materiál 7005, 7025 a 6061 double butted

13 nepřečtených
  • vlk

    Koukám po řidítkám a mimo easton EA50 a EA 70 mi padlz do oka také Pells.dají se sehnat v materiálovém provedení 7005, 7025 a 6061.

    Jaký by byl pocitový rozdíl mezi jednotlivými.

    O materiálu 7025 jsem ještě neslyšel, tak mě neukamenujte pokud se prodejce přepsal.

    0 0
    • MaPa  

      Něco málo je tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      • reakce na článek.

      7025=7020?

      0 0
      • vlk  

        díky supr stránka.jinak spletl jsem se já má to být ne 7025 ale 7075.

        Jinak obecně u řidítek je asi nejdůležitější ta tvrdost a pevnost pro přesné řízení, že.V tom případě by ta 7075 byla asi nejlepší.Jinak už se tedy vyznám v těchto základních slitinách.Ale co je to vlastně Easton, další slitina nebo co.-ta tam jinak v té tabulce není.

        Ale fakt dík za odkaz

        0 0
        • MaPa  

          Není zač, podle mne ten rozdíl ale smrtelník nepozná :-). Spíš tvar řidítek nebo průřez trubek ovlivní tuhost víc než druh hliníkové slitiny.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Easton je firma co vyrabi trubky, trubko :) Jinak jsem za s tou tuhosti, ale jsou i taci co chteji, aby jim riditka co nejvic pruzila. Tagze asi podle gusta kazdeho soudruha.

          0 0
          • vlk  

            hele, nech si toho. jo.Já to jen chtěl vysvětlit, Každý není vševědoucí.

            Tak a jak tedy zjistím z čeho ty trubky vyráví.na vidli mám napsáno na vnitřních nohách easton, na rámech od rockmachinu je napsáno easton.Komponenty jsou easton ea 30 ea 50 ea 70.Jak tedy zjistím konkrétně z jakého materiálu to je.já myslel že je to nějaký materiá-nějaká slitina, který prostě dostal název easton.A scandium je název slitiny nebo taky firma co to vyrábí?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Scandium je chemický prvek v periodické tabulce to má symbol Sc a atomové číslo 21 :)

              0 0
            • Franta  

              trubky na ramy by easton na webu easton jsou z 6061 / 7005 a Scandia. Material riditek maj taky napsanej na webu.....

              0 0
              • vlk  

                no to je sice pravda.Ale když si vyberu na jejich webu konkrétně typ řidítek tak tam nemají z čeho jsou.A např na rámu to taky nezjistím.-napsaný to tam nenáí.

                Jinak všem díky, už v tom mám jasno.

                0 0
      • BH  

        zajimava informace, zejmena bori zname myty o lepsim materialu tr.6… jeste by se to melo doplnit, ze toto oznaveni nedpovida norme ISO a take, ze oznaceni za cislicemi jako T6 vyjadruje zpusob tepeleneho zpracovani materialu

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.