tak kdo bude mit 10000 prispevek?:-)

36 nepřečtených
  • enjoy

    schvalne:-)

    0 0
    • Pavlos  

      ja:)

      0 0
    • lubos  

      to chce klid ;)

      0 0
      • Pavlos  

        sranda musi byt:)

        0 0
        • lubos  

          tak to jo, tenhle zabavy jsem si uzil … hmm kde to bylo, tedka nevim … aha, uz asi vim , nejspis Red Dragon.

          0 0
          • Pavlos  

            no a co ten red dragon jako je??

            0 0
            • lubos  

              Aaa, takovej silenej zrac casu a nervu. Online hra. ale ne abys s tim zacal. To bych te pak mel na svedomi. Ani link radeji nenapisu … hral jsem to kdysi … hoodne davno. Je to hlavne o tom, kdo jak komu umi nadavat :-)))

              0 0
              • Pavlos  

                hmm tak to radsi teda ne:)

                0 0
                • lubos  

                  Stejne za to ted chteji penize. Ne moc … ale nac. Staci bajk, ten sezere cas i penize. Ale je z nej alespon uzitek.

                  0 0
                  • Pavlos  

                    JJ presne trba pred tydnem mi mama vycitala ze sem si kupil nove pneu kdyz to kolo mam teprv rok. Ze uz to menim atd. A nemoh sem ji zaboha vysvetlit ze ty stare plaste sou na P…

                    0 0
              • enjoy  

                taky znam neco takovyho.D&D (magic) se to jmenuje,taky pekna blbost:-) a vydelava se na tom snad vic nez by dokazal sterba:-) ale uz mlcim,protoze pomlouvat magic je jako rict ze marzocchi je na hovno,proste sebevrazda:-)

                0 0
                • lubos  

                  Rikals neco ? :-)))) Jo, vzpomnel jsem si na neco jeste horsi … jmenuje se to Magic the Gathering, docela fajn zabava, ale delana tak fikane, ze se na tom vydelava tolik ze ani nechci vedet kolik :(

                  0 0
                  • Pavlos  

                    dalsi takova silenost je Ultima on line ale nevim jestli se zato plati:)

                    0 0
                    • lubos  

                      To jsem nezkousel. A doufam,ze pritom zustanu. Jelikoz jsem na RPG, a tohle by bylo asi az moc :( Myslim, ze se plati ale asi ne moc. A nevim jestli nejsou i free servery. A nebo to je zas jina RPG onlinovka ? Nevim … kaslat na ne, tohleto forum zacina byt jako online games :)

                      0 0
                      • Pavlos  

                        Kdyz uz si na ty rpg Tak si urcite hral Fallouta ze:)

                        0 0
                        • lubos  

                          Jo, jednotku i dvojku. Nekolikrat. Mam i fallout tactic, ale nehral jsem to. Neslo to na OS co jsem mel, ale ted mam jinej, jenomze jsem na to zapomnel a ted jsi mi to pripomenul :) A muzem vlastne diskutovat o ne-bikes tady ? Sice to je offtopic, ale … :)

                          0 0
      • lubos  

        Jesteze tady neni statistika, kdo ma nejvice prispevku. A ruzne jine dalsi … viz. hofyland ;)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.