon chodim (i v desti) a stavim… lavky, dropy… :-)))

              0 0
              • blue  

                kde stavis?

                0 0
                • ddd - andy  

                  Prokopak, Vidoule a pak obcas upravim nejaky mista o kterejch vim – jen tak zastrihnout (ne ulomit) vetev co prekazi, vycistit najezd a dopad atd. Koupil sem si na to vyyyyborny naradicko – Fiskars.. Ehm ten Prokop. a Vidoule ale jaxi nebudou tak uplne easy… :-)))

                  0 0
                  • ferda  

                    jeee… ja vozim v batuzku skladaci polni lopatku Fiskars … co mas Ty ?

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      :-) Lopatka – to je zaklad, je naprosto bozi!! Pak jeste takovou zasunovaci pilku, zahradnicky nuzky a kdyz vim ze budu fakt neco stavet tak sekyrku a par hrebiku.. Skvely na tom je ze je to relativne lehky a skladny..

                      0 0
                      • ferda  

                        ja pouzivam lopatku jako sekeru,krumpac,kla­divo a taky nekdy i jako lopatu :) mozna najist by se s tim dalo a pak uz by jen prisel Horst z teleshopingu

                        0 0
                  •  

                    hm ten prokopak, neni nahodou tvoje prace ten drop u tech schodu, co vedou dolu a upne dole je ostra do prava?, pak par metru dal je takovej oslklivej skok, ale ted je zborenej (osklivej proto ze je mooc velkej) dal je pak to mistecko s plackem a nahore ty skokanky s blbym najezdem, jeste u toho rozcesti pred schodama, vlevo je takovej dvojak vykopanej, ale kde a jak je rozjedz :)), sileny, neco pro tebe

                    0 0
                    • wroum  

                      nene to skoro vsechno stavel Pavel Tion, kterej tam ma chatu.

                      to je on: http://www.sterba-kola.cz/…on140703.php?…

                      0 0
                      •  

                        dik za upresneni

                        0 0
                      • ddd - andy  

                        Tenhle clovek se vubec rad rejpe v zemi, i na zavodech… :-( Ale nebudu do nej sit, kdyz se nemuze branit..

                        0 0
                        • wroum  

                          znam ten spor z obou stran…a je mi to fakt jedno.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No ja si jezdit nekde v Alpach na kurvach, tak mi je taky jedno co se deje pri nejakym narodnim poharu v uplne jinym sportu.

                            0 0
                            • wroum  

                              ale no tak. spis se da rict ze oba dva maji svym zpusobem pravdu, takze nema smysl to resit (andy je v pravu spis). a kurvy do toho neplet!

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                Chtěl jsem něco napsat, to by skoro bylo na novej thread, ale radši toho fakt necháme.. KONEC.

                                0 0
                  • Manas  

                    Fajn, tak az bude trosku rozumne a budes mit cas tak se projedeme. Chtel bych si pekne zajezdit :-) A trochu se poucit … to hlavne…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.