Kde maji Manitou Stance Kingpin na krame?

24 nepřečtených
  • Richie

    Jeste jeden dotaz nevite kde je Manitou Stance Kingpin TA primo v obchode na prodej v blizkosti Ostravy?

    Dik moc za reakce???

    0 0
    • Tomcat  

      Ostrava nevím ,ale v Praze v Progres cycles (ex. Komesii) jí maj .

      0 0
      • Richie  

        Jses si jisty, protoze na strankach progresscycle pisou, ze ji nemaj…

        0 0
        • Tomcat  

          Já tam před dvěma tejdny byl měli ji. Když tak jim zavolej nebo mejlni.

          0 0
          • Richie  

            Jo tak kdybych si ji objednal pred dvema tydny tak se jeste ted trepu na zemi radosti, bo bych ji mel uz davno doma. takhle musim cekat a cekat…

            0 0
            • Franta  

              VIm ze snad byla jedna posledni a ta byla na vystave, takze je realne ze jeste jedna je. Dalsi prej budou snad v breznu ci nejak tak…

              0 0
              • Richie  

                A byla s pevnou osou?

                0 0
              • enjoy  

                v breznu??cesky dovozci nikdy nezklamou:-)))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ja vim, ze jsou prvni na rane, ale obcas to nemusi byt oni, kdo je na vine.

                  0 0
                  • enjoy  

                    vzdycky je to vina dovozcu.kdyz si neumi prosadit svoje,tak k cemu jsou?je to u nas strasny.me se chozeni do kamenaku uz uplne znechutilo,az na par vyjimek.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      rekneme obcas je to chyba dovozcu :)

                      0 0
                      • r  

                        ono je to těžký , vzal sem na kram 2 kusy, k tomu i stance 2×, a za 2dny byly pryč, jde těžko odhadnout zájem , a nezapomente ze ani v manitou proste nestihaj, prvni kdo se uspokojí jsou OEM odběratelé

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To povidej enjoyoyovi :)

                          0 0
                          • Richie  

                            Ne me. Tak na to budu muset cekat az do s******** brezna!!!

                            0 0
                            • Tomcat  

                              Asi nejseš sám. , taky sem na Kingpina čekal. Myslel sem, že ho koupíš dřív a hodíš sem recenzi. Takhle budu schánět Shermena Slidera.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Kdyz jsem videl, jak jsou vsechny Stanci oslintany od maziva, presla me chut.

                                0 0
                                • Tomcat  

                                  Jak od maziva. Točou snad? Ne! To že je voblemcanej, s neviděl jak vypadal můj Shermen když sem ho přivez „naloženej v oleji“.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Nevim jestli tecou. Jen to proste vypadalo nechutne, kdyz mas cely pistnice upatlany, spinavy s masivnim nanosem neceho jako vazelina. Mozna sajrajt olej/bordel. Kdyz tam prej vazelina neni.

                                    0 0
                                    • Tomcat  

                                      No co sem se bavil s Ždimerou (nebo Ždiberou fur to příjmení pletu) z Komersie tak je to normální.

                                      Nevím jak posílají vidle do Evropy ,ale místo oleje je ve vidlici často takový vazelínu připomínající želé brrr… Můžu to potvrdit. Jediná věj, která mě napadá je, že při přepravě letecky kontejnerem v nepřetlakovaném prostoru by hrozilo že to vyteče.

                                      Stejně náplň je ve vidlicích jen na zajetí. Např. servis Komersie kupuje oleje a vazelínu naproti u benzínové pumpy. Já na něj používám taky obyčejný Castrol koupenej u Ešnerový. Vazelína se naštěstí u řady Sherman a Stance nepoužívá.

                                      0 0
                                      • Richie  

                                        To ze tam neni vazelina je asi dobre ze??? :-D. Jinak porad kdyz si ji dovezu domu tak co s ni mam udelat???

                                        0 0
    • Richie  

      Lidi please napiste mi kde ji maji… Zavisi na tom moje ctyrmesicni cekani… Piste please!

      0 0
      • r  

        koupil bych radsi dropoff triple dvoukorunu za 14000

        0 0
        • Richie  

          Ano ma takovy divny spetny chod jak kdyby trochu klepla nebo tak neco. Jak ta 170mm(05) tak 150mm(04)…

          0 0
    • Richie  

      Jinak budu ji mit do ma uz v PATEK!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      I'm so happy…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.