• speedy gonzales

    cest,pristi ctvrtek by mela mit nase skola spolecny „povinny“ vyjezd…ucastnis se?

    0 0
    • TinkTink  

      Jestli myslis ten „rektorsky den sportu“…tak to se ucastnim :)…musim :o)))…ale beru sebou polovicku, takze pojedu s ni…potrebuju ji proverit v ramci techniky jizdy a jeji zdatnosti – uz je prihlasena na Drtice :o))))

      Akorat jeste nevim kterej bajk, protoze jak mam tedka ruplou podrazku, tak se mi jaksi zuzuje vyber…

      0 0
      • speedy gonzales  

        tak to se asi potkame..ja potupne pesky nepudu. zapocet uz sice mam,takze bych nemusel, ale myslim, ze to muze byt pohodicka.a navic-do vizovskych kopcu pojedu vydycky rad…

        0 0
        • TinkTink  

          Nooo…tak to se tam teda asi fakt potkame…ale pojedu pomalu :)))…a nevim na cem :o).

          0 0
    • speedy gonzales  

      no tak jsem dal nakonec prednost lepsi zabave-ucil jsem se-paradne jsem si to uzil ale stejne me zajima jaka byla akce???? kolik lidi jelo a tak vubec…

      0 0
      • Otto  

        Teda, né že bych se chtěl nějak moc vnucovat, ale zkuste dát vědět, jestli příště něco podniknete… v okolí Zlína

        0 0
        • kovar  

          ted v sobotu- http://slusokruh.webpark.cz

          0 0
          • náčelník  

            Kliknul jsem si na foto z minulého okruhu: http://slusokruh.webpark.cz/ucastnice.jpg

            0 0
          • Otto  

            Když výjde zdraví a trošku počasí…

            0 0
            • TinkTink  

              Se objev..:)

              0 0
              • Otto  

                Tě stejně nepoznám, pokud nebudeš mít růžové kolo :o) Budu se snažit, ale včéra jsem si na nohejbale natáhl třísla, tak uvidím.

                0 0
                • TinkTink  

                  Jasny ze dojedes :)))…ja pojedu na svym GTcku…a uuuplne vzadu :)…mam u sedlovky na horni ramovy trubce napis „tink“…tak by jsi me poznat mohl :))…k tomu kotouce neznamy znacky a je to :)…plus teda jeste podezrely individuum jako celek :o)

                  0 0
                  • kovar  

                    poznavaci znameni Tinka – extremne vysunuta sedlofka

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Tsssss :))

                      No rek bych, ze mi tu na stole lezi novy kliky, ale jeste nemam prevodniky, takze ty kliky jako poznavaci znameni byt nemuzou :)

                      0 0
                    • Otto  

                      Dobrá tedy, nadopuju se něčím kulatým růžovým pro nerušené zážitky a vyrazím. Mě asi poznáte snadno.Kolo s tak škaredou barvou, bez nápisů jste asi ještě neviděli.Taková šedofialová matná, oranžová Sluneční vidlice.

                      0 0
      • TinkTink  

        No bylo to dobry…ty typky co chteli jet do terenu jsem dostal na starost…a vyrazilo se…smer vysilac – pri ceste na nej se to brutalne roztrhalo, takze se na Pinduli rozhodlo, ze se rozdelime – teda ono se to rozhodlo nak obecne, protoze jet roztahli nekolik kilometru se nedalo – takze vetsi skupinka vyrazila pres Provodov, kolem kostelika az na barak nad Vizovicema…a ja jsem si vzal na povel 3 holky a jednoho typka :o)))))))))) – takze pro me perfektni vylet… :o)))

        No…2× jsem se vysekal – z toho jednou tak, ze jsem pri sjezdu Komonce letel pres riditka (moje blbost…nemel jsem vrazet do toho parezu :o))…)…nak jsem se tam teda domlatil…ale to jsem zjistil az doma, kdyz jsem si sel sednout :o)))…takze vseobecne pohoda…skoda, ze jsi nejel…ja mel zkousku den pred tim. :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.