• oxyaction

    Co nadělam,život jde dál,ale na druhou stránku se jí ani nedivim.

    0 0
    • jipík  

      Jestli s těmi rukavicemi umí zacházet, tak buď rád, kdo ví, jak by jsi dopadl, kdyby jsi spadnul do chomoutu, já si to prožil před rokem a už to dobrý.

      0 0
    • Hnoj  

      „Life is hard, get over it“

      To chce jít na kolo, na hoooodně dlouho a příšerně se zpráskat…

      0 0
      • Stancek  

        Zpraskat neee, to je pak jeste hur.. lepsi honem nejakou utesitelku.

        0 0
        • lizar  

          Pořádně si provětrat hlavu třeba na byku a náká bikerka se časem najde :). Neboj všechno zlé je k něčemu dobré v životě a bude líp :)

          0 0
        • pepino  

          Joo, to je super, sám jsem dělal utěšitele a když jsem do toho spad a dotyčná se vzpamatovala, tak jsem šel do p…e já. Fuck it.

          0 0
        • pegal  

          jo nejakou Vendulku .. :)

          0 0
    • rock  

      … Love is a Bitch … Uklidňovat Tě nebudu, tak snad jenom přání, ať se Ti co nejdřív vyčistí hlava …

      0 0
    • james11  

      přemaž „harddisk“ v hospůdce a věř že bude líp :-)

      0 0
    • rimka  

      Až se po čase ohlédneš zpátky, pochopíš, že to tak muselo bejt..... proto, aby sis mohl prožít ještě hezčí vztah…ikdyž teď tomu nevěříš. Teď jde jen o to překousnout to mezidobí…nejlépe fakt na biku :-).

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Taková luxusní samice… oh oh

      Je teď volná, nebo má jinýho ? :P

      0 0
      • kolda  

        realista se projevil :)

        0 0
      • Hnoj  

        Sory kurýre, mám takovej dojem, že minimálně jeden boxovací pytel už doma má :-DDD

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Njn, asi bude z náročnějších a potřebuje víc pytlíků :P

          0 0
          • speedy gonzales  

            oba z tvych vtipu mi prijdou z kategorie hloupych…ale mozna mam jen jiny vkus

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Ne, kdepak.Tvůj vkus je naprosto vytříbený, jsou to opravdu hloupé vtipy. Na druhou stranu jsi mne celkem překvapil, že jsi poznal, že se vůbec jedná o vtipy.

              0 0
              • enjoy  

                pchee:-)))

                0 0
              • speedy gonzales  

                ted jsi mi to ale nandal…jee ty jsi ale velky kluk. panecku chtel bych mit tak ostry vtipem vybrouseny jazycek jako ty…
                nechci byt pan moralista, jen mi to podobne jako by tebe srazilo auto a ja se ti vysmal ze si guma..to je prece jedno jestli psychicka nebo fyzicka ujma,ne? hlavne ze se spolu zasmejem na cizi ucet

                0 0
            • Hnoj  

              Speedy je bystrý hoch.

              0 0
    • kudlanka32  

      ser na zensky…kup si yetiho :)

      0 0
    • les  

      Gratuluji ti ke svobodě.Stejně si tě nezasloužila.

      0 0
    • kolobrnda  

      ma hezky rukavice…to jsou na kolo?

      0 0
    • kolobrnda  

      ma hezky rukavice…to jsou na kolo?

      0 0
    • kolobrnda  

      ma hezky rukavice…to jsou na kolo?

      0 0
    • kolobrnda  

      ma hezky rukavice…to jsou na kolo?

      0 0
    • kolobrnda  

      ma hezky rukavice…to jsou na kolo?

      0 0
    • SoLaX  

      No jo, fakt – koukam, ze podle tech rukavic to asi nebyla bikerka, takze se k Tobe stejne nehodila ;o) Ale vazne, chce to cas, chvili oddych a pak se zase vyskytne jina, hezci, hodnejsi a lepsi, se kterou si na tuhle uz nevzpomenes..

      0 0
    • kolobrnda  

      ja ted vazne…proc rikas ze se ji nedivs…/nepodcenuj se/ ja se ji divim…urco jsi dobrej chlap a ona pozna to ze udelala chybu. uvidis…

      0 0
    • goofy  

      Kdyz jsem videl nazev tohoto threadu, tak jsem myslel, ze se bude jednat o jistou „sportovni“ obuv, a cekal pekny flame.. tak zase nic :-(

      btw: uz jsem si pripravil tento odkaz: fiskars-online.cz/pro­dukt.do?id=235

      0 0
      • McBlacky  

        to se hodí i sem, nejlepší na rozchod je zaměstnat se novými koníčky… okopávat zahradu v zimě je docela i na fyzičku, teda kromě spotřeby motyk :)

        0 0
      • petebike  

        dobry ted se tu rezeme oba :-D

        0 0
      • Radek Broz  

        Neboj, když jsem to otevíral (bylo na to ještě 0 reakcí), už jsem si vymýšlel proslov;-)

        0 0
        • goofy  

          No prave jsem neco pekneho cekal, a zase nic… Chtelo by to zase nejake mistrovstvi ;-)

          0 0
          • speedy gonzales  

            ja ten „spravny“ thread asi zalozim..zacina me to zajimat:-)

            0 0
            • Radek Broz  

              To uz je jen provokace, to budu ignorovat. Vazne jsem puvodne myslel, ze to zaslo tak daleko, ze se tu nekdo pta na boty na tu debilni hru, tak uz jsem se chystal k tomu rict svuj nazor;-)

              0 0
              • speedy gonzales  

                myslim ze bys to nevydrzel…takova pekna diskuze o vyhodach prositi spicky dvojitym strehem nebo pruznost klokani kuze pri strelbe ze stredni vzdalenosti

                0 0
    • McBlacky  

      jako na kurýra pozor je to starej dobytek a jeho slovník …no jak bych to řekl :_)

      0 0
    • JMT  

      nepride mi naka zavratne hezka, ber to tak ze si ted konecne muzes sehant poradnou rostenu

      0 0
    • Peslezedirou  

      Kup si malinkatý štěňátko…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.