Rychlebské stezky 30. dubna 2011

114 nepřečtených
  • Janouch

    Zdravím.

    Chystám se na Rychlebský stezky kde se bude 30.4. 2011 otvírat novej trail podel černýho potoka.

    Nejede něko vozem s jedním volným místem? (samozřejmě přidám na pohoné hmoty a vemu dobre domací víno:)))

    Jet tam vlakem je cesta na celej den:(((

    Pokud by se někdo našel prosím napište mi na email.

    Díky

    0 0
    • Janouch  

      to nikdo nejede?? Z Prahy asi ne :(

      0 0
      • rbcrx9  

        Neodradilo je domácí dobré víno?

        0 0
        • Janouch  

          proč :) mam na něj jen dobré ohlasy :) spíš asi ta šílená vzdálenost :(

          0 0
          • rbcrx9  

            Vzdálenost je opravdu pecka, ale třeba někdo pojede, zatím je času dost.

            0 0
          • Karlos009  

            Na čem teď vlastně jezdíš? Zase cannon?

            0 0
            • kubad  

              na ničem chodí pěšky, ale bojuje :-)

              0 0
              • Janouch  

                ne ne ted jsem po 8mi měsících vytahl svoji starou Konu pevnák a málem jsem to odstonal:)))

                0 0
            • Janouch  

              nene Cannon už ne šel jsem do větších zdvihů..

              0 0
          • Radek Broz  

            Šílená? Z Prahy? Haha:)

            0 0
            • gazman  

              250 km a oni pláčou, to je směšné. Co je do 800–1000 km je zívačka pak už si musím dát za volantem pauzu na vychcání:-))

              0 0
              • karliner  

                Doufám, že až jednou po 800–1000 km usneš, že netrefíš zrovna mě nebo nějakého mého kámoše.

                0 0
    • kesu  

      taky se tam chystáme ale je to fakt daleko bohužel:( tak nevíme kdy

      0 0
      • pitos  

        Ja ti dám bohužel,všechno v Praze a kolem mít nemůžete:)

        250km není zase tak hodně,na 2denní výlet pohoda.

        0 0
        • Janouch  

          ne že nemůžeme… mi musíme mít všechno kolem Prahy… kdo má jezdit takovou dálku

          0 0
          • gazman  

            Ty si měkota, buď se z té ****** přestěhuj někam kde jsou hory nebo neplakej:-)

            0 0
        • kesu  

          no jo ale 250km z Prahy na východ je asi stejně jako 1250km z Prahy na západ:DDD

          0 0
      • McBlacky  

        přesně my :) jak se znám tak nakonec nebude čas :)

        0 0
    • jIrI___  

      Mě zaujala zmínka o nějakých enduro (?) závodech na RS. Byla o tom zmínka tuším ve Velu. Nevíte někdo něco bližšího?

      0 0
      • Pijer  

        mají to na stránkách

        0 0
        • jIrI___  

          No tam toho není o moc víc než v tom Velu, proto jsem se ptal :). Ale časem to tam určitě doplní, vypadá to na zajímavou akci.

          0 0
        • AsiJura  

          No paráda, takže málo že jsme se nemohl rozhodnout mezi drtičem a streetkids, teď přibude v tom samém termínu ještě tohle, mě by jeblo.

          0 0
      • Radek Broz  

        Jsou dost pozadu, tady se pojede 3. ročník, letos seriál asi 3 závodů. (Na to, že se chvástají, že je to první v ČR;)) Jinak enduro se ve světě i u nás jezdí trochu jinym systémem.

        0 0
        • ZuzicK  

          1*

          0 0
        • jIrI___  

          Chtělo by to nejspíš víc reklamy, k nám do Asie se to nedoneslo :-D

          0 0
        • Kubiczech  

          A u vás to je pro veřejnost? Už je to dávno, co jsem četl report…

          0 0
          • Radek Broz  

            U nás i Roba je to invatations only, stejně jako třeba Red Bull Rampage;) Což neznamená, že to neni enduro závod.

            0 0
        • goofy  

          No jo… Ale k vam se dostat do kadru, to taky neni jenom tak :o)

          0 0
          • Radek Broz  

            Se ozvi – k nám tě klidně vezmu, to snad víš;) Rob si svůj, co bude za měsíc, šéfuje sám.

            0 0
            • goofy  

              Jo jasne ;o) Uvidim jak natrenuju pres leto, jestli budu vubec schopny tu trat projet :o))) Zatim to je teda bida prevelika.. Nic radeji miznu na kolo

              0 0
    • goofy  

      Jedu tam, ale uz o den driv, a z uplne jineho rohu republiky :o)

      0 0
      • pitos  

        Tak párty to bude možná dobrá, ale těch lidí co se tam bude motat…také jsem to zvažoval ale raději pojedu některý klidnější víkend během května.

        Co by mě ale možná zajímalo je ta enduro akcička,to bych zvážil.

        0 0
        • goofy  

          No taky jsem si to rikal, ale nakonec me presvedcili… Snad v te patek aspon bude pohoda.. Hlavne pak mam ty vikendy kolem porad neco, tak aspon tak no :-)

          0 0
        • goofy  

          Jo a to enduro vypada zajimave no.

          0 0
        • Burizon  

          Ten závod by nemusel být vůbec špatný! Snad se brzy objeví další informace, ať máme představu, jaký trénink zvolit :-)

          0 0
          • goofy  

            No ja bych ti rekl, jaky trening je treba na enduro zavody, ale to se ti asi nebude libit… Teda me urcite ne :o)))

            0 0
            • AsiJura  

              Co přesně myslíš?

              0 0
              • MlokCZ  

                Já bych tipnul najíždění kilometrů na silničce.

                0 0
                • AsiJura  

                  Tak to je taky dobré, ale čekal jsem nějakou pěknou hlášku, jinak co dělat doopravdy je bohužel jasné:) Ale pořád lepší trénovat na enduro, než na xc závody s tréninkovým plánem jak od Geblse a řvoucím tepákem při každé zastávce:)

                  0 0
            • Burizon  

              Pokud se při tom dosahuje tepové frekvence víc jak 100, tak to asi fakt ne :-)

              0 0
              • goofy  

                Vis jak… Musis mit nachrceno, co to jenom jde, a k tomu dobrou techniku pokud mozno :o)

                0 0
    • blatofilka  

      Pojedu ASI z Ostravy, zatim mam tri mista. Rada nekoho vezmu.

      0 0
    • steepan  

      Z Prahy bohuzel ne… pojedu z Breclavi, pres Brno a Olomouc.

      0 0
    • Tina  

      vypadá to zaujímavo. akurát ja nemám full so zdvihmi 120/120, ktorý sa doporučuje na stránkach :(

      0 0
      • Smazaný účet  

        vyssi zdvihy nevadi;)

        V rychlebkach je moznost zapujceni merida bajku.

        0 0
        • steepan  

          kola z pujcovny pry uz jen na lehci trail…

          0 0
          • Smazaný účet  

            asi vedi proc:D

            0 0
            • maajkee  

              No protože tam půjčovali Meridy a ty hovno vydržej :)

              0 0
              • blackwater  

                Meridy to vydržely, ale lidi neumí jezdit a vraceli nám je brutálně dodřené. Tudíž byly po sezóně neprodejné. Kdo si koupí bouchlej rám a poškrábanou vidlu… Je to zkrátka testcentrum a ne půjčovna. Ta se zatím nemůže vyplatit – aspoň ne na horních trailech.

                0 0
                • maajkee  

                  Může, ale musely by být vyšší ceny, případně vyšší záloha a po vrácení v mnohem horším stavu ze zálohy vrátit míň :)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Ale to by zas nastal problém s posuzováním velikosti škody oproti původnímu stavu. Imho nepoužitelné řešení.

                    0 0
          • Kubiczech  

            Vážně? To už tu půjčovnu můžou rovnou zavřít. (:

            0 0
          • jIrI___  

            To tam u ostatních trailů budou nějaké skryté hlídky? :)

            0 0
      • steepan  

        Jezdi se to i na HT, z toho nemusis mit strach.

        0 0
    • steepan  

      Jede nekdo z jihu jizni moravy?

      0 0
    • goofy  

      Achtung achtung! Odjizdim zitra rano z Havirova a mam jeste jedno misto, tak kdyby nekdo pripadne chtel pribrat, tak me kontaktujte ;o)

      0 0
    • martin_bakov  

      a nebude tam narvano lidma kdyz jedete primo na oteviracku ?

      0 0
      • Janouch  

        nakonec nejdedu bude tam mraky lidu … zajedu si tam nekdy v lete kdy tam nebude naval

        0 0
        • tomfree  

          Ten tank je na Rychleby jak dělaný,lidi řešit nemusíš,s tím zdvihem lidi pod 180cm přejedeš :-))

          0 0
    • Lister  

      Díky za upozornění na tuhle akci, které se rozhodně vyhnu, a na nový trail, který si hned zítra určitě projedu.

      0 0
    • milanfiala  

      skoda zeto mam kapku z ruky hned bych taky jel

      0 0
      • jIrI___  

        Nebude moc o co stát, podle mě to tam bude totálně ucpané. Lepší si tam zajet individuálně někdy během víkendu a ještě líp během týdne. Stojí to za to, ne že ne.

        0 0
    • goofy  

      Kdo nebyl, necht lituje, lidi skoro zadni, pocasi paradni, novy trail taky hodne zabavny. Koncertik se taky libil. Proste same pozitiva a socialni jistoty :o)

      0 0
      • steepan  

        jj vydařená taškařice i to počasí nakonec celkem překvapilo :-) Nával též nebyl, co víc si přát!? NIL opět skvělí, zejména Hanka :-)

        0 0
    • tomfree  

      Dobře bylo,vyzkoušel jsem novýho oře a byl jsem spokojen,poprvé jsem všechno vyjel,aniž bych se někde zasekl.

      0 0
    • jIrI___  

      Nemáte někdo fotky z toho nového, údajně nejlehčího, úseku? Jde mi o to, jestli to zajede i člověk jezdící většinu času po zpevněných cestách :)

      0 0
    • daymaker  

      dotaz na místní a nejenom je : kolik je pls v černé vodě ubytovacích možností… je tam i něco jiného než hotel Černá voda? díky

      0 0
      • Kubiczech  

        Minimálně ubytovna Nová Radost, pak na konci vesnice směrem na Lázně Jeseník je nějaká větší chata s možností ubytování, plus jsem zahlédl několik rodinných domku s zimmer frei.

        0 0
        • goofy  

          Hned na konci trailu nad Radosti je taky chajda k pronajmuti. Je tam toho celkem dost a google taky par moznosti vyhodil.. Ja byl zatim pokazde na Radosti a vklidecku

          0 0
      • zikky  

        tady jsme byli my a spokojenost největší

        http://chatamate.rychleby.cz/index.php…

        0 0
      • blackwater  

        Je tu cca 200 lůžek, něco najdeš na www.rychleby.cz, něco dáme brzo na fb a na naše stránky RS. Příští víkend už bude v provozu Bike ubytování naproti Infocentra RS. 18 postelí, pokoje 2–3 lůžkové, sociálky, kuchyňka, pergolka, gril, zahrada, prostory na kola a hospoda, kam chodíme 100 m. Pohoda. Kontakt bude přímo na RS nebo na mě.

        0 0
    • KubaBajk  

      Jedeme do Rychleb s kolegou 23.5. až 25.5., ubytování v Račím Údolí, je nejlevnější.

      Potkáme tam někoho?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Přižívím se.

      Chtěl bych se podívat do Rychlebek příští týden od 26.7. do 28.7. Nebude mít náhodou někdo cestu a volné místo od Pardubic ? Chtěl bych se tam letos podívat, bohužel jediný kámoš(cyklista) je mimo a vydat se samostatně by mě vyšlo na 1000 Kč jen co se cesty týče. Bohužel v dohledné době volno mít nebudu na to, abych se tam vydal s kámošem v jiný termín.

      Nenajde se někdo, kdo by se tam rád vydal?

      Předem díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.