Vikendove silnice Praha zapad - pozdim a zima 2013

75 nepřečtených
  • 33biker33

    Zakládám konkurenční vlákno:-). Vítání jsou i východní bratři ba i sestry (jazykem bikerů amazonky).

    Jedem v sobotu 7. 9. s Liborem a Roškym ze Zbraslavi v 8:30.

    Nejspíše někam za Beroun, Nižbor, doladíme na srazu. Návrat

    okolo 13 h do Prahy. S případným následným sledováním Vuelty…

    0 0
    • 33biker33  

      Zamluvil jsem zatím 4 místa v cyklistické restauraci Koloniál před televizí, více na http://www.kolonialpub.cz/. Dejte vědět, kdyby šel někdo taky koukat, ať případně rozšířím rezervaci.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kua bych potreboval nekolik hrochu, abych moh byt na mnoha mistech najednou :-(

        Doufam ze se mi ty vlakna nebudou plest, kdyz se jmenujou skoro stejne..

        0 0
        • 33biker33  

          Zitra predbezne odjezd Zbraslav nadrazi 18 h, kdyby melo prset beru bika. Definitivni variantu sem dam po dohode s Liborem kolem 14 h.

          0 0
          • 33biker33  

            Vzhledem k dešti zrušeno.

            Co nějaká vyjížka na nadcházející víkend?

            0 0
            • karliner  

              V sobotu jedou chrti ten silniční závod na bajkách, plánujeme se šimlosem vyjížďku po okolí, asi obídek v Úněticích a povzbuzení legend B-F na trati…

              0 0
            • šimlos  

              Můžeme to vzít přes Libeň,Kobylisy,Kle­cany do Kralup a přes Tursko a Úholičky do Únětic.Počítej Karle ale s tím,že Ti klesne průměrka oproti vyjížďkám z východňáry ale zase stoupnou promile,takže to bude plichta :-)

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              V sobotu se taky jede http://www.kokorinskaklasika.cz/

              Kouknout na krasne stare stroje?

              0 0
              • Reggie  

                budeš závodit nebo se jen koukat?

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Kdyztak kouknout, zavodit nemam na cem, Eddy je az na ram moderna, nevejde se do reguli. Ale jeste nevim program na vikend.

                  Mel bych vhodnou ramovku a kola, ale to je vse.

                  0 0
                  • Delkim  

                    a co ten Tripol? koukal jsem teď na něj, to je krásný kousek, je to pojízdný?

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Si pis. Ale musel bych to prestavet do zavodnejsi verze. A i tak by to bolelo.

                      0 0
                      • Delkim  

                        koho? jeho? moc ho dědka šetříš :) musíš ho začít tahat do Poděbrad, pak už vám možná uvěřím že nesklouznete zase jakoby „náhodou“ proti větru do +35 avg :)))

                        0 0
    • karliner  

      Aspoň ten pozdim jsi mohl opravit sakra :-). Jinak tedy doufám, že vražedný čas srazu se nestane pravidlem a vše se vrátí k normáu, tj. 10 pod Barranďákem.

      0 0
      • 33biker33  

        Souzdruzi vyvojari udelali chybu, ze ve schrance neni automaticka koruktura…, priznavam se k plagiatorstvi, doufam, ze nebudu vyloucen disciplinarni komisi B-F. Ber to tak, ze obe vlakna proste nemaj chybu:-P a vyplati se je sledovat a obcas se i zucastnit. Cas odjezdu je mozne posunout samozrejme, pokud nekdo nebude muset byt doma ve 13 h, to se holt bude vyrazet, jak je zvykem na vychode.

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Nejel by někdo něco zítra (neděle) start tak 9–10h (smichov, cernak, prosek) , 100–150 , navrat cca 18–19h ?

      0 0
    • 33biker33  

      Ve stredu 24. 9. ma byt dle predpovedi slusne pocasi, mozna bych mohl stihat 17 h Zbraslav, pridal by se nekdo? Svetla s sebou. Bude-li teplo, tak kratka zastavka na koutskym.

      Mozna bych mohl i v utery.

      0 0
    • 33biker33  

      Víkend vypada slibne, co vyrazit smer Rakovnik a pomotat se trochu po krivoklatsku?

      0 0
    • Darkson  

      v sobotu mám v plánu pohodových nedrncavých 100–120 km rozumným tempem, jsem zdravotně indisponován, tak v 11 :-)

      0 0
      • Medunka  

        3 zlomaná žebra jsou málo?

        0 0
        • Smazaný účet  

          běžný upír takové lehké zranění zregeneruje za 5–6 hodin…Někteří ze Starých ovšem už klidně i za půl hodiny…

          nebudu číst Kulhánka

          už nikdy nebudu číst Kulhánka

          NIKDY

          ale ti upíři…Hanakóóóó…

          0 0
          • Medunka  

            a kdyby byl Noční klub zfilmován, tak Hanako je Lucy Liu

            0 0
            • McBlacky  

              to by asi chtělo někoho mladšího …

              0 0
            • treatt  

              Jo a Mazlíka Uma Thurman a režírovat to bude Quentin :) Některého ze starých by musel hrát Christopher Walken a Mistra Moona Gordon Liu a kapitána – otrokáře s automagem Harvey Keitel.. a paní Dao Bohdalka!

              0 0
              • Medunka  

                S Bohdalkou si mě dostal, já si ji představovala jako Růžičkovou :-)

                Rozhodně mám jasno co během flákacího víkendu začnu zase číst :-D

                0 0
        • Darkson  

          na silniční ploužení tak akorát:-)

          0 0
      • karliner  

        Jako odkud?

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Jel bych nějakej zewl do posázaví-povltaví zítra asi tak v 9:30 (nového času) od Barranďáku (bránická strana).

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Nobody ? Tak to se zájezd ruší :-(

        0 0
        • jakub_kencl  

          Valil jsem v pátek do Světlé a dneska odpoledne zpět. O nic si nepřišel. Počasí sice luxusní, ale ten JZ vítr mě těch 120 km fakt už docela štval. Celý minulý týden to válo teplé od JV, takže i tam proti, ale nebylo to tak prudké jako dneska.

          0 0
    • karliner  

      Zlatej východ…

      Po demoliční sobotní West road bike party s Treattem vyšperkované žižkovským zlodějem jehož výběr kořisti nepochopím asi nikdy v životě budu zase v poklidu jezdit na východ. Slibuju.

      Jinak tedy zloděj sebral z mého kola dvě blikačky (tržní hodnota max. 20,–Kč, reflexní pásku z TdF a kobercovkou vytuněnou podsedlovou brašničku obsahující Ferduse, montpáku, dva imbusy a zalepenou ultralight duši, tj. tržní hodnota max 50,–Kč). Honzovo kolo s blikačkami řádově vyšší hodnoty zůstalo bez povšimnutí, kola byla svázána k sobě :-).

      Ale nebylo vše ten den čímsi ke zdi, kavárna Cup and Spoon je něco neuvěřitelného. Koláče o několik levelů nad vším, co jsem kdy ochutnal.

      0 0
      • treatt  

        Podle mě to bylo tím, že Tvoje kolo bylo spíš k ulici a než se dostali k mému, někdo nejspíš vyšel z Bajkazylu na cigáro a bylo po lupu.

        Přiznáš se, co se Ti povedlo? :)

        Moje skóre nejdřív bokem trefenej ráfek (vrypy jako kráva) i plášť – bez pádu, mlíko mě dovezlo 3km na oběd do MMX, od té doby již duše..

        Ale hlavně při otočení, zda si Karliner všiml mého odbočení do Platnéřské, přehlédnout mříž, co asi dva metry nahrazuje pevný podklad, to se vyplatí. Šířka akorát přesně na zapadnutí předního kola, tedy transformace Gitanky v bujného oře, obloukem výlet k výšinám a tvrdě kolenem a zápěstím na tu mříž. Umělecký dojem prý hodně vysoký..Ráfek brutálně ohlý, opět se osvědčila kombinace Shimano čelisti (s otvíráním) a Campa páky (také s vyhazovákem). Pouze jedno otvrírání by neprošlo mezi špalkama..

        Takže pánové, nevím, jestli Vás Karliner tak naštval, že pícháte špendlíky do jeho woodoo panenky a ono se to pak vztahuje na všechny účastníky – jestli jo, tak teda úspěšně, za poslední 2 vyjížďky s ním 2× pád a do toho materiální destrukce..a to nepočítám rozbitej nos a kýbl krve v Bajkazylu, když jsem při mávání máničkou trefil loket dalšího tanečníka..

        P.S. Tomáši (myslím Ječňáka), myslíš, že by ses na ten ráfek zkusil podívat, zda by se Ti ho povedlo narovnat?

        0 0
        • jecnak  

          Sakra, uprimnou soustrast obema. Nekdy mi nad tim, co kdo kde ukradne fakt zustava rozum stat.

          Na rafek se ti muzu podivat a i ho nejspis srovnam, ale dovnitr do materialu nevidim, tak je potreba to trochu sledovat a pripadne odchytit vcas praskliny.

          Jinak viz obrazek ;-)

          0 0
          • treatt  

            No k obrázku, upřesním, že ten defekt i pozdější pád byly oba ještě za střízliva :)

            Super, ozvu se Ti s tím ráfkem

            0 0
        • karliner  

          No, přímo před barákem jsem si ukopl blatník, imho nepůjde opravit a vzhledem k mé vrozené šikovnosti asi brzy u Kraba nafasuji zlatou kartu stálého zákazníka :-)))

          0 0
          • jecnak  

            Budu si myslet cosi o karme a hrochove frankensteinovi. Blatniky nejdou lepit, ale daj se jednoduse zkratit, navrtat novou dirku pro sroubek nebo vic pro stahovaci pasky a prisroubovat co jsi ukopl.

            0 0
            • karliner  

              Ukopl jsem ho v tom spoji pod krkem vidlice, něco s tím udělat půjde.. S tou karmou s Tebou souhlasím, už v životě se nad Eddym neušklíbnu ani v tom nejdobromyslnějším vtípku :-)

              0 0
              • jecnak  

                Tam jsem si ho ukopnul taky (tretrou, pri obratce – mam kratky ram a tretrou si kopu do predniho kola). Normalne ho napojis sroubkem, v nejake rovne casti navrtas dve dirky na stahovaci pasku a je to. Bude pak trochu kratsi vpredu a nebo vespod, ale funguje presto dobre.

                Usklibnul jsi se nad Eddym ve spojitosti s blatniky. Normalne sice na magii neverim, ale v tomhle pripade vsechny dukazy hovori jasne.

                0 0
                • karliner  

                  Tak jsi přesně popsal průběh mého zničení – obrátka do protisměru a špička tretry si zalaškovala s blatníkem :-)))

                  0 0
                • treatt  

                  A to nehovořím o tom, že večer před vyjížďkou jsem viděl film Dva muži ve městě a v jedné sekvenci jedou na vyjížďku a při záběru zepředu na rozesmátého prostovlasého Delona mě až zaskočilo, jak hrozně v tu chvíli vypadal jako Kanibal..

                  Jinak Mára si ho ukopl přesně stejně s tím, že to bylo 50m od jeho baráku potom, co jsme se rozhodli otočit po vybrání destinace :)

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Prohlasuji na svou cest, ze moje pichani jakehokoliv druhu nema s Karlinerem sebemensi spojitost.

          Ackoliv, v nedeli rano jsem vyndal kolo ze sklepa – a melo od kocky prokousnutou dusi. Ve spechu a stresu abych stihl brzky ranni start a Edu neklidne podupavajiciho u vrtule jsem dusi menil, takze vylezla a radostnou explozi vzbudila zbytek rodiny. Tak doufam ze neslo o odvetnou kletbu.

          S temi blikackami to neni zadna zahada, jiste byly cenene znackove od Authora.

          0 0
      • šimlos  

        Jednou vás člověk pustí z očí a hned katastrofa! Několik pádů,ohnutých ráfků,ulomených blatníků,ukradených blikaček..Ostat­ně,nechat si kolo,i když zamčený, před Bajkazylem na konci Tachovského náměstí na Žižkově, kde se to po setmění hemží sockou a feťákama a jít v klidu na jedno k Lípě…mě ta Vaše jistota, že jako cajk,trochu udivila :-)

        0 0
    • jecnak  

      Ať vám to jezdí. Přejeme krásné Vánoce.

      0 0
      • šimlos  

        To je dokonalý,díky za západní sekci! :-) Hezké Vánoce a všechno dobrý v Novém roce!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.