Existuje třeba jedna i pro mě??

480 nepřečtených
  • banton

    Ahojik bajkeři a bajkerky.. Chtěl bych tady pokeecat a rozjed třeba debatu… Už dlouho hledám nějakou holku, samozřejmě že nejlepší kdyby jezdila na kole to je asi ideál každýho bajkera…Myslíte že se takový ideál dá najít??A třeba zrovna pro me? Jo kdybych byl nějakej profík tak asi koukám nekam jinam (třeba po Huříkove:D ) A jak jste na tom vy doma??POdařilo se vám najít ideál?? Děkuji za příspěvky…Tonda

    0 0
    • Vymi  

      zajimave… posledni dobou sleduji na forum narust zenske spolecnosti… :-) je fakt ze moje ex. pritelkyne nemala zrovna kolo moc v oblibe ale po mensi upravach se mnou rada vyjela tedy ona se spise jen chtela zucastnit toho ze dojede k prvni zahradce a tam se bude slunit coz pro me bikera bylo zklamani… a jak tak sleduji je zde hodne „kraásnych“ bikerek :-))))

      0 0
      • coffield  

        Nejlepší je mít přítelkyni a bajka pěkně daleko od sebe :-)

        0 0
      • banton  

        Super lidičky kdo navstivi tohle forum tak se urcite pobavi…PO CELEM DNU SI TO VZDYCKY CTU A VAZNE JE TO SUPER..MOC DEKUJI…TOHLE JSEM VAZNE NECEKAL ZE SE TO TAK ROZJEDE..DIKY…nevim fakt co na nektery prispevky rict…cele jsem si to vytiskl a cetl jesm si to pred spanim a musim rict ze vazne super..TAK JESTE JEDNOU DIKY…VAS TONDA

        0 0
    • Blade  

      Pláčeš hezky, ale marně :-) Místo toho raděj vyjeď, vyplav nějaký endorfiny a hned tě tyhle myšlénky přejdou :-) Věř zkušenému :-D

      0 0
      • pegas  

        moc pekne receno…:-D

        0 0
      • JSt  

        jo tak proto ty prumery. uz se nicemu nedivim ;-))

        0 0
        • Blade  

          Njn.. Dyť já bych měl bejt vlastně rád… ještě by se ze mě na starý kolena stal skaut :-D …to woe to je černej humor…

          0 0
    • Irena  

      Jezis proc nejsi z Olomouce???

      0 0
      • Krys  

        Pretoze je z Nazaretu ;)

        0 0
      • banton  

        protože jsem z Přerova

        0 0
        • vlk  

          Hele tak to je jednoduchý-jak trochu vysvitne sluníčko tak svoláme zase nějaký sraz-třeba se tentokrát objeví i nějaká holka. A můžem jet třeba někam od Sv Kopečka na „Moravský Švýcarsko“

          0 0
      • Excel  

        No zrovna Přerov Olomouc je od sebe co by kamenem, tak si dejte společnej švih, třeba :-)

        0 0
        • marapara  

          Hele, tady není seznamka ;)

          0 0
          • Blade  

            Bohužel :-D

            0 0
          • Nikolka  

            CO není může být :D

            0 0
            • littlebiker  

              :DKikina,cauec:)

              0 0
            • raceman  

              Njn není to špatnej nápad :D

              0 0
            • Biker jak Pes  

              Mladé maso se začíná ozývat… :D:D

              0 0
            • Hynas  

              Nikolko, nechtěla by jsi racemana? :o))) Je šikovný a když chce, dokáže i padat…:o))

              0 0
              • Nikolka  

                Hynasku, ee děkuji… Ja nehledám, já všechno co potřebuju už mám :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Kazda nekoho ma nez je s tebou nebo spis se mnou? :)

                  0 0
                  • pegal  

                    ja to znam trochu jinak .. „kazda nehoko ma, nez pozna me“ :)

                    0 0
                  • pepino  

                    Jsem si vzpomněl na Murphyho"Nepřed­stavujte svou přítelkyni kamarádům, vždy se najde někdo hezčí, zábavnější a bohatší":-)

                    0 0
                    • kudlanka32  

                      :) jo arabove na to maji system…nepostet je ven, neb jakmile zjisti ze by treba nemusela pracovat je v tahu :-P

                      0 0
                • Hynas  

                  :o))) Tak jo, to já jenom proto, že on raceman je takový strašně do všeho hrrrr a třeba taková bikerka jako ty by ho mohla trošku zklidnit…a už bys pak nemusela jezdit po ostravě tak sama…:o)))

                  0 0
                  • goofy  

                    No nevim jestli se nekomu ho podari zklidnit ;o)

                    0 0
                  • Nikolka  

                    Málokdy jezdím sama… A když už jedu sama, tak si to maximálně užívám, nemusím totiž za nikým jet s jazykem omotaným kolem jeho sedlovky a to mi plně vyhovuje :D :D

                    0 0
              • raceman  

                Potrefená husa se vždycky ozve, že Hynásku… :-)

                PS: ještě chvíli mě takhle budeš *****, tak ti tu duší vrátim s 20 dírama ;-) a nebo vůbec.

                0 0
          • Stancek  

            Proc ne? ;-)

            0 0
      • HastySnail  

        to jsi vyfocená na Malý Skále ne? Nebo se pletu? :)

        0 0
        • Irena  

          ¨Ne vubec se nepletes. NAto ze se bojim vysek to byl supr zazitek :oD

          0 0
          • HastySnail  

            jj, je to tam uzasny :) kdyby ses tam nekdy chystala znova, tak dej vedet – mame tam kousek chalupu ;-)

            0 0
            • brantec  

              jj je to tam super, hlavne festak nema chybu:-) www.benatskanoc.cz/

              0 0
            • Irena  

              Jj jezdíme tam kazdy prazdniny na dovolenou. 2 tydny turistiky mezi skalama…parada,uz se zase tesim..loni bylo se mnou aji kolo,letos nepojede:-/ …To jsme sli tusim z Frydstejnu na Pantheon a potom dolu na Malou skalu a od tama na Suche skaly…nadherna cesta:o) Jinak ale mame pronajatej baracek na Hrube skale, hned pod zamkem..presne v Dohalicich,nevim jestli znas:)

              0 0
              • HastySnail  

                :) tak tam jsem jeste asi nebyl, ale to se da napravit :D nicmene kolo bejt tebou bych urcite vzal, ja bych se tam bez kola uz asi dost nudil.

                0 0
                • Spirit  

                  Já to tam mám taky docela projetý a je to tam fakt super.

                  0 0
              • Jirik123  

                jestli muzes tak ber kolo, okolni kopecky jako je kozakov, kopanina, tabor a jested urcite stojej za zdolani;-)

                0 0
        • pop  

          To je kde? Sem si říkal,že to není Olomouc :)

          0 0
          • vlk  

            Český ráj

            0 0
          • HastySnail  

            Malá Skála je vesnička mezi Turnovem a Železným Brodem. Je v údolí podél řeky Jizery a nad ní je ve skalách zřícenina hradu z 15. století… je tam fakt nádherně a super terény na bajkování… :)

            0 0
            • pegal  

              moc nadhernej kraj !!

              0 0
              • kudlanka32  

                jo akorat kdyz chces nekam jet tak musis do kopce :) aspon myslim .....

                0 0
                • pegal  

                  no to je logicke, kdyz chces neco videt, tak musis nahoru :) my tam byli vlakem a tam chodili pesky ..

                  0 0
                • Jirik123  

                  prave ze v ceskym raji si muzes vybrat, kdyz pojedes na jih nebo na zapad tak to je takova hezky zvlnena krajina, ale kdyz to vezmes na sever tak tam mas jestedsko kozakovskej hrbet a tam uz naky kopce jsou:-)

                  0 0
                • kudlanka32  

                  me prislo ze z toho mista kde sem bydlel vedly vsechny cesty nejdriv do kopce a vybiralo se az pak :) Ale bylo tam krasne.....

                  0 0
                  • Jirik123  

                    zalezi na tom kde jsi presne byl a co pro tebe znamena kopec:-))

                    0 0
                    • kudlanka32  

                      nevim, vodovahu nevozim ale vsechno co miri vzhuru je kopec......co dolu je skopec

                      0 0
    • Bigoff  

      Jen jestli to nebude tim sedlem. :-)

      0 0
    • black.horse  

      já si troufám říct, že jsem spokojen… ale teda to se nemá říkat, aby to člověk nezakřiknul, tak opravuju na téměř spokojen;-)

      0 0
    • cabbage  

      bež do…historie, už se to tu řěšilo;-P

      0 0
    • kudlanka32  

      takovy nejsou.....neznam zadnou ktera by se mnou sla dobrovolne na bika.....mozna to neni rodinna zabava:(

      0 0
      • kudlanka32  

        …nebo :) …az :-P

        0 0
      • silnicar  

        souhlas, vždyť je o jenom blbý kolo…jak pro koho! :)

        0 0
      • chodec  

        Manželka tvrdí, že by teď se mnou jezdila až by brečela – ale nejde to – do konce ledna ji na předchozích 9 měsíců diskvalifikovalo bříško, od té doby února je zase na kojící pohotovosti ;-) Ale už si plánuje nové kolo, až půjde malého předhodit babičkám alespoň na pár hodin v kuse ;-)

        Prý hlavně chce, aby bylo červené – musím-li tenhle argument překousnout jako cenu za to, že budeme mít další společný koníček – BERU ;-)

        0 0
      • Martinaa  

        se pleteš, myslim, že nás je docela dost, ale zajímalo by mě, kde jezdíte… taky bych se občas jela projet s někym…sice už jsem si celkem zvykla, že jezdim sama, ale takový menší zpestření bych uvítala:) že by tu přece jen byl někdo z Prahy ?:))

        0 0
        • Irena  

          Presne tak, uplne s tebou souhlasim..az na tu Prahu:o)

          0 0
          • vlk  

            No já teda koukám. Také stále jezdím sám. Když už někoho potkávám, tak většinou bikery. Klidně se někdy můžeme domluvit a vyrazit s nějakou partou na bike v okolí Kopečka -Domašov apod. Pokud by ti tedy nevadilo, že by si jela s trochu staršími bikery jako jsem já. Nicméně, aby nedocházelo k omylu, rád se projedu(abych nejezdil jen sám) -přítelkyni zrovna teď nesháním. Vzhledem k tomu, že např na Kopeček jezdí z Olmika cyklobus, tak ho moc lidí nevyužívá. A nebo se můžeš přidat, jak si zase někdy pojedem projet trasu Šely u Lipníka-tam nikdy nechybí Martinka.

            0 0
            • Irena  

              No tak fajn..jen casu moc neni,ale snad to nekdy vyjde…ovsem stydim se zasvekolo:oD

              0 0
              • vlk  

                Není se proč stydět. To já se asi spíše budu stydět za fyzičku. Ale přece cyklistika není o stroji ani o fyzičce. Cyklistika to je v srdci.

                0 0
                • lith  

                  zamáčkl jsem slzu, jak mě to dojalo:-) Vážně dobrý Vlku

                  0 0
                  • Hejdik  

                    Asi by jsme měli jít jinam a dopřád chvilku soukromí :) Tak já jsi du číst někam jinam,abych nerušil.

                    0 0
                  • vlk  

                    Tak nějak si tu svoji fyzičku musím odůvodnit, nějak sám sebe vnitřně uchlácholit. Včera jsem stoupl na váhu a nestačil jsem se divit-budu muset začít častěji jezdit a na závody to letos asi nevypadá :o(

                    0 0
                    • lith  

                      proč se pořád honit za nějakou fyzičkou? není prostě lepší jen tak jezdit??

                      0 0
                      • vlk  

                        Však jo. Já už si teď jen tak jezdím a platí pro mne ta srdcová záležitost k bikingu a k přírodě. To si jen člověk povzdychne, jak dříve jezdil rychleji a dál. :o)

                        0 0
            • pop  

              Snad se přidám někdy i já. Právě jsem objednal novej bajk, ještě ta haxna…

              0 0
            • banton  

              Super lidičky kdo navstivi tohle forum tak se urcite pobavi…PO CELEM DNU SI TO VZDYCKY CTU A VAZNE JE TO SUPER..MOC DEKUJI…TOHLE JSEM VAZNE NECEKAL ZE SE TO TAK ROZJEDE..DIKY…nevim fakt co na nektery prispevky rict…cele jsem si to vytiskl a cetl jesm si to pred spanim a musim rict ze vazne super..TAK JESTE JEDNOU DIKY…VAS TONDA

              0 0
        • kudlanka32  

          ja teda jezdim vetsinou sam protoze nevim kdy mam volno…ale v tlupe to je lepsi:) hlavne ma pak clovek nejak chut ject dal.....

          0 0
        • Krys  

          Nesranduj, v Prahe predsa nikto nejazdi. Hlavne v nedelu nie. A uz vobec nie v 20 clennych skupinach. ;)

          0 0
          • kudlanka32  

            jenze 20 je zas na me moc…me je nejlip 4–8mi.....nejlip s lidma co jezdej stejne k cemuz je treba se projezdit spolu:) pak to je nejlepsi

            0 0
          • Martinaa  

            no jo neděle byla suprová, ale kdy bude další…? mezi tim zas najezdim x km sama

            0 0
        • mitch  

          No já teda potkávám akorát starší pány na silničkách, bikerky žádný…v praze takový nejsou…

          0 0
          • Martinaa  

            plně s tebou souhlasim, nevim, co ty maldý dělaj…Kluci hebejte se :)))

            0 0
            • georgio  

              No musim se tech mladych z Prahy zastat…vsak mi se hybem…ale asi v jinych castech Prahy…:-))) Ale pravda ze taky malokdy potkam nejake mladsi bikery…natoz bikerky…asi jsme v Praze ohrozeny druh…:-)

              0 0
              • Martinaa  

                věřim ale, že nevymřem, já se o to postarám:)

                0 0
                • mitch  

                  Já se o to postarám :-) a co na to druhá strana ;-)? A kde teda jako jezdíte?

                  0 0
                  • Martinaa  

                    no vzhledem k tomu, že jsem z Modřan, tak směr Karlštejn, Amerika, Vraný nad Vltavou…

                    0 0
                    • mitch  

                      No a tim je všechno vyřešený…bikerky sou na jihu a bikeři na severu :-) Prahy

                      0 0
                      • Manas  

                        Na jihu je bajkeru hromada :-)

                        0 0
                        • mitch  

                          No tak dobře, ale tady žádný nejsou…potkávám akorát postarší pány na silničkách a nic, bajkery tak párkrát za uherák a bajkerku ani jednu.

                          0 0
                      • georgio  

                        no i u nas na vychode par bajkeru je…ale bajkerky skoro zadny:-(

                        0 0
                    • SoLaX  

                      Ahoj sousedko, odkud si? (Modrany prece jen zas tak maly :-)) Nekdy bysme mohli vyjet, i kdyz ta tvoje zavodni fotka me trochu desi :-] P.S. Prikladam odkaz na moji mapku Modran a okoli – je to kopie te Velointestacke, ale myslim, ze podle ni ty mista najdes lip.

                      0 0
                      • SoLaX  

                        Ten odkaz – solax.ic.cz/toc­na_geo_v1_1.gif

                        0 0
                        • Martinaa  

                          ten odkaz nějak nefunguje…podle týhle mapy bych asi daleko nedojela :D

                          0 0
                          • Jarous1  

                            Funguje… Doporučuji ale předchozí stažení na disk, ono to má přes 5MB. Možná, že tak velký soubor neumí IE zpracovat.

                            0 0
                            • Jarous1  

                              Tak jsem se nespletl. Když na to normálně kliknu, tak to IE nezobrazí… Takže pravým čudlem myši a „Uložit cíl jako…“ Pak se to dá už zobrazit čímkoli.

                              0 0
                              • bam  

                                Firefox to zobrazi :) Jinak skvela mapa, konecne vim jak se ty mista jmenujou, znal jsem jenom maturitu.

                                0 0
                      • Martinaa  

                        Ahoj sousede:) ty fotky se fakt bát nemusíš a mě taky ne :), zas tak moc závodů nejezdim, ale už se na nějakej těšim, přece jen je to fajn vidět, jak se člověk zlepšuje:)))No a bydlim kousek od zastávky Družná, jestli ti to něco říká, kde bydlíš ty?

                        0 0
                        • SoLaX  

                          Uff, to mi trochu spad kamen ze srdce..:-P Ja se letos chystam na svuj prvni zavod a fakt se tesim – porad tu o tom jen ctu a chci si to konecne taky zkusit – jen abych stih dojet v casovym limitu :) Ale letos mi docela preje rozvrh, tak zacnu trochu „trenovat“ :-) Uz aby bylo tepleji, nejsem totiz moc zimne vybaven.. Jj, Druzna vim kde je. Ja bydlim kousek od konecny tramvaje – blizko ZS Angelovova. P.S. Co ta mapa, uz funguje?

                          0 0
                          • Martinaa  

                            jj děkuju, možná to o víkendu prubnu, když nebude bláto… a začít trénovat si měl už dávno, mám před tebou v tom případě dvouměsíční náskok :)

                            0 0
                            • SoLaX  

                              No ja vim ze mel.. :-[ Ale stejne jeste nevim na kterej zavod jako prvni pujdu. Chtel sem neco blizko Prahy, ale Trans Brdy 19.5. nemuzu, takze nejspis Beroun 10.6. Sakra, ted si uvedomuju, ze uz je brezen a toho casu zas tolik neni – no nic, musim fakt zacit.

                              0 0
                            • SoLaX  

                              A co se jit zitra odpo projet? Ma byt krasne.. Napsal sem ti i maila..

                              0 0
                              • Martinaa  

                                Ahoj, já se dneska vrátila z Moravy, takže teď musim něco trošku dohnat ve škole, když říkáš, že bude zítra hezky, tak možná na chvilku vyrazim ,ale fakt jen tak na hoďku až dvě…no snad to počasí vydrží

                                0 0
                • georgio  

                  tomu rikam spravny pristup:-)))))

                  0 0
                • kudlanka32  

                  to zni skoro vyhruzne :)

                  0 0
              • Pebe  

                já se třeba díky rodině pohybuju v jiných ČASECH, na úkor spánku…

                0 0
              • Jituschka  

                Přidávám se k Martině, i v Praze se občas nějaká mladá žena na kole najde:)

                0 0
                • kudlanka32  

                  no jo jenze panove se obcas (i nedobrovolne) rochni v bahne a vy chcete obvykle zustat cisty…tak ty svety zustanou oddeleny (vyjimky potvrzujici pravidlo mlcet!)

                  0 0
            • McBlacky  

              je pravda že silná silná frakce B-F v Praze se pomalu přesová do m40 a m50 :)

              0 0
        • Treker  

          Ano, z Prahy tady toho je plno. Taky nemám s kým jezdit…:-( Tak třeba … ? Směr Točná, Davle mám nejraději…nebo na Okoř…

          0 0
        • DX3,5  

          Taky by mi nevadila nějaká bikerka. Ale i někdo s kym se jen tak projet. Neni někdo takovej v Práglu??

          0 0
    • scret  

      hele a proc chces zrovna cyklistku??:) to je nejka zaruka kvalitniho vztahu?:) mam zkusenost ze vetsinou staci sportovni typ… je jedno jestli plave,bajkuje nebo tak,hlavne kdyz to neni nejakej pecival ne?

      0 0
    • smith22  

      Kdyby tady na bike-foru šlo vyhledat jen samé bikerky tak by to tu bylo jak někde na seznamce.Něco ti poradím.1.Počkej až bude léto(až začnou jezdit bikerky)2.Až nějakou potkaš na cestě tak jeď za ní.3.Předjeď jí a udělej si náskok tak abys ji na chvíli ztratil z dohledu.4.Slez z kola a vypusť duši.Až pojede kolem tebe tak si ji stopni a popros ji jestli nemá lepení,řekni jí že si asi píchl kolo.Když to půjde dobře tak možná i sleze z kola a slepením ti pomůže.Horší bude až to rozděláte a ona zjistí že to není píchlí,to se pak musíš vymluvit na vadný ventilek nebo tak něco.Ale pokud to bude chytrá holka tak tě stejně prokoukne ale to už je pak jedno.Jde přece o navázání kontaktu.Jo a ještě jedna věc tuto fintu nikdy nezkoušej bez pumpy.Co kdyby ti nezastavila.A taky by se ti mohlo stát, že když si uděláš náskok a budeš na ní čekat tak že ona někde předčasně zahne a ty pak můžeš s vypuštěným kolem čekat třeba do večera.Proto si raději vyber nějakou cyklotrasu kde je větší pravděpodobnost že pojede po té cyklotrase.:-))

      0 0
      • Twisp  

        Horší bude až to rozděláte a ona zjistí že to není píchlí

        proto doporučuju sebou vozit preventivně stovkovej hřebík :)

        0 0
        • kudlanka32  

          tsss…na co hrebik…staci lehce prbrzdit ve vysoke rychlosti na sotoline s nobby nic. razem je v kole dira jak..... sem to stalo a pak sem potupne tlacil yetiho po silnici a zastavil mi osklivej (sorry:) cyklista.....sem hrde odmitnul......hi hi

          0 0
        • smith22  

          :-)))

          0 0
      • silnicar  

        dobrá teorie:) by musela být ochotná zastavit a pomoct…asi špatný kraj ty Hostýnky a nebo mám málo defektů:)

        0 0
        • smith22  

          Však právě když zastaví tak aspoň poznáš jeden její charakterový rys(ochota).Když nezastaví tak asi nestojí za to.Nebo zkus napumpovat to kolo cos vypustil,předjet ji znovu a celou fintu zopakovat :-)))).To jí nebude divný neboj :-)))

          0 0
          • silnicar  

            když bude ochotná, zastaví hned:) .....když ne, tak to nezastaví ani po x-pokusech.....no jo, je to v lidech!

            0 0
      • smith22  

        Doufám že to nečtou bikerky.:-) To by sme pak byli profláklí po celé republice i stou naši slavnou fintou.To už by nám nezastavila ani jedna ikdyž by sme třeba pichli doopravdy.:-)Tak LOVU ZDAR

        0 0
      • Andrea  

        To jsem se pobavila :-) Ale myslela jsem ze presne takhle to delaji prave holky :-))

        0 0
      • Hnoj  

        Tohle je moc :-D

        0 0
      • yoggi  

        este pozor na to aby v domneni ze sijej usiel ona nepridala ze ta dobehne a nezbadala ako zoskakujes a vypustas koleso :))))))))))))))))))

        0 0
      • vlk  

        Zajímavá rada. Já mám občas problém, že píchnu i když žádná holka zrovna nejede :o)

        0 0
      • Martinaa  

        :))) teda to vypadá, že si profík:) zní to docela legračně,jak si to napsal, ale nejspíš by jsme pomohli:)

        0 0
      • Hejdik  

        Doporučuju srazit z kola a pak s láskou ošetřit bebí:))

        0 0
      • ZuzicK  

        1.Počkej až bude léto(až začnou jezdit bikerky) .. myslíš, že bikerky jezdí jenom v létě? :P

        0 0
        • Martinaa  

          jo dobrá poznámka – my jezdíme celoročně :)

          0 0
          • Luka  

            jasněěěěě

            0 0
            • Cryzyy  

              A kde ? :)

              0 0
              • SELMIRA  

                neřeknem!

                Bacha na něj bikerky, je to maskovaný žileťák a navíc ukrutný chrt! :o))

                0 0
                • Cryzyy  

                  No počkej Ty šelmičko, abych si Tě letos nepůjčil na nějakej závod dvojic ! :) Vůbec jí to neveřte, na silničce jsem letos seděl sotva 11 dnů a jinak jezdím děsně pomalu, dokonce tak pomalu, že ani žádné bikerky nepotkávám… :)

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Tj. 11 × 24 hodin? :-)

                    0 0
                    • Cryzyy  

                      ne ne to je jako 11 KOLO dnu :) na hodiny to bylo asi 53h za tech 11 dnu…

                      0 0
                  • SELMIRA  

                    akorát bys mohl ještě k tomu dodat, že za těch 11 dnů jsi nažiletkoval 1648 km!!!!!!­!!!!!!!!! Tos asi nejezdil moc pomalu… Abys potkal bikerky, musíš do lesa. Klidně přijeď a my Ti ukážem kde jezdíme. Jestli se nebojíš. :o)

                    ad. závod dvojic, už jsem zaslechla, že máš nějaký úmysly…bych do toho klidně šla, docela by to mohla bejt prča, avšak něco kratšího než BCH, nejraději jednodenního, páč dýl bychom se jistě nesnesli :o)))

                    0 0
              • ZuzicK  

                Všude možně :D

                0 0
              • Martinaa  

                kde? no kde nás napadne – jezdi taky a uvidíš:)

                0 0
    • Shaddy  

      Bikerka to sice není, ale kolo už je na cestě. :o) A ještě malá poznámka: ideál nehledej, neexistuje ;o)

      0 0
    • Hnoj  

      Kdybys radši jezdil na kole a neřešil kraviny :-D

      0 0
    • alveta  

      Co mas z toho,taky furt nemuzu narazit na nejakyho toho bikera:-( takze hold jezdim nejcastejc sama:-(

      0 0
      • Mažar  

        Furt lepší sama jak vůbec :-)

        0 0
        • marapara  

          To je pravda

          0 0
          • Mažar  

            To se musí brát pozitivně, nikdo mi neujíždí a já si to pak můžu v klidu vychutnat

            0 0
        • alveta  

          mas recht:-) aspon se nenervuju,ze nekoho zdrzuju:-)

          0 0
          • goofy  

            Na to se musi s klidem… Ja taky vsechny zdrzuj a vubec z toho nejsem nervozni :-D

            A kdo chce jet se mnou uz s tim vecemene pocita, nebo pocitat musi :-)

            0 0
            • alveta  

              nj,jenze kdyz ja to tak tezce nesu:-)) ale az se rozslapu po tech 20 km,tak se to da…

              0 0
              • goofy  

                Ja nemam zadne ambice, takze ja se nad tim povznasim. Mozna az si zase nekdy koupim chrti kolo, tak to bude jina. Ted si spis uzivam sjezdiky ;-)

                0 0
          • Jituschka  

            A nebo že někdo zdržuje tebe :-D

            0 0
            • alveta  

              no leda kdyz jedu s holkama co jedou na kole jednou za rok:-)

              0 0
          • Mažar  

            Já nezdržuju, ale snažím se držet tempo s ostatníma a taky pak podle toho vypadám…

            0 0
          • Mažar  

            Já nezdržuju, ale snažím se držet tempo s ostatníma a taky pak podle toho vypadám…

            0 0
      • vlk  

        To nemáte v Blansku kluky? Já měl vždy za to, že je to naopak, že je málo bikerek. To tvé kolo to je Rocky Mountain-s těmi červenými javorovými lístečky?-pěkný, hoď si ho do profilu mezi biky.

        0 0
        • tulda  

          Blanský kluci hrajou baseball ;-)

          0 0
        • JSt  

          jasny schwinn

          0 0
          • vlk  

            A jo máš pravdu-zesvětlil jsem si ten obrázek a je to schwinn-ale je docela pěkný.

            0 0
        • alveta  

          ale tak nejaci tam sou,jenze problem mozna bude v tom,ze zrovna netouzim po nejakym diskofilnim pubertakovi:-) No to kolo,to je Schwinn:-) takovej muj malej,obycejnej Schwinnecek. No fotku tam dam,ale az budu nejakou mit,furt se me to nejak nedari:-)

          0 0
          • goofy  

            Arnostek to rozjede ;o) youtube.com/wat­ch?v=RZY6LOTr-hI

            Imho u nas to je to same

            0 0
          • banton  

            tak zrovna diskofilní pubertak nejsem…To jako ne..kdyz clovek jde na bazen pak do skoly prijde ze skoly sedne na kolo a a vecer se vrati unavenej…o vikendu musi makat aby to kolo zaplatil…ale ja jsi neztezuji…mam svuj zivot rad..a nenavidim takovy ty ulejzany skejtacky a hiphopery to je hnus…

            0 0
            • Krys  

              Preco ich nenavidis. Urobili ti nieco zle?

              0 0
              • Hnoj  

                Mám dojem, že drásalák špatně zformuloval svuj názor…

                Tuším, že se k nim stejně jako třeba já, má z nich srandu, musím říct, že málokdy vidím něco tak zábavného, jako kluka co má gatě u kolen, na krku řetěz z kovošrotu s kostelním křížem, hoooodně velikou budnu s pravým bobřím kožichem na límci a kšiltovou s rovným kšiltem směřujícím k nebesům, stejně jako jeho vzletné myšlenky. V puse samozřejmě nemůže chybět cigáru nebo brko, bez toho není jejich image dokonalý…

                Nedávno jsem potkal takovýhle dva zjevy ve štěpánský ulici v Praze a smál jsem se ještě hodně dlouho po tom, co mě přešli…

                „prezentuji svůj názor“

                0 0
                • banton  

                  Super lidičky kdo navstivi tohle forum tak se urcite pobavi…PO CELEM DNU SI TO VZDYCKY CTU A VAZNE JE TO SUPER..MOC DEKUJI…TOHLE JSEM VAZNE NECEKAL ZE SE TO TAK ROZJEDE..DIKY…nevim fakt co na nektery prispevky rict…cele jsem si to vytiskl a cetl jesm si to pred spanim a musim rict ze vazne super..TAK JESTE JEDNOU DIKY…VAS TONDA

                  jo jasne tak jsem to myslel to fakt stoji za pobaveni kdyz clovek tohle vidi…to je vazne sranda dnesni mlades to je fakt zabavny..delam v shopu tak potkavam more lidi…a jako docela super videt kdo jak vypada a tak…dekuji za tvuj nazor…

                  0 0
                  • Hnoj  

                    Zvláštní, že zrovna ty ač je ti 19, používáš výraz „ta dnešní mládež“. Jako bych slyšel svojí babičku :-D

                    0 0
                    • banton  

                      Nevim mam trosku jinaci pohled nebo ja nevim..zni to trsoku staromodne ale je to asi tak…jako nektere lidi vazne nemusim…zvlast kdyz neholduji cigaretam a alkoholu a jeste pekne musim uz makat na starat se o spostu veci..nekdo by o me rekl ze jsem takovy slusnacek a nekdo by rekl ze si ten zivot moc neuzivam…Kazdy ma jinaci pohled na tento svet..a kazdy at si uziva jak chce..ale dekuji za nazory… jo a taky nenavidim fotbal a hokej, protoze je to zkorumpovanej sport…obdivuji ty sportovce kteri neco dokazali a a nebyli jen figurkou na televizi nebo tak.. Jmenovite…Katka N., Lance A., Tereza H. (mimochodem asi hodne lidi poznalo ze se mi libi ale to je jina stranka veci) apod…Tonda

                      0 0
                      • JSt  

                        tak zrovna za lanceho bych ruku do ohne nedal. myslim toho americkyho, ne toho naseho z b-f ;-).

                        0 0
                        • Lance  

                          diky tobe mi opet zvlhly oci – tak krasne to napsat „naseho“ to je tak mile a krasne...........

                          0 0
                  • pepino  

                    Čéče, když jsme jezdili v 80letech a poslouchali Beastie Boys, Dead Kennedys a Suicidal Tendencies tak se takhle skejťákům nenadávalo:)

                    0 0
                • Krys  

                  No jedine tak. Mne hip hop pride tiez dost uleteny, ale je to zivotny styl niektorych ludi.

                  0 0
                • bam  

                  Ja si vzdycky vzpomenu na tohle dnes jiz legendarni dvojici www.youtube.com/watch?… :))

                  0 0
                  • cova  

                    Ježišikriste… Mohli by se raději přihlásit do „Puškinova památníku“ a zazpívat nějaký hit let minulých – třeba Píseň o krokodýlu Geňovi, lépe by odpovídala jejich věku, úrovni a „myšlenkovým“ pochodům. :-)

                    0 0
            • goofy  

              Ono je skejtak a „skejtak“…

              Ja osobne se nepovazuju za najekeho skejtaka, metlaka, diskofila nebo hiphopera, ale nemam rad lidi co na ne vseobecne nadavaji. Pravi skejtaci at si chodi obleceni jak chteji, at si huli, je to vicemene styl te komunity (steejne jak se pozne metlak). Ale ti lidi aspon neceho dosahli. Jsou to vesmes sportovci a temer kazde pekne dopoledne travi v parku. Ze si mezitim treba smotnou jedno brcko? At… Tito lide se vetsinou nikde verejne moc neprezentuji, moc na sebe neupozornuji…

              Co me sere jsou takovi ti gangstas skejters a hiphopers… Tvari se, jako by osvobodili svet, jak jsou mega kůl, in a ty jsi total aut. Jsou to vetsinou decka 14+, zvaro v hube, drsny vyraz na xichte a skejt, brusle nebo BMX-ko nevideli ani z rychliku. Tem se vetsinou zasmeju a jdu vesele dal.

              No a pak nemam rad diskofily/dis­kofilky, protoze se to v Havirove premnozilo a uz tu neni zadny poradny klubik, pac se asi neuzivi :-(((

              0 0
              • banton  

                Myslim ze tvuj nazor je asi vystihujici nejvice…Ja nekritizuji ja rika…vis dneska je doba kdy si kazdy muze nosit na hlave co chce a na sobe taky…tak proc ne…at si kazdy dela co se mu libi…jen rikam souhlasim s tebou

                0 0
            • Pá-dlista1  

              A do toho bys chtel jeste babu? :o

              0 0
            • alveta  

              :-* :-)

              0 0
        • jonys  

          Schwinn,pokud mě oko nemýlí

          0 0
      • brantec  

        co třeba Milan Šustek, nebo Ondra Fojtík? :-))

        0 0
        • alveta  

          Tak Milana znaaam,ale myslim,ze jedna jizda by stacila a uz bych se neprobrala…:-)

          0 0
    • Vymi  

      jeste si dej bacha na bikerky co sice tak vypadaji ale nejsou…maji treba jen pujcene kolo od sveho mileho… to se pak spatne vysvetluje :-)))

      0 0
    • DW6  

      A jedna z Ústí by nebyla?:Djinak zatím jsem měl jednu cyklistku a nějak to nebylo ono,slečna chtěla jezdit(±2krát týdně),ale mě to zas tolik nebavilo.z téninku se stává výlet a na to čas není

      0 0
      • pitos  

        No a někdo má zas jiné priority,chce výlety a né jen najíždění km.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        No kámo, bych ti přál potkat „tu pravou“. To se pak její výlet mění v můj boj o přežití :)

        0 0
    • banton  

      Pěkně se to tady rozjelo, jujda…jako asi nemusi to byt holka co jezdi primo na biku..stacilo by samozrejme kdyby byla sportovec…ale tak aby trosku mela treba pochopeni ze kdyz urvete saltr tak se misto neceho do bytu koupi erko za 2500,– hihi…ale to je taky jen tak ze srandy…ideal neexistuje…to je pravda…Dekuji za komentare…

      0 0
      • vlk  

        S holkama je to těžký, když je člověk mladej, tam mu dá dost práce nějakou splašit a když je pak starší, tak jich může mít mraky i když už třeba další neshání. Navíc bacha na to, znám dost holek co byly v 18 extra sportovkyně-skoro vrcholově a dnes zlenivěli nezkutečným způsobem. Zrovna tak znám holky co na sport nikdy nebyly a dnes lozí(climbing)-že by česky horolezčí?- po horách, závodně tancují, jezdí na kole apod. Nevybíral bych tebou holku podle toho zda jezdí na kole-třeba se to zalíbí časem i nesportovkyni.

        0 0
        • marapara  

          Taky to tak mám. Ta moje na kolo nikdy moc nebyla, ale už povolila, že bysme mohli nějaký ten výlet spáchat až bude teplo. A kdoví, třeba jí to chytne taky.

          0 0
        • McBlacky  

          to je přesný – Jak říká Jack Nicholson: „kdybych v 18 věděl o ženách to co dnes, mohl jsem mít mnohem krásnější život“ :)

          0 0
          • Krys  

            Tak to je silne koncentrovana pravda. Najhorsie je so stupajucim vekom, bude ten pocit silnejsi. :,(

            0 0
        • kudlanka32  

          pak netusim co myslis tim starsi…si prijdu starsi a nikde zadny mraky nevidim (na nebi leda) a kdyz budu este starsi tak pak je co…duchod:) jen abych to neprehnal cha chaaa

          0 0
          • vlk  

            No asi takhle.V 17 nebylo zas tak lehké splašit někde holku. Člověk měl pocit, že jsou nedostupný. Časem člověk začne trochu ženy chápat a lecos se o nich dozví. Pak si sbalí nějakou holku a najednou se na něj začnou lepit ostatní a má hromadu zájemkyň. Já od 17 dál již problémy neměl-tenkrát jsem závodně tančil standartní a latinskoamerické tance a tak na člověka baby letěly. Obecně je ta časová hranice u každého jiná.Obyčejně to vidím tak okolo 20. Jde samo o to v jaké společnosti se pohybuješ-Když třeba stále mezi IT chlapy, tak těžko splašíš babu.Obecně si myslím, že chlap časem prostě změní jakoby chápání zodpovednosti a světa kolem sebe. A to je většinou právě ten okamžik.

            Výsledek z toho textu je,že ženské jakoby podvědomě poznaly, kdy muž začne chápat svět kolem sebe zodpovědněji(jakoby dospěle). Navíc jakoby chlap ženský přitahoval víc, když je zrovna zadaný.

            0 0
          • vlk  

            PS: Tak já to beru podle sebe, mě je 27 -tak samo, že později zájem zase opadne. Vidím to tak, že když člověk aktivně hledá, tak nenachází a když to nechá osudu, tak se diví kolik holek se najednou objeví.

            0 0
    • JancA  

      vtipný téma:)…Má zkušenost je taková : Holka na kole asi vypadá hodně exoticky a nezvykle, zvlášt když jede svižně (ale to možná ani nemusí). Přitom elasťáky a dres působí velmi asexuálně, takže tomu moc nerozumim:). Nicméně za dva roky co jezdim na kole jsem se seznámila se strašnou spoustou skvělejch lidí, takže to vidím pozitivně. Chlupatý nohy bych nechtěla a ideál jsem našla – projede se, ale debaty o kole, řetězech a přehazovačkách striktně odmítá:)

      0 0
      • banton  

        hm tak jako nemyslim ze by to vazne musel byt cyklista ale tak jak jinak ..ze…ale proc chlupaty nohy??Ja uz jsem si zvykl tak na oholeny ze mi chlupaty vadi…hihi…a o kole…pracuji v obchode jako prodavac..takze veget…o kole dokazu kecat porad..

        0 0
        • JancA  

          no právě, to holky moc nezajímá…aspoň z mýho pohledu – ráda jezdím, myslím, že na holku dost (cca 10 tisíc loni a 8 chci letos),ale jak někdo začně o komponentech atd, tak bych vraždila. Baví mě ten pohyb,ale ne jestli má moje vidlice zvdih X a váhu Y.To je uplně fuk.

          0 0
          • vlk  

            :o) To si ještě nezažila debaty mezi klukama, když ty vidle ladí-Ale zase by si se třeba dozvěděla, jak se dá udělat perfektní olejové kluziště ve sklepě-a zadarmo-a to se vyplatí :o) Zimní stadiony jsou již pasé.

            0 0
            • JancA  

              ok,ale zazila jsem plakaty cyklistu v obyvaku v byte chlapka, kterymu bylo hodne pres tricet.tak to uz bylo moc i na me:).Takhle to myslím.Jestli chcete nakou cyklistku, s mirou a projevte zajem i o jine veci, holku stejne neulovite na titanovej ram:)a hlavne NE CYKLISTICKY TRICKA ze zavodu v civilu, to je nejvetsi peklo:))))))Jsem kritik, ja vim:)

              0 0
              • Lance  

                :-) jsi proste idealni, dneska strhnu vsech sedm plakatu s Lancem ve zlutem a premaluju obyvak, ale nepamatuju si, zes nekdy byla u me

                0 0
              • RomanH  

                A kua, ty tricka jsou problem ;-)

                To z Tveho seznamu odpadaji automaticky i ajtaci.

                0 0
              • yoggi  

                sa necuduj chlapi maju 3 temy: baby, auta, bajk :))))))))))))­))))))))))))))))))

                0 0
          • banton  

            aha tak to promin tak to jsem te spatne pochopil…jj tak pro zenu je dulezite aby to spravne fungovalo a tak bylo treba lehke a pohodlne…jasne to taky znam…pokud te bavi pohyb tak jo ale samozrejme o tom musis neco vedet…ja se o tom nemusim bavit…vim presne co od kola cekat tak jsem klidny…

            0 0
          • georgio  

            Nejezdíš náhodou přes Běchovice a okolí? Slečnu na podobnym kole jsem tu nedavno zahlídl:-)

            0 0
          • saldi  

            nahodou ja patrim k tym, ktore sa zaujimaju o komponenty, ale je pravda, ze pred mesiacom som nemala tusenie, co su to imbusaky a tak. takisto ma zaujimavy kto ma aky zdvih (ja len 100) o vahe nehovoriac – chcem mat co najmensiu a tak menim a menim, no ide to dost do penazi :( takze obmedzene

            0 0
    • yoggi  

      zaujimava tema. najlepsie by bolo najst taku co vie servisovat bajk, jazdi, ovlada vsetko co ty a este by aj zarabala :))))))))))) nuz co na to napisat jedine jazdi a oci pritom otvorene a hladaj :)))) mne sa zas stalo slapem si a zrazu pocujem ako nieco za mnou funi tak sa otocim a to ma dobieha nejaka bajkerka a pyta sa ci mi nebude vadit ked sa za mna zavesi. cesta to bola kratka a odvtedy som ju nevidel.

      0 0
    • kesu  

      jel sem takle pred tejdnem metrem na jizni mesto(prtoze sem linej jezdit na tocnou ..) a nastoupim do metra.A koukam ,ze tam stoji moc pekna holka s trialovym monty.chvili sem na ni koukal a premejslel nad tim,jestli veze kolo priteli nebo kde to vzala.Pak mi to nedalo a zeptal sem se.Ujistila me,ze kolo je jeji a ze na nem umi.Z toho usuzuji ze dokonaly holky existujou,mozna ne dlouho ale urcite jo:)

      • jen me doted przi ze sem nejel s ni dal,asi sem se bal,aby ze me neudelala blbce,coz by se stalo temer spolehlive…
      0 0
    • Stancek  

      Se to tady pekne rozjizdi… doufam kdyz se tu nekdo da dohromady date vedet :-) Taky bych schanel bikerku, ale ta moje by me zabila :-D

      0 0
    • JMT  

      Mam ji rad :-)

      0 0
    • Vymi  

      jo dej te mi taky vedet :-) jsem prave sam…

      0 0
    • Blade  

      Jak je ta písnička o Vonáskovi? Ta by se sem tuze hodila :-D Zanotujééém ;-)

      0 0
    • cíca  

      Tak jsem koukal na bazar a zdá se mi,že jsi našel asi babu která na kolo nechce, když ho prodáváš:-)))

      0 0
    • Radek Broz  

      Neřekl bych, že se nějaká na tenhle thread chytí:D

      BTW: Jsi na tom ještě dobře, holek, který by se mnou šly na bike je v ČR asi 5;-) Do XC jich uvrtáš určitě víc.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pak musis zmenit taktiku jako nekteri zde pritomni. Kdyz si chces vrz… zajezdit, musis prejit na XC :D Nebo muzes chodit ke kadernikovi a na aerobic. To uz musi zabrat :)

        0 0
    • jonti  

      Zial taku nemam. Ale jednu taku poznam, uplne super holka, rada jazdi na biku, sportuje, je informaticka… Proste co viac chciet. A je blby s nou nic.

      0 0
    • LenkaR  

      Jezdím sama už cca 8 let, ani mi to už nevadí, nemusím se za nikým hnát a na nikoho čekat, jedu si, kam chci, kdy chci…někdy bych teda společnost brala, ale když nikdo vhodný není, tak co se dá dělat :) Ta finta s „píchlým“ kolem je fakt dobrá, asi bych zastavila, ale lepení nevozím :) Jen doufám, že až někde opravdu píchnu, že někdo pojede zrovna kolem a pomůže.

      0 0
      • Vymi  

        neboj ja bych pomohl… :-)

        0 0
      • banton  

        Super lidičky kdo navstivi tohle forum tak se urcite pobavi…PO CELEM DNU SI TO VZDYCKY CTU A VAZNE JE TO SUPER..MOC DEKUJI…TOHLE JSEM VAZNE NECEKAL ZE SE TO TAK ROZJEDE..DIKY…nevim fakt co na nektery prispevky rict…cele jsem si to vytiskl a cetl jesm si to pred spanim a musim rict ze vazne super..TAK JESTE JEDNOU DIKY…VAS TONDA

        0 0
        • Blade  

          Chápu, že chceš poděkovat, ale myslím, že není nutný děkovat každýmu jmenovitě ;-)

          0 0
    • jipík  

      Aby jsi pak taky neplakal :-() www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…

      0 0
    • jonys  

      Sorry přátelé,ale tyto debaty mě fakt berou!Až někdo napíšete,že jste si našli němou nymfomanku vlastnící pivovar,smeknu­.Jinak pokud nemáte do čeho píchnout,tak movitějším doporučuju tzv. bordely,těm méně finančně zajištěným radu PANA Blejda viz výše :-)

      0 0
    • jakub  

      svoji tedkom uz zenu jsem poznal na diskotece, v zivote pred tim nic co se tyce sportu nedelala. V te dobe, jsem byl presvedcen, ze co nevidet budu mistr sveta omeleta v kulturistice, heh, pak se to nako zvrhlo a zjistil jsem ze venku je toho videt mnohem vic a na kole je to uzasna zabava, pořídil jsem si bajka a hned na to jsem sehnal jednoho ai ji. Nejdrive sme se hrozne hadali paac ji to moc neslo… a ja sem furt chtel aby jezdila vic a vic… ale pak ji to zacalo bavit a dneska zavodi, vlastnime spinning centrum a MTB Penzion je to super, narovinu rikam, moje sice nema sportovní vlohy ale zabrat umi… a toho si vazim vic, nez mit babu s talentem…

      0 0
      • jipík  

        Tiše závidím, mistr světa omeleta v kulturistice jsem se taky nestal nejvíc 9. na mistroství ČR, potom jsme s přítulkyní čuchli ke kolům a začali jezdit, ne závody do těch mě pořád hecovala, ale já spíš do světa a po světě, naposledy jsme spolu doprovázeli Lucku s Michalem když jeli kolem světa, je to zocelilo, nás rozhodilo, od té doby jezdím po světě sám, na co tahat dříví do lesa a zpívám si jak Blade studente Vonásku vy… se na lásku :-)

        0 0
      • jonys  

        Co se týká přírody,tak máš jistě pravdu,ale s ohledem na dané téma bych řekl,že mnohem víc je toho vidět ve fitku! :-))

        0 0
        • Lance  

          tot otazka

          0 0
          • jonys  

            To není žádná otázka ale konstatování faktu.Leda bys chodil do nějakýho only men fitka,ale takový neznám,neboť by tam asi chodilo jen 4% cvičenců+pár podpantoflů,co je ženská jinam nepustí :-) Nebo snad potkáváš při každé vyjížďce 3–6 bikerek oděných ve stylu „koukni na moje nový prádlo“,který ti ještě „zapózují“ při snaze o dokonalé provedení cviků??? :-)

            0 0
            • JIRA  

              Hodně dobrá je většinou poslední řada na spinningu....­.... :)

              0 0
              • jonys  

                Říká se to.Nechodím,bo mě nebaví.a jen kvůli tomu panorama…takový tragéd fakt nejsem :-)

                0 0
              • Stax  

                :)))))))))))))))) pravda

                0 0
        • jipík  

          90% zamindrákovaný paničky a zbytek zadaný a kámošům do bab nevandruji :-)

          0 0
          • jonys  

            1.Mluvím o tom,co je VIDĚT 2.Ty poměry asi záleží na fitku.Konkrétně na Boby i po osekání těch zamindrákovanejch zbyl pořád dost slušnej „vozovej park“ :-).Je pravda,že teď,co chodím na sídlišti,už je to slabší(čímž rovnou odpovídám případným rejpalům-ne,nechodím do fitka primárně kvůli slintání po ženských prcinách) 3.Dotaz mimo téma:9.místo na MČR-jde to vůbec jen s legálníma doplňkama…?

            0 0
            • jipík  

              Za mých časů, což je podle nějakých mých známých rejpalů je za Lenina vlasatého, byl jedinej doping, plnotučný tvaroh, hroznový cukr a pangamin v jakékoliv podobě (pro neznalé pangamin pivní kvasinky) :-)

              0 0
              • jonys  

                No tak to se nedivím!Za Lenina vlasatýho ještě asi opravdu cvičily jen ty paničky :-) ! Nebo cvičíš furt? Pangamin znám,taky jsem ho kdysi(bezúšpěš­ně)zkoušel. Jinak doping bude asi starší než tvé úspěchy(viz Arnold,např.),ale asi to do 10 na MČR šlo ještě bez něj…

                0 0
                • jipík  

                  Už jen kolo a občas problbnout s děckama, do fitka jsem do nedávna chodil denně, známá tam pracovala za barem, tak na kus řeči, ale už tam není, co odešla, tak fitko má už třetího majitele a nějak to ztratilo úroveň, jinak doping asi byl, ale obtížně se k němu dostávalo i finančně dost nerealný, nikdy jsme to v té naší Lokomotivě nezkoušeli, radši jsme dali 20 plzní a tvaroh letěl do kanálu :-)

                  0 0
                  • jonys  

                    Jojo,zlatý časy!Dneska když slyším ty rybízky,kteří jenom pro lepší image na koupáku do sebe perou horem dolem všelijaký sajrajty,tak nechápu… Dobře jsme tohle vlákno posunuli :-)

                    0 0
              • Gorgov  

                napsal si že byl jeden doping(nevim jakej, to si neapsal), pak tvaroh, hroznovej cukr atd…jakej byl ten doping?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Vsechno co reknete muze byt pouzito proti Vam :D

                  0 0
                • jipík  

                  jedinej doping, plnotučný tvaroh, hroznový cukr a pangamin v jakékoliv podobě (pro neznalé pangamin pivní kvasinky) :-) to je zkopčený o jiným dopingu nic nevidím

                  0 0
                  • jipík  

                    jedinej doping: plnotučný tvaroh, hroznový cukr a pangamin v jakékoliv podobě (pro neznalé pangamin pivní kvasinky) :-) asi tam měla být dvojbodka :-)

                    0 0
      • marapara  

        Tak to nezbývá než gratulovat

        0 0
    • karliner  

      Než opravdu vážně začneš hledat nějakou ideální – měl by sis přečíst Základy mužského šovinismu od Josefa Hausmanna.

      0 0
    • Lance  

      jo

      0 0
    • Smazaný účet  

      ne

      0 0
    • smith22  

      No já sem na kolo taky moc nebyl jak tu někdo výše psal ale to sem v té době nevěděl o co přicházích.Spíš sem hrával fotbal a tak.Když sem dostal asi v 11cti horáka tak sem se naněm párkrák projel a pak sem ho využíval jen po vesnici do obchodu apod.Ten horák měl snad 20Kg, měl takový ty masivní kovový blatníky,nosič ,dynamo,světla a další zbytečnosti.Bylo to spiš kolo na silnici.Asi v 18 se to zlomilo(ne to kolo ale ve mě).S kámošem sme sem tam vyrazily na nějakou to cyklotrasu ale dali sme většinou jen tak 20km.S postupem času sem si koupil nový kolo a začalo se jezdit víc a víc ale pořád sme za jednu vyjížďku natočili max 35km.Bylo to dáno hlavně i okruhama které jsme jezdili.Další zlom nastal když si kámoš koupil taky nový kolo a začali sme podnikat celodenní trasy.Docela se mě líbili cesty po Rakousku,přece už jen ten pocit že se z bajkem vezeš po jiné zemi a neznámým terénem.Poslední delší trasa byla někde kolem Dambořic(třeba to tam někdo zná) kde sme najeli skoro 100km(je to tam samej kopec).Ted už si to bez kola prostě nedovedu představit.celou zimu jen něco vylepšuji,vychy­távám,promazá­vám a sem tam když to počasí dovolí vyjedu.Ale pořád čekám až přijde to léto a všechno to zas vypukne,až se všechny cesty budou hemžit bikerama.

      0 0
      • Lance  

        na leto se trepu asi jak nekteri tady na tu svou bikerku, nemuzu se dockat

        0 0
        • smith22  

          Žijeme hold v blbým pásmu.Možná by stačilo takový klima jak je v Chorvatsku.Když sem tam byl loni na dovolené tak místní říkali že v zimě tam sněží zřídka a někdy tam chodí i v mikynách.Ikdyž letošní zima byla pro nás příznivá.Ale pořád to není ono.Mě prostě nebavý jezdit jak zakuklenec s červeným nosem.Má rád teplo.Nejradši bych se odstěhoval někam kde zima není vůbec.

          0 0
          • Krys  

            To by chcelo chalupu na juznej pologuli.

            0 0
          • karliner  

            To si myslím, že je to lepší u nás, v Chorvatsku by na kolo od půlky května do konce září vlezl akorát magor.

            0 0
            • Lance  

              nevim jak ty, ale ja hice miluju – zatim, 30 st ve stinu je pro me idealni teplota kdy se mi fakt na bike chce a samo, ze bezvetri, protoze nemam rad ochlazovani vetrem a jak pise smith, na kole vylozene jezdim jen kdyz je hezky, protoze v hnusnem pocasi me to neba a nesnasim jezdit navleceny

              0 0
    • pop  

      Díky za tohle vlákno! Díky i ostatním,kteří přispěli, protože takhle jsem se už dlouho nepobavil.Fakt dobrý řeči někteří :)))

      0 0
    • banton  

      No myslim ze jsem vyvolal slusnou debatu na tohle tema a vazne moc moc MOC DEKUJI ZA VASE PRISPEVKY…VAZNE MOC DIKY…je to supe rsi to cist po celem dnu …Tonda

      0 0
    • banton  

      Super lidičky kdo navstivi tohle forum tak se urcite pobavi…PO CELEM DNU SI TO VZDYCKY CTU A VAZNE JE TO SUPER..MOC DEKUJI…TOHLE JSEM VAZNE NECEKAL ZE SE TO TAK ROZJEDE..DIKY…nevim fakt co na nektery prispevky rict…cele jsem si to vytiskl a cetl jesm si to pred spanim a musim rict ze vazne super..TAK JESTE JEDNOU DIKY…VAS TONDA

      0 0
      • Hnoj  

        Jo mimochodem zkusím ti dát konstruktivní radu ohledně toho tvýho hledání spolujezdkyně…

        Nemá cenu hledat, tak to totiž podle všeho nefunguje. Všechno má svůj čas a dokud ten čas nepříde, i kdyby ses rozkrájel, nic s tím neuděláš. Takže doporučuju být v klidu, čekat, jsou prostě věci, který se vyřeší sami…

        0 0
        • banton  

          Dekuji moc…kazdyho prispevku si tady cenim…tohle je vazne super…Jasne nejlespi veci prijdou tehdy kdyz je prave necekame to znam a uz se mi to v praxi nekolikrat osvedcilo…jasne vis jako uklidnuji se prave tim sportem…kdyz clovek sedne na kolo, zaplave si, zabeha si, tak ma tak krasne vycistenou hlavu a mysli jen na krasne veci a nic ho netrapi..proto sportuji rad a s laskou…Diky…

          0 0
          • goofy  

            Nejsi z nejake cety, nebo neslehl jsis neceho? :-D

            Jinak bud vklidu. Jak rikas: projed se, zaplavej, zabehej… Me je 24 a taky porad hledam, a nejsem zdaleka sam

            0 0
    • klerik  

      Ja jsem to vyresil jednoduse, moje laska je zradlo .....:-)

      … jo a taky kolo.

      Na vaznej vztah je casu dost.:-)

      0 0
      • Ice-goofy  

        To se nevylucuje ;) mam vse kolo, zradlo … ale zaroven i ten vztah atd ;)

        0 0
    • Luka  

      existuje, urcite. Ale nesmis hledat. Jakmile prestanes hledat, zacnou se na tebe lepit. vony to vycejtej, ze je chces, a to pak prehlidnou a jdou se zamilovat do nejakyho vola co s nima nechce mit nic spolecnyho…

      Proste jezdi a vyhlizej… a nemusis brat rovnou bikerku. Mnohdy jde holku do bikingu tezce vtahnout a ji se to zalibi a bude z ni ortodoxni bikerka. A nemusi prochazet ani kriteriem sportovni/nes­portovni zena. Hlavni prece je, aby sis s ni rozumel ne? Najdi si milou holcinu kterou budes mit rad a ona tebe. Bikerka se z ni da udelat vzdycky :)

      0 0
      • Manas  

        Ne, zensky se na chlapa zacnou lepit jak je zadanej. Nekde jsem cetl, ze to ma co delat s tim, ze chlap kdyz ma slecnu tak je mnohem vyrovnanejsi a sebevedomejsi. Ale mozna to je jen JPP … :-P

        0 0
        • Luka  

          u zenskejch to plati taky. kdyz jsem chlapa hledala, nikde nikdo… a kdyz uz ho nehledam, tak jich je fura. A jestli nekdy (nedejboooze) budu muset zase hledat, bude zase ticho po pesine. to je uplne normalni…

          0 0
        • Pebe  

          ženskou mám s tejně nic :-( asi jsem holt HNUSNEJ :-))

          0 0
        • Krys  

          Mi hovor … Kde boli vsetky tie zeny, ked som po nociach plakal nad svojou samotou. :,(

          Nedavno som hral fotbalek a ako spoluhracka sa mi usla jedna velmi prijemna mlada dama. Ked som si ako vzdy pred fotbalkom daval dole hodinky a obrucku, ozvalo sa take tiche: „…a sakra“

          0 0
        • McBlacky  

          tak vyrovnanější a sebevědomější? spíš je víc zaostřenej v realitě a zodpovědnej páč pořád jen nekalí, nehulí a nevymetá párty, následně nespí, je neupravenej a neustále mimo :)

          0 0
      • Blade  

        To jsi řekla moc krásně… nechceš být moje terapeutka? :-D

        0 0
        • Lance  

          ta uz bohuzel terapeuti s nekym jinym, ale takovy terapeuti grupac? proc ne

          0 0
        • Luka  

          Jasne, beru retez PC970/hodina terapie :)

          0 0
          • Blade  

            Nejseš z levnýho kraje :o) To bych potřeboval terapii kvůli téhle terapii :-D

            0 0
            • Luka  

              :) terapii kamaradum poskytuji samozrejme nezavazne a bezplatne :) Bo kdyz mam ja depku nebo neco potrebuju, tak se muj icq seznam zavaruje :D

              0 0
              • Blade  

                Vidím to stejně, až na to, že mně se zavařuje QIP seznam :o)

                0 0
          • Krys  

            Retaz? To bude dost specialna terapia. :)

            0 0
            • kudlanka32  

              takova ta s krvavymi sramy po tele obeti :-P

              0 0
              • Luka  

                SRAM? nekdo rekl SRAM? :))

                0 0
                • Krys  

                  :)))))))

                  0 0
                • banton  

                  Zajimava diskuze se tady z toho rozrostla jak to tak ctu..Bavite se ??Ja teda jo…je to super…co udela jedno tema…a hned je na svete 300 prispevku

                  0 0
                  • Blade  

                    Ticho tam vzadu, tady je sádlo-máslo sekce, dostaneš řetězem :-DDD

                    0 0
                  • Krys  

                    Az teraz je to 300.

                    0 0
                    • banton  

                      Tak dobře dámy a pánové tak to rozjedem abychom pokořili hranici 400 prispevku..to si zase poctu az si to vytisknu a budu si to cist v posteli pred spanim…to mam rad…Jinak treba nejakou kritiku na me blbe dotazy nemate??

                      0 0
                  • wroum  

                    a co treba takovej dred o Czechteku… ten mel pres 2500 prispevku…sam velky padlista se priznal ze ho cetl cely tyden :-D

                    0 0
                    • banton  

                      Tak to jsem necetl ale tak reknu ze to uz je vazne dost 2500…ale i tak jsem spokojeny..jsem myslel ze mi nikdo nenapise..

                      0 0
                • kudlanka32  

                  seam od Sramu je k nas… :-P cestina je strasnej jazyk…

                  0 0
              • Blade  

                Á tak můžu být ještě rád, že si neřekla o převodník :-D

                0 0
              • Krys  

                Sranda, zadaj si do guuglu „retez sram“, potom zadaj „retez sramy“ a nakoniec „retez krvave sramy“. Netreba klikat ziadnu linku, stacia tie kratke popisy.

                0 0
          • rock  

            Tak to JSI z levného kraje, ten jsem nedávno kupoval za necelý tři stovky :-) …

            0 0
      • Peslezedirou  

        Hele neraď mu takový tyhle řečičky typu nehledej ono to přijde samo.

        to Banton : normálně až nějakou uvidíš/potkáš tak ji šáhni na zadek nebo na … a řekni, že máš večer volnej byt. Nedělej z toho vědu tohle na 100% zabírá. Nejdřív se koukni jak vypadá a pak řeš jestli je hodná, umí vařit a tak.

        0 0
        • Pebe  

          super, to musim taky vyzkoušet :-D

          0 0
        • smith22  

          To sou zas jen silný řeči a blbý rady ale když by mělo přijít na věc tak je to všecno jinak.Nebo jestli to zkoušíš někde v bordelu tak to pak chápu že máš úspěch.Normální slušná holka by ti tak akorát jednu vlepila a to je tak asi všechno čeho by ses od ní dočkal.A pak někomu říkej co má radit ,,Kasanovo,,

          0 0
          • Smazaný účet  

            hele a ty si přešlápni, stojíš si na vedení. :o))) jinak na strahovských kolejích byl kluk kterej to praktikoval. prostě v klubu přišel k holce, řek že má volnej pokoj, že vona je kočka a von taky přece nevypadá špatně, a že jí neska zve, že si můžou udělat pěknej večer… bez okolků. samozřejmě mu některá jednu vlepila, ale když to chvíli zkoušel, tak se časem nějaká našla. :o)

            0 0
          • Peslezedirou  

            :o)

            0 0
          • Martinaa  

            plně souhlasim, ještě bych se lekla a narvala to do příkopu a to by tepr ty facky lítaly :DDDD

            0 0
        • McBlacky  

          V rámci přežití Bantona jako jednotlivce bych mu poradil aby to nezkoušel na blondýnky na Scottech. Mohl by pozbýt chrupu…

          0 0
    • dalimil  

      podle mě jsou 3 možnosti

      1. bude to už aktivní bikerka
      2. kolo jí ukážeš,bude se jí líbit,nebude si sice s tebou prohlížet Velo a probírat výhody nového XTR, ale na kolo půjde ráda a bude ti třeba dělat zázamí na závodech…
      3. kolo jí naláká,ale dá ti na něj čas…

      tak si vyber :-)

      nebrat tu která kolo ráda nemám a tobě ho bude zakazovat !

      0 0
      • Pebe  

        záleží na tvojí zapálenosti, třeba u nás doma má kolo ve větší oblibě 4 letá dcera než manželka, ze začátku prskala, potom mlčky trpěla a teď už jí to je jedno :-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Nejsmutnejsi je potkavat na vyjizdce byvale kolegy bikery jak jsou na prochazce.

        0 0
        • McBlacky  

          LOL ale máš pravdu, vžycky maj pak v hospodě neprůstřelnou výmluvu která začíná: "když ona manželka/přítel­kyně…

          0 0
        • Radek Broz  

          Svatá pravda, taky už jsem podobně přeměněnejch pár potkal:o(

          0 0
      • Luka  

        a kde mas tu co kolo i pres tvuj zakaz zkousi myt ve vasi novy koupelne, co v loznici pocita s mistem pro 3 kola, co se s tebou o velo popere, co na vystavach te bude tahat od stanku ke stanku a vzdychat, fotit, svitorit o potrebe novych prevodniku/vyhodach toho a toho noveho vynalezu, co si misto Brigitte Jonesovy pred spanim pusti NWD, bude ti kupovat jako darky super blbosti na kolo a za XT k vanocum te zliba od hlavy az k pate? :))) Takova ti tam chybi!!!!

        0 0
        • Krys  

          To chces sama pre seba zvlastnu kategoriu? ;)

          0 0
          • Luka  

            jo.. a taky pro kameneurazu, to je totiz stejnej cvok jako ja, jenze kamenak i vazne trenuje :D to je jeste vyssi stupen silenstvi

            0 0
            • kámen úrazu1  

              :-) Pořídit si válce je vyšším stupněm šílenství oproti ježdění na trenažéru, nedejbože je to znakem „tréninku“? ;o) Ale jinak s Tebou souhlasím. Jsme cvoci. :-) Minimálně pro „běžnou, normální ženskou populaci“, ale nejsme tu samy. Vlastně sleduju, že myšlení a smýšlení pravidelně sportujících ženskejch je v některých aspektech hodně odlišné od myšlení „občasných fitnesaček“ či žen „majících rády sport“ (stylem „ráda plavu“ = párkrát si v létě zajdu opálit se k rybníku", „pravidelně chodím na aerobik“ = každé jaro mám obavy, že při letním opalování u rybníku vyniknou nové faldíky).

              Připravte se s Habibem na vyzkoušení teréních koloběžek, zamluvím je na celý den. :-)

              0 0
              • Luka  

                no tak to je paradaaaaa!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!

                0 0
              • Luka  

                jo a habib neveril vlastnim usim :))) strasne moc se tesi. Bo po kolobrndach koukal i az pojedeme vodu, chtel si je zamluvit taky. Ale treba se aspon pouci ted a pak v lete na to uz nepoleze. Ja jak se znam mam realnou sanci na ouraz :))) koneckoncu jako u jakyhokoli sportu :)) Ale tesim se!! To bude superuza vikend!!!

                0 0
        • Peslezedirou  

          Taková neexistuje. Zaplať boha, jinak by to byl chlap :o)

          0 0
        • Hnoj  

          Ukaž mi takovou a hned teď jsem připraven se o ní utkat v časovce do vrchu :-D

          0 0
          • Hnoj  

            Teda utkat se o její přízeň samozřejmě, i když myslím, že by to bylo prd platný :-D

            0 0
        • dalimil  

          to je ta první možnost, aktivní bikerka…:-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          fuj tak takovou bych nechtěl, to by mi rychle lezla na nervy. :oD

          0 0
        • rock  

          co kolo i pres tvuj zakaz zkousi myt ve vasi novy koupelne

          Ještě jsem nepotkal chlapa, kterému by zrovna tohle nebylo úplně ukradený :-) …

          0 0
        • TinkTink  

          Takova, ktera se se mnou bude bit o Velo, tak takovou nechcu :)

          0 0
    • smallbrother  

      no, podle toho co máš za kočky na těch „svých stránkách“ bych neřekl že máš nějakou emocionální nouzi. :) Sbal nějakou z těch atletek.

      0 0
    • Smazaný účet  

      jo, panacku, resim podobnej problem…sice mam jistej okruh kamosu, ktery se mnou jezdej, ale neni to to pravy orechovy, jestli mi rozumis ;) jezdim pomerne dost a abych pravdu rek, tak sem tady na Vysocine za posledni 2 roky potkal na svych vyletech 2 bikerky, jedna zustala neznamou, protoze jela presne opacnym smerem nez ja a s tou druhou sme jeli kus spolu, vsechno bylo supr, pak sem dostal i cislo na mobil a ten mi dva dny potom ukradli z auta i s dokladama a bylo po romantice :) nj, tady na Vysocine je to holt asi nejaky horsi nez kolem Prahy a ruznejch vyhlesenejch oblasti…

      0 0
      • zdenek  

        Si to tak neber. V Praze se kradou mobily taky :-)

        0 0
        • Lance  

          jo, ale neprides s mobilem o babu

          0 0
          • Manas  

            No ja nevim, tady je mozny vsechno.

            0 0
          • Smazaný účet  

            tenkrat me to docela stvalo, bo to byl docela dost sympatickej a hodne peknej kus zensky…no ale co uz s tim dneska clovek nadela, jen jezdit a koukat do vsech moznejch zakouti :D

            0 0
    • Luka  

      400!

      0 0
    • saldi  

      ahoj, neviem či existuje ideál ženy, no ak je podľa teba ideál to, že je bikerka, tak áno. Moj priatel bikuje štvrtý rok, my sme spolu tri roky a KONEČNE sa mu podarilo „dokopať“ ma k tomu, aby som si aj ja kúpila bike. som mu vďačná. teším sa na prvú jazdu (táto sobota..snáď), na prvý maratón a tak. konečne nejaké hobby. a budem častejšie s mojim drahým…

      0 0
    • coolboy  

      to banton: a sakra, takže konkurence v Přerově,jo? Myslíš, že je tu dost bikerek pro nás pro oba? ;-) ono je těžký najít si i nebikerku, která má kladný vztah ke sportu a která není hloupá a nekouří…takže asi nezbyde než dál hledat…

      0 0
      • Irena  

        ale to ne…to vubec neni tezky ;)

        0 0
        • banton  

          No kdybych s tebou nebyl ty 4 hodiny tak tomu moc nevěřím že s edá najít takova holka podobná tobě…To jako fakt jsem byl překvapen ale mile.. první holka co má dokonce fotky bika v mobilu:) JJ třeba diky BF jsem te poznal…to je docela fajn…jj lidičky jsou jeste takove co za to stoji…Tonda

          0 0
          • Hnoj  

            Pochopil jsem správě, že jste se dali do hromady, nebo mám z toho počasí bludy? :-D

            0 0
            • banton  

              No nedaly jsme se zrovna dohromady to by bylo trošku rychlé ale jen tak jsme posedeli a v poho..jine az treba spolu vyrazime na kolo to uz se moc tesim…jinak podobnou holku neznam to jako fakt ne…Hele proč máš přezdívku Hnoj??

              0 0
              • Hnoj  

                Má přezdívka budiž na vždy opředena rouškou tajemství…

                Tímto vyzívám ty, kdo ví, jak se věc má, ať mlčí jako hroby :-)

                0 0
              • Martinaa  

                ty jich ještě neznáš…:) ale jsme tu:)

                0 0
                • ZuzicK  

                  .. hlas bajkerek :)

                  0 0
                • banton  

                  To vim že bikerky existuji…tři máme v teamu takže vím co to je když je holka do toho zapálena..pak jsem taky jezdil spořitelnu kde jsem jako mladej kluk občas s nejakou pokecal…ale jen si cenim takove holky..jojo:D

                  0 0
                  • Ruprecht  

                    //jako mladej kluk // :-))))), neříkej, že se v 19 cítíš starý

                    0 0
          • saldi  

            ked moj drahy videl fotku mojho biku na na mojom mobile, povedal: „uz si naša“ :)

            0 0
      • banton  

        Nedal oby se říct konkurence ale jestli chces nemam s kym jezdit tak napis treba a nekdy nekam vyjedem a nejakou tu bikerku třeba potkas…jj je malo holek co nekouri a maji radi sport ale porad jsou takove..dokonce jsem poznal takovyho malyho blazinka…ale strasne mileho vcera…tak cau a treba se ozvi..

        0 0
      • Lance  

        zcela zaprisahla nekuracka taky asi neni to nejlepsi abys pak nelitoval

        0 0
      • Vymi  

        ctu Prerov :-) o neco jsem prisel… jinak po Prerovskem okoli je dobre si vyjet pres Jadran tam najdes hodne moc peknych bruslarek… :-) no a kdo brusli musi i kolo miti :-)

        0 0
        • coolboy  

          hmm možná máš pravdu, ale tak 80% jsou jen fiflenky, který na těch bruslích jezdí jen proto, že chcou být in a na kolo by v životě nesedly… :-(

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Si chteji vytvarovat zadek, ale pri tech objemech je to vetsinou na dlouho.

            0 0
            • Vymi  

              no jo ale kdyz to vidis jak kolem teho projizdis… neda ti to se nezeptat… slecno a to tak krasne vam to jde i na kole… :-) a je fakt ze jedna mi odpovedela ze ano… ale ze ho ted ma rozbite… :-) rikam vsechno spravim… odpoved jojo pritel taky… a nic jedu zase dal :-D

              0 0
    • Adrenaline  

      Zdravim já nevím, ale už jezdím docela dlouho a moc jsem tu bikerek na zlínsku nepotkal. Tak nevím čím to bude? Třeba jezdí jinudy než já. Ale rád bych se pro změnu i z nějakou dívčinou projel:o)

      0 0
      • Luka  

        hele, co na vyletu s neznym pohlavim povazujete za zajimavy?? … vetsinou jsme pomalejsi (zaostavame a musite nam prizpusobovat tempo), nevidite na ladne krivky ktere byste mohli obdivovat bo vetsinou jedete jakozto vudce smecky vpredu… je mi zahadou ze vas to bavi… (cimz teda smekam pred kazdym trpelivym chlapem!)…

        0 0
        • Lance  

          taky nechapu, asi si kluci radi zaslintaj

          0 0
        • Smazaný účet  

          takdle jezděj troubové. my moudří jezdíme v háku pod záminkou „pojedeme tvým tempem“. ;o)

          0 0
          • yoggi  

            aspon niekto ma zdrave chlapske rozmyslanie :)))))))))))))

            0 0
        • coolboy  

          stačí se podívat do letních katalogů sensor 2006, ty fotky těch holek v krásných dresech…a pak si my, kteří to neznáme domyslíme nějakou vedle sebe a hned toužíme po projížďce s ní :-)

          0 0
        • Misiak  

          aspon sa nezadycham a mozem machrovat (napr v zjazde). a zasadne jazdim tak aby som mal krivky pod dohladom :P

          0 0
        • TinkTink  

          Porid chlapovi fakt, ale fakt moc tezky kolo a uvidis jak budes v pohode – takhle to ted resim taky :-)

          0 0
        • mosquito  

          po teto sezone zajimaveho snad uz vubec nic, absolvovat vylety na kole s jednou slecnou znamenalo pekne bolestive zapesti (pro nechape z tlaceni .. aspon ze za zadek) :)) :(

          0 0
    • Adrenaline  

      No tak za zajmavý nevim pač jsem to ještě nevyzkoušel že, ale může to být změna jet pomalu a nehnát se do předu jak o život, třeba si povykládat. nevidím v tom nic špatného…

      0 0
      • karf  

        jo, je to super, když funím do kopce a někdo vedle mě vykládá, nefuní a vůbec je vpoho :-(((

        0 0
        • Hnoj  

          Vidíš to moc negativně :-D

          0 0
        • kudlanka32  

          ha haaaaa......ono je cyklista a cyklistka…s nek­terejma je to uplne naopak…ale je jich nastesti min :)

          0 0
        • Vymi  

          tak treba by ti mohl pomoct ze :-D oprit se do tvej zad a pomoct :-)

          0 0
          • vlk  

            :o) To jsem také jednou takhle po celodenní vyjíždce –110Km v nohách pomáhal-náhle díra v asfaltu- jak jsem byl unavený, tak mě to trochu rozhodilo, chytli jsme se rohy a už jsme uprostřed cesty leželi seskládaní.

            0 0
            • Martinaa  

              to je parádní pomoc, to bych taky chtěla :D Ale pak bych potřebovala na to kolo i nasadit (myslim po těch 110km)

              0 0
              • vlk  

                Takovou vzdálenost se mnou ujela jednou v životě(sorry vlastně 2× ještě jednou jsme zabloudili ve voj.prostoru-byl den volného vstupu). Večer už šlo jen o to nějak dojet dom :o) -pak následovalo delší období, kdy jsem jí na kolo nemoh dostat :o). Když jí teď chci pomoc do kopce-tak, raději přidá a nebo to schytám slovně :o)

                Snad se mnou bude časem více jezdit-ale zalíbyl se jí můj full. Sem jí ho naposledy půjčil a najednou jí to docela jelo. Naštěstí ale chce svůj prý- nějakou hezčí barvu :o)

                0 0
            • Vymi  

              stesti v nestesti :-)) ale jinak jsem sem tam takhle pomahal svoji ex…:-/ bylo videt ze se ji to libi.. ale tak jak pises jsme jeste neskoncili a ani uz neskoncime!!!

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.