• wraftler

    Zistil som, ze pri freeride mam dost velky strach davat dropy ktore idu do dlheho strmeho svahu plneho stromov, mam furt pocit ze to na tych listoch neubrzdim a napalim do stromu. Nemate niekto sposob,ritual, ktory vam pomaha prekonat tento ‚strach‘? Ked to ale uz dam raz tak je to v pohode a strach odide prec:)

    0 0
    • Rozumik  

      Normalne, hodne se nadechni, zarvi BANZAIIII a jed :)

      0 0
    • RUMcajs  

      Jó, takhle pěkně si dropnul kámoš v Bělý pod Bezdězem. Skočil 2m skalku, dole zablokoval obě brzdy a po listí jel dál do skály. Bum, spadnul, zvednul se, spadnul, opřel se o skálu, spadnul.

      Menší knock-out i přes integrálu a ohnutá korunka u dvoubrejlový Tatanky…

      0 0
    • Manas  

      Proste si reknu … tak a ted! Kdyz to nedopadne tak znovu, dokavad to bud nedam, nebo si rozbiju hubu tak ze uz nemuzu. Ale jinak to bohuzel nejde. Zlepsovani boli .. obzvlast pri FR , DJ a DH :-)

      0 0
    • Martin  

      Tekutej morál je nejlepší a vyzkoušenej:-)

      0 0
      • pitelboy  

        mnozstvi pudu sebezachovi je primo umerne mnozstvi vypiteho zlataveho moku…

        0 0
        • Tomcat  

          Víš jak je zlatá tekyla drahá :o) , mě stačí 70% Alpskej rum ,když už teda neni 80% Stroh…LOL

          0 0
          • wraftler  

            Absint si neskusal?:)

            0 0
            •  

              tak absinth je to samy akorat, že tam maš Thujon většinou tak 10g/litr

              0 0
              • McBlacky  

                je to stejně jedno, bys jich musel vypít hodně abys to poznal, ale to už budeš dřív pod stolem z obsahu alkáče co v tom je. Já dal nejvíc tři a nic na víc už jsem neměl odvahu, teda myslím ty 70%. A taky bacha že v těch slabších toho thujonu je mnohem míň… je to celý spíš reklamní trik jak prodat líh za velkej peníz :-)

                0 0
                • Manas  

                  Ja jsem zkousel i cistej lih, ale moc mi to nechutnalo … 100% je furt moc :-) Ale da se to doladit treba sumakem, nebo Vitacitem. A taky Okena nebyla spatna … joo to bylo na CVUT casy :-)

                  0 0
                  •  

                    ty voe, ja teda absintha nechlastal, me staci sliva nebo merunka, proste domaci je nejlepsi (pochopitelne paleny v palirne) a 100% lih nemels poleptany sliznice??? to je docela sebevrazda

                    0 0
                    • Manas  

                      Jako ono to tech 100% neni, to by musel bejt vyjimecne cistej lih uyavreny nekde v laboratori. Ale nelepta to … pit se da leccos. Nekde na Ukrajine redili moc vostry piti brzdovou kapalinou. Druha strana te veci je ta ze na to umrelo asi pet lidi. JJ, vostry piti neni sranda :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        čistej se nedá snad ani vyrobit, lékařský líh má myslím 97,5 nebo 98,5% a to je nejvíc, co se dá pořídit, zkoušeli jsme do toho na pár měsíců naložit dvě paličky, kromě toho že to bylo pak krutě zelený nic velkýho, teda ty procenta v tom byly to zas jo :-)

                        0 0
                        • Manas  

                          Asi tak, ten co jsme pili byl technicky, tedy asi cca. 93 – 95%. Jinak cisty lih je silne hygroskopicky … staci to nechat dlouho otevreny a sam se zredi :-)

                          0 0
    • wraftler  

      ja som sa vzdy len tak pousmial ked niekto hovoril o adrenalinovych sportoch lebo paragliding mi nic nerobil, ale pocit pred rozbehnutim sa na nejaky drop… tak mi tlce srdco len pri 2 veciach a jedna z toho je FR:)

      0 0
      • fousac  

        a druha??

        0 0
        • wraftler  

          hehe ;]

          0 0
        • blue  

          ze by nejake intimnejsi setkani s divkou? :-)))

          0 0
          • wraftler  

            zeby? ale to je o inom, vtedy BANZAII nekricim:)

            0 0
            • McBlacky  

              ale mohl bys bys byl kru?ák :-) ve filmu 51. stát na to chlápek jde s hláškou „rudí do toho“ (jeho oblíbený fotbalový klub) :-)

              0 0
          • McBlacky  

            hezky napsáno :-)))

            0 0
            • wraftler  

              ked uz sme pri filmoch, videl som scenku kde chlap vbehol k zenskej do izby strhol gate a zakrical ‚Propejcham vsechno co se tady hybe!‘

              0 0
              • McBlacky  

                a nebylo to ze sekce 18+? :-)))

                0 0
                • wraftler  

                  jo ale bolo to vzhladom na to aka je to dlha a kvetnata veta celkom soft:))

                  0 0
              • Manas  

                A co udelal se zasuvkama ?

                0 0
                • fousac  

                  se nehejbou.. :-DD

                  0 0
                  • Manas  

                    To by ses divil, z me praxe elektrikare se obcas podivi leckdo. Vecer zapojime zasuvky .. a rano jsou pryc. Takze mozny je vsechno. V zasuvce je 50 hercu, z cehoz usuzuju ze je tam pekny divadlo. Tohle pronesl kamos na zkousce z elektra .. a kupodivu prosel :-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.