• ttt

    Jaké používáte v zimě na kole rukavice /aby nebylo zima,aby se ruka nepotila…/ T.

    0 0
    • CZiko  

      úplně obyčejné od janga z tržnice:)

      0 0
    • MartinXC  

      Axon Windstopper, od 7 do –5. Do větší zimy ještě levronové tenké na ruce a pak Axony.

      0 0
      • ravo  

        Jsem si včera koupil vložky do rukavic od Moiry a dneska vyzkoušel pod Axony a je to dost dobrá věc. Pravda, nebyla žádná extremní zima, ale i tak…

        0 0
    • Bobo  

      Taky Axony s windstopperem a dovnitř vždycky ještě moirovou vložku. Nosím to tak i na běžky, ale do velkých mrazů to není.

      0 0
    • sis  

      Polednik s WS a lehcim zateplenim. za ty prachy dobry

      0 0
      • vlk  

        jenže poledníky nemají zrovna velkou životnost-Darjan je má a začali se mu párat, tak si je ručně přešil a teď se mu odlupuje ta guma z dlaní .Moje Rava vypadají jako by se mělia kůže zespodu každou chvíli prodřít, ale vypadají tak už 3 roky a zatím OK.Snad ještě něco vydrží.

        0 0
        • sis  

          do letnich bych uz nesel! nevydrzely ani 3 mesice. Ty zimni nejsou urcene primo na kolo, ale zatim drzi (v zime toho moc nenajezdim)

          0 0
        • forest  

          ja mam taky poledniky (WS+thinsalute) a jsem s nima uplne spokejeny, akorat na dlani je takova „kuze“, kdyby tam spis byla nejaka syntetika, tak by to bylo lespi (pro lepsi schnuti)

          0 0
          • sraldo lattrinny  

            To samý, ale už stárnou a po hodině jsou propocený a je v nich kosa. Ještě mám nějaký snowborďácký Shark prej do –40 tak jsem zvědavej.

            0 0
            • forest  

              tak to zkus s tim –40: podle me ti driv umrne drzka, nez stacis zkontrolovat funkcnost, tak uz jdes na chirurgii s omrzlym celym tele…

              0 0
    • wroum  

      Gore s windstoperem. akorat tak do –5 je mi v nich hrozny vedro. takze je vozim fakt minimalne. v extremu jezdim normalne v lyzarskych rukavicich. sice se hur radi, ale zima neni.

      0 0
    • marapara  

      Taky AXON s WS. Vozím je i na běžky.

      0 0
    • norman  

      Často v rybářských neoprenových. V dešti neocenitelné. Výborná izolace, kupodivu se v nich ani moc nepotí ruce ( resp. potí, ale čekal bych to horší :-)). Další výhodou je minimální ztráta citu v prstech v porovnání s třeba lyžařskými rukavicemi.

      0 0
    • Air  

      dneska jsem byl pri cca –4 stupnich v pletenych od vietnamcu a pres to kratkoprste bikove rukavice z tesca (horni uplet je myslim z lycry) a v pohode. az jsem se divil… rikal jsem si ze bez WS rukavic nebo aspon lyzarskych mi budou mrznout ruce… ale docela dobry to bylo. Skoro celou dobu jsem jel lesem (po ceste jen 2 km) a jel jsem dost pomalu (prumer tak kolem 10 km/h) protoze bylo dost snehu a jel jsem jen na rubenach trilobit a s totalne nebrzdicima veckama :)

      0 0
    • pavelr  

      Poledník F4. Už asi pátý rok.

      0 0
    • Air  

      mate nekdo rukavice ZAMO? Videl jsem je v shopu za dobrou cenu (kolem 500), jsou s gelem na dlanich a docela dobre mi sedely. Jen kazdopadne nejsou do mrazu, ale myslim ze jako trisezonni by mohly bejt dobry. pokud nekdo mate, diky za zkusenosti

      0 0
      • aku  

        neni to pismeno O provedeno na logu jako alien? Takovy ten klasicky

        0 0
        • Air  

          to uz nevim… ale je to mozny.. myslim ze to je od firmy Zamo bicycles (tusim ze neco takovyho je). Znas tyhle rukavice?

          0 0
          • aku  

            Nejsem si na 100 pro jisty tim nazvem, ale jestli jsou to ty s cernym vrchem a logo maji na hrbetu ruky a jsou za ±500 v Jumpu ;) tak ano mam je. Asi 2 mesice a spokojenost. Tak nejak jim nemam co vytknout. Nikde se neparaji, vetraji rozumne, teplo v nich taky je. Do zimy uz to moc neni, ale podzim, jaro ok. Ale konstrukcne jsou takove turisticke. Myslim si ze jeden pad na asfaltu a jizda po dlanich je potrha.

            0 0
            • Air  

              tak to jsou ony, zkousel jsem je v Jumpu :)

              pad na asfalt by je asi potrhal to jo… ale to asi kazdy XC rukavice, navic s gelovou vyplni, ne? Za Specialized se mi tolik davat nechce (od tisicovky navrch) jeste kdyz ten gel maji nejak divne moc na okrajich, coz nechapu protoze mi pripada ze to proste neni tam kde to ma byt.

              Chtel bych spise nejaky s gelem, kvuli obcasnemu brneni prstu na rukach. Teplicko v zime od nich necekam :)

              Chtel jsem vybrat na Sport life ale nic moc jsem tam nevidel… Jeste zkusim omrknotu Answer, jestli tu nekde maj a nebo Lake.

              Vozite nekdo nejaky drsnejsi enduro rukavice na XC?

              0 0
              • aku  

                Na dlani tam je pouze kuze nebo co to je. To co rikas jako gelova vypln je jenom takove V u zapesti. Pouziji to jenom kdyz se opru o rohy

                0 0
                • Air  

                  no to jsem myslel to u zapesti, tam totiz probiha nerv, ktery pak pokracuje prave do maliku a prsteniku na ruce. A ty mi trnou. Dobre je to videt na obrazku Specialized Body geometry. Jen jsem myslel ze to na gripech bude taky tlumit.

                  0 0
              • Jester  

                No jestli se nepletu tak Specialized maji ten gel na okraji, kudy vedou dva hlavni nervy. Takze jestli Te brni prsty, muze to byt prave od tlaceni na ty nervy. Takze sumasumarum je Specialized presne to, co potrebujes.

                0 0
                • Air  

                  jo, to vim, ale kdyz jsem si je zkousel, tak ten gel v podstate zacina tam kde ten nerv prochazi a je spis na boku, coz mi prijde zbytecny. nechapu proc ten gel neposunuli trosku vic doprostred.

                  0 0
    • Bosy  

      Letos jsem koupil POLEDNIK WINDSTOPPER THERMO 495 Kc a jsem s nimi max. spokojen http://www.polednik.net/…zima_zs1.htm

      0 0
      • Lance  

        mam ty stejne, nic gumoveho na nich neni.dobra cena a nakonec i „dyzajn“

        0 0
      • sis  

        presne tyhle jsem myslel

        0 0
      • ivovi  

        Mam je asi 3 roky, pohodlne, pekne, prakticke, dobre usite. Ale pri delsim svihu trochu navlhaji. Pouzivam je nekdy i na chozeni, bezky apod.

        0 0
    • metronom  

      Mate nekdo Siberie od Poledniku? Docela se mi zamlouvaji

      0 0
      • vlk  

        a polednik.Ty ses nedíval co dělají poledníky Darjanovi?Guma se trhá, nitě se pářou.Myslíš ,že ty siberie budou kvalitnější?

        0 0
    • Man  

      ja mam BBB s WS a celkom pohoda. sedia mi na ruke uplne super a nie je v nich zima. ale je pravda, ze zima u nas este ani poriadne nezacala.

      0 0
    • Kohout  

      Ja mam nejake Ravo, koupene za 1/2 ceny ve vyprodeji . Mam je kratce na to, abych posoudil kvalitu. Zima v nich neni ani se mi nepoti ruce.

      0 0
    • HoralFanda  

      Vojenské tříprs?áky s kožíškem, do –10 v pohodě, jsou teplé, ruka se v nich nepotí. Kupoval jsem je v jednom Armyshopu za 100 Kč.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.